Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1588846 razy)

0 użytkowników i 22 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6480 dnia: Kwiecień 21, 2017, 10:39:01 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6604
  • Płeć: Mężczyzna
Grunt że w miarę zdrowy. Łatwiej odrolnić niż spawać pół auta.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6481 dnia: Kwiecień 21, 2017, 12:06:27 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4693
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Grunt że w miarę zdrowy. Łatwiej odrolnić niż spawać pół auta.

Napisał, że zdrowy, ciekawe, czy faktycznie taki jest  :] W każdym razie, ogłoszenie zdjął więc ktoś chyba wziął, może się pochwali tutaj.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2017, 12:08:14 pm wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6482 dnia: Kwiecień 22, 2017, 20:35:50 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3130
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6483 dnia: Kwiecień 22, 2017, 23:43:10 pm »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
Niby nowe przyciski szyb.
http://allegro.pl/przelacznik-szyby-elektrycznej-fso-polonez-nowy-i6782910819.html
Cytuj (zaznaczone)
witam,
mam przełączniki oryginalne ansor, ale produkowane współcześnie na moje zamówienie. od tych produkowanych dla fso różnią się jedynie podświetleniem, w moich jest diodowe i przez to bardziej wyraziste. te natomiast, które oferuję za 55,00 pln za sztukę to współcześnie produkowany zamiennik, na bazie ansora przez firmę, która wykupiła brevet ansor - wizualnie i sposobem podłączenia oraz montażu nie różnią się niczym od oryginału.
basnie braci Grimm:)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6484 dnia: Kwiecień 22, 2017, 23:50:57 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5138
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Znaczy, pisałeś do gościa?  :-) To teraz jeszcze, do kompletu, brakuje współcześnie produkowanych podnośników szyb i orciari, oczywiście wszystko "na bazie oryginału" Wystarczy napisać, że ktoś tam coś tam wykupił i ponownie produkuje.A i jeszcze elektryczne lusterka i komplet klimatyzacji do każdego rodzaju silnika.A co tam, popuśćmy wodze fantazji.Że nie wspomnę o kultowych grokach  :P

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6485 dnia: Kwiecień 23, 2017, 00:55:17 am »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3439
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Znaczy, pisałeś do gościa?  :-) To teraz jeszcze, do kompletu, brakuje współcześnie produkowanych podnośników szyb i orciari, oczywiście wszystko "na bazie oryginału" Wystarczy napisać, że ktoś tam coś tam wykupił i ponownie produkuje.A i jeszcze elektryczne lusterka i komplet klimatyzacji do każdego rodzaju silnika.A co tam, popuśćmy wodze fantazji.Że nie wspomnę o kultowych grokach  :P

Idźmy na całość, POLONEZ wyprodukowany na częściach z rzemiosła (.....ASO)...... ooo to by był by hit.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2017, 00:57:30 am wysłana przez mruk1313 »
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6486 dnia: Kwiecień 23, 2017, 02:52:27 am »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
Zadziwię cię kolego widziałem kiedyś nową budę na częściach z ASO FSO z lat 90tych na Alledrogo . Był to cały szkielet z klapami drzwiami zderzakami oraz lampami . Był on  polakierowany ale bez nabitych numerów i było to  wąskie Caro z budy . Jakieś półtora roku temu to widziałem na alledrogo szybko bardzo aukcja zniła .  Buda nie miała zawieszenia , miała tylko dorobiony stojak na kółkach żeby była moblilna do tego była dokładana faktura zakupu z ASO z któregoś tam roku już nie pamiętam . Z opisu wynikało że buda była kupiona do jakiegoś starszego poloneza po strzale i miała być zmieniona w nim karoseria a reszta przełożona z tego rozbitego do niej ale do tego nie doszło i stała lata na hali paręnaście lat . Najbardziej mine dziwił wtedy i zaciekawił opis z aukcji że na podstawie tej faktury można podobno nabić numery i ją zarejestrować jako nowy samochód  . Wyobraźcie sobie janusza handlu który by to kupił poskładał i wystawił poldolota który w dowodzie miał by wbitą datę produkcji 2017 ... Ile w  tej rejestracji prawdy było nie wiem ale pamiętam na 100% że to widziałem szkoda że screeny poszły się gwizdać wraz z moim dyskiem talerzowym w stacjonarce . Tak samo jak zapisane screeny z aukcji z Fioletowym ATU orciari z szarymi grokami złośliwość rzeczy "kur*" martwych ....


