Autor Wątek: -= LINKowisko =-  (Przeczytany 1311453 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5720 dnia: Styczeń 13, 2018, 01:06:07 am »

Offline BialySC

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus
https://youtu.be/YmMmZXiw3bc kurde Czesi to maja piekny kawał histori motoryzacji . A u nas ledwo co stoja zgliszcza Fso o torze nie wspominajac  <smutny> .

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5721 dnia: Styczeń 17, 2018, 16:56:37 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Link musiałem usunąć na prośbę jednego z kolegów forumowych, ze względu na pomówienie w filmie  :(

Polecam, ja też tam występuję, muszę przyznać, że ryłem ze śmiechu, szczególnie, że nigdy nie miałem smartfona, ani prawdziwego facebooka  <lol2>.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2018, 17:45:02 pm wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5722 dnia: Styczeń 17, 2018, 17:17:01 pm »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Cała prawda w pigułce, daje like :)

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5723 dnia: Styczeń 17, 2018, 17:17:32 pm »

Offline mlody

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 96r. L98 1.8Gli 16v/kombi 00r. 92u 1.6gli 16v/2xE30 Touring 93r. 1.8IS
właśnie miałem to tu wkleić i powiem szczerze koleś ma ku*wa racje może tam z kilkoma rzeczami bym się nie dokońca zgodził ale ma racje, te forum zeszło tak na dno że niemożliwe ja rzadko się wypowiadam bo jak też mam w takiej gó*no burzy uczestniczyć to ja dziękuje pamiętam te forum za dzieciaka to tu było wszystko ogarnięte zawsze a teraz właśnie te kilka osób niszczy to co było, więc nawet się nie dziwie dlaczego już niema organizowanych zlotów jakiech jak czerniewice, co koleś ma kasę to niech inwestuje kto mu zabroni dlaczego nikt złego słowa nienapisze naprzykład na kolegę tomekk który też nieukrywając ma z czego zainwestować w każdy swój egzemplarz itp, może i on też nieraz przesadzał ale jak bym miał za każdym razem z każdym się użerać to już chyba dawno bym dostał banana na drogę. Dobrze że jeszcze konkurencyjne forum ak ogarnia sytuację, bo już niepiszę o fb czyli fan klubie tam to już wogóle to co się tam dzieje przechodzi wszelkie granice.

Ehhh no cóż ale teraz tym postem sobie pewnie nagrabiłem ale taka jest prawda, więc gó*no burza za trzy dwa jeden ...  :)
Cytat: Fasola
Co tam groki, el lusterka, szyby, grzane dupy, wspomaganie itd itd je*ać, EL w Vinie się liczy

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5724 dnia: Styczeń 17, 2018, 17:22:13 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
...cztery

Nie wiedziałem, że niszczę forum pytaniami o czyszczenie układu chłodzenia, ciekawe, że nie wspomniał o tym, że w tym samym temacie było wytłuszczone, że środek do czyszczenia chłodnic kupiłem i próbowałem za jego pomocą wyczyścić układ, ale nie poskutkował na 40-letnie zaniedbania poprzedniego właściciela, prestonem to może sobie czyścić lekkie zabrudzenia po kilkuletnim płynie, stąd pytałem o inne możliwe sposoby, także facet zwyczajnie kłamie i zmyśla, ale to nie pierwszy raz :). A gdzie nowe reflektory ZEM EŁK można dostać za 80zł + 11zł wysyłka, to chyba go spytam aż na PW, bo co prawda ja kupiłem fabrycznie nowe, ale po 130zł/sztuka + 20zł wysyłka, także jak da się znaleźć taniej to chętnie kupię na zapas  :]

A Czerniewice nie są organizowane z powodów zachowania wiadomo kogo, wiadomo, w jaki sposób na ostatnim zlocie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2018, 17:47:41 pm wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5725 dnia: Styczeń 17, 2018, 20:49:23 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3129
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Czy to były przemyślenia
Cytat: Grejfrut
tego troglodytę 101% :) od podgrzewanej przedniej szyby, super swapów i super atu też
??

No cóż jak chodzi o złoty to co prawda byłem na jednym złocie (z resztą ostatnim  oficjalnym), to pamiętam, że w nocy niezłe jaja się odpierdalały, ale ogólnie poza kilkoma niechlubnymi wyjątkami to było całkiem spoko.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2018, 21:34:03 pm wysłana przez Gomulsky »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5726 dnia: Styczeń 17, 2018, 21:03:31 pm »

Offline BialySC

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus
No niestety spiny zawsze beda na forach. Niektorzy ludzie  sie wymadrzaja i mysla ze zawsze maja racje . A jak paru takich madrych sie spotka to o wojne nie trudno. Faktem jest ze gosc ma super auto i ciezko o drugi taki . A jak go stac na lusterka za 1.5 to jego sprawa i po co to hejtowