Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
ZLOTY OGÓLNOPOLSKIE / Odp: III RAJD POLONEZA - 3 MAJA 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Buźka dnia Dzisiaj o 21:58:05 »
Zasadniczo to był ogólnopolski, rejestracje z całego kraju, informacje ogólnodostępne i udostępniane a nie zawężane do jakiegoś kręgu.
No tak, niby racja, ale bardziej miałem na myśli zlot "ogólnopolski" typu Czerniewice, gdzie jednak impreza jest powiedzmy, trzydniowa i ludzi przewija się dużo więcej. Dlatego właśnie napisałem, że kupa czasu minęła, rotacja aut z rąk do rąk, teoretycznie, doszli nowi ludzie, którzy kupili auta od osób, które niekoniecznie jeździły na tego typu imprezy, bo to było dla nich po prostu auto do jazdy, wiec słusznym jest zakładać, ze dziś mogłoby potencjalnych uczestników zebrać się nieco więcej. Ale to tylko takie dywagacje. Nie obejrzałem jeszcze wszystkich zamieszczonych materiałów, ale jak tak na to patrzę, to naprawdę zaczynam być dumny z faktu posiadania takiego pojazdu. Wiem, że tak tego nie odbieracie, ale naprawdę uratowaliśmy te auta od śmierci, bo gdyby nie to, to zapewne zostałoby kilkadziesiąt sztuk w jakichś muzeach itp.
2
CAŁA POLSKA / Odp: ----==== Co zrobiłem dziś w moim aucie **2024** ====----
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Buźka dnia Dzisiaj o 18:53:30 »
Strasznie styrana. Wygląda, jakby woda się tam dostała. U mnie w bloku też tam na gwintach delikatnie rdzy było, ale śruby ładne są. Oczyściłem śruby, przeleciałem gwinty gwintownikiem itd i jest ok. U mnie silnik nieruszany od fabryki, a tu może już ktoś grzebał i czegoś nie dopatrzył?
3
CAŁA POLSKA / Odp: ----==== Co zrobiłem dziś w moim aucie **2024** ====----
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lukasz190 dnia Dzisiaj o 18:41:00 »
Pół dnia razem z bratem, we dwie osoby walczyliśmy z jedną śrubą z głowicy poloneza. Wszystkie pozostałe odkręciły się bez problemu, ale jedna nie. Kluczu udarowy 325 Nm się poddał, dopiero klucz do kół z prawie metrową rurą i ciągnięty przez dwie osoby pozwolił ruszyć śrubę o 1 mm i na tym koniec. To jazda w druga stronę czyli powrót i tak w kółko 1 mm odkręcony i ponownie zakręcony. Tak odkręcaliśmy śrubę prawie pół popołudnia, udało się. W głowie ciągle jednak była obawa, czy skubana się nie ukręci, albo nie pęknie. Ale widok po jej odkręceniu wyjawił prawdę dlaczego tak ciężko szła. Pierwszy raz widzę śrubę z głowicy z PN w takim stanie, a przerobiłem już trochę tych silników.


4
ZLOTY OGÓLNOPOLSKIE / Odp: III RAJD POLONEZA - 3 MAJA 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sova dnia Dzisiaj o 12:22:25 »
Trzeba było gadać, po to tam byliśmy :-D

Natomiast naprawdę ogrom pracy aby to zorganizować, pospinać i jeszcze mieć siłę na prowadzenie imprezy cały dzień to jest niewyobrażalny wysiłek. Mega szacun dla Filipa!
5
AUTA SYMPATYKÓW KLUBU / Odp: Polonez Caro 1.6 GLI Abimex 1995 rok
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sova dnia Dzisiaj o 12:19:51 »
back to 95 :-) 
Super się prezentuje
7
ZLOTY OGÓLNOPOLSKIE / Odp: III RAJD POLONEZA - 3 MAJA 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kliper dnia Dzisiaj o 12:08:48 »
Akurat stałem za Tobą w kolejce sova i jak Filip Cię przestawiał i przechwalał to w sumie nie widziałem co zrobić, a chciałem zagadać. No cóż, wstydliwy jestem. Ogółem fajnie było.
8
ZLOTY OGÓLNOPOLSKIE / Odp: III RAJD POLONEZA - 3 MAJA 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sova dnia Dzisiaj o 12:08:18 »

Policja nie przetrzepała aut?

A po co ? Na szczęście przyjechali zabezpieczać impreze  a nie ją rozwalać :-) to nie spot bananowych streetracerów pod marketem


skoro tyle tych sprzętów jeszcze żyje, to gdzie są ci wszyscy ludzie? Bo forum świeci pustkami.
Chyba głównie FB, porozbijani na grupki, wiele osób nie ma czasu a wiele osób ma ciągle jakieś ALE do innych osób :-)


Ciekawe, ile aut mogłoby zjechać na zlot ogólnopolski?

Zasadniczo to był ogólnopolski, rejestracje z całego kraju, informacje ogólnodostępne i udostępniane a nie zawężane do jakiegoś kręgu.

A przy okazji jeszcze trochę o moim Polonezie znalazłem od 1:30 :-)
9
ZLOTY OGÓLNOPOLSKIE / Odp: III RAJD POLONEZA - 3 MAJA 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez banned dnia Wczoraj o 18:19:35 »
Policja nie przetrzepała aut?

nie też instagram i tik tok. Niestety też nie byłem a impreza widać całkiem

Facebook zdecydowanie przejął temat. Poza tym jest grupa ludzi którzy z zasady się nie udzielają, co co coraz lepiej rozumiem. Np. pan Zaleski.
10
ZLOTY OGÓLNOPOLSKIE / Odp: III RAJD POLONEZA - 3 MAJA 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mruk1313 dnia Wczoraj o 12:50:05 »
Mianowicie, skoro tyle tych sprzętów jeszcze żyje, to gdzie są ci wszyscy ludzie?
Grupki na facebooku i discordzie, pewnie też instagram i tik tok. Niestety też nie byłem a impreza widać całkiem udana.


Nie byłem osobiście, ale również słyszałem że było fajnie. Teraz zapowiada się 33 od zakończenia produkcji 125p.
Strony: [1] 2 3 ... 10