A co do składania poloneza z części to już było  :-) Tylko nie wiem jak się skończyło .

https://www.youtube.com/watch?v=zWmMzNLHBHw
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2017, 03:08:13 am wysłana przez Macfly »
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6487 dnia: Kwiecień 23, 2017, 09:10:22 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5138
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Tak to jest z dyskami i komputerami.Na dysku w kompie, nie trzyma się ważnych danych.Najlepiej nagrać na pytę, albo dysk zewnętrzny.Płyty też ponoć nie są wieczne, ale zawsze to coś.A co to były za groki? Ja się zawsze starałem kopiować wszystko z neta, co jest dla mnie w miarę interesujące, bo przecież wiadomo, że nie będę sobie zdjęć każdego poloneza zapisywał, ale większość rzeczy zbieram.Mam jakieś zdjęcia jakichś szarych groków, ale co i kiedy to było, to nie wiem.Tak samo nie wiem, czy to samoróbka, czy fabryka.Jakoś wyszło mi ze zwyczaju przeglądać aukcje i zapisywać interesujące rzeczy, ale chyba trzeba wrócić.Ostatnio sobie np. skopiowałem zdjęcia tego nowego orciari.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6488 dnia: Kwiecień 23, 2017, 11:13:22 am »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3439
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Zadziwię cię kolego widziałem kiedyś nową budę na częściach z ASO FSO z lat 90tych na Alledrogo . Był to cały szkielet z klapami drzwiami zderzakami oraz lampami . Był on  polakierowany ale bez nabitych numerów i było to  wąskie Caro z budy . Jakieś półtora roku temu to widziałem na alledrogo szybko bardzo aukcja zniła .  Buda nie miała zawieszenia , miała tylko dorobiony stojak na kółkach żeby była moblilna do tego była dokładana faktura zakupu z ASO z któregoś tam roku już nie pamiętam . Z opisu wynikało że buda była kupiona do jakiegoś starszego poloneza po strzale i miała być zmieniona w nim karoseria a reszta przełożona z tego rozbitego do niej ale do tego nie doszło i stała lata na hali paręnaście lat . Najbardziej mine dziwił wtedy i zaciekawił opis z aukcji że na podstawie tej faktury można podobno nabić numery i ją zarejestrować jako nowy samochód  . Wyobraźcie sobie janusza handlu który by to kupił poskładał i wystawił poldolota który w dowodzie miał by wbitą datę produkcji 2017 ... Ile w  tej rejestracji prawdy było nie wiem ale pamiętam na 100% że to widziałem szkoda że screeny poszły się gwizdać wraz z moim dyskiem talerzowym w stacjonarce . Tak samo jak zapisane screeny z aukcji z Fioletowym ATU orciari z szarymi grokami złośliwość rzeczy "kur*" martwych ....


A co do składania poloneza z części to już było  :-) Tylko nie wiem jak się skończyło .

https://www.youtube.com/watch?v=zWmMzNLHBHw


Nie zdziwiłeś mnie ponieważ sam takiego posiadałem buda 93 a graty z 1980 rocznika, więc to dla mnie żadna nowość.

FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6489 dnia: Kwiecień 24, 2017, 22:28:58 pm »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
A co to były za groki?

Było to fioletowe atu w Orciari na czarnej blaszce z szarymi Grokami takimi jak w Cytrynkach  dokładnie w takie same jak w Krakowskim KVB które stacjonuje po wołominie . Z tego co pamiętam na tylniej kanapie na zdjęciu był fotelik . Ciekawe co z tym autem się stało . Nie zdziwił bym się jak by się okazało że za jakiś czas wypłynie kolejny komplet szarych groków .
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2017, 22:31:30 pm wysłana przez Macfly »
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6490 dnia: Kwiecień 24, 2017, 23:44:24 pm »

Offline Marek94

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Mężczyzna
    • C+ i inne
na olx też nowa buda chwile wisiała chyba było to atu nie pamiętam dokładnie,sądzę że jeszcze pera by się takich rodzynków znalazło.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6491 dnia: Kwiecień 29, 2017, 07:29:15 am »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
https://sprzedajemy.pl/polonez-rover-1-6-16-v-115-km-sosnowiec-6bea9f-nr51311837 Pany czy ja dobrze widzę czy ktoś z starej Gwardii ? jak dobrze widzę to na szybce jest jakiś nick forumowy z # czyli chyba jakiś dawny klubowicz ?

A co do stanu i ceny to mogę tylko tyle powiedzieć :

"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6492 dnia: Kwiecień 29, 2017, 09:25:45 am »

Offline Brysiek#1957

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zostań ninja
    • Borek 87' X20SED, Atu+00'GSI, S210 e430 4Matic
To samochód byłego klubowicza z Warszawy, Fista
Pozdrawiam Dominik
www.youtube.com/user/brysiekFSO
Cytat: dr. Grejfrut
.... jedynie słuszne dogmatyczne gadki zachowaj na czas zatwardzenia...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6493 dnia: Kwiecień 29, 2017, 09:58:25 am »

Offline Zoltan#1930

  • Administrator
  • Wiadomości: 3185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sport&Classic Workshop
O, z tą furą i z poprzednią to było kilka wesołych sytuacji :) blacharsko nie był zły, ale jak widać zjadło go.
Dzwona tym poprzednim na Kamieńczyku w kibel nie zapomnę :)
Cytat: KGB
GAZ rzadzi ,GAZ radzi ,GAZ nigdy was nie zdradzi  :twisted:

Polski Fiat 1977r, Polonez 1600 L 1980r, Volvo 945 2300 GL 1992r, Mazda Bongo SD1D32 2200D->2000i 1994r, Iveco Daily Max 2800TD 1997r Chrysler Town&Country 3300 LX 2001r

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6494 dnia: Kwiecień 29, 2017, 14:26:48 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Taaa. Było go słychać z daleka i nagle cisza...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6495 dnia: Maj 01, 2017, 13:44:27 pm »

Offline Tomekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1303
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polskie Fiaty i inne graty
Niskoprzebiegowe "ATU w Plusie" z GSI:

https://www.otomoto.pl/oferta/polonez-1-6-ID6ySxPW.html
Fiat 125p,'71,76, Fiat 132: '78, Fiat Fiat 131:'78, Polonez '80,1500 '86,1500 '89,Polonez 1,6 GLI '96, Fiat 126 Town '99, Audi S8 '16

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6496 dnia: Maj 02, 2017, 13:13:59 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3130
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6497 dnia: Maj 02, 2017, 13:48:19 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Na fotkach wygląda naprawdę zacnie. Aż nie chce się wierzyć w ten przebieg.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6498 dnia: Maj 02, 2017, 13:56:12 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4693
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
To chyba jeden z tych, który nie służył do przewozu gruzu i betonu na budowę, tylko do normalnej jazdy.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6499 dnia: Maj 02, 2017, 22:18:42 pm »

Offline Mariusz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 674
    • 1.5 GLE
To chyba jeden z tych, który nie służył do przewozu gruzu i betonu na budowę, tylko do normalnej jazdy.


To serio, czy taka ironia ? Lewe drzwi i błotnik przedni pogięte, komplet foteli z plusa. Zdjęcia na mokro o zachodzie słońca. Uwaga podaje diagnozę: na żywo to będzie gruz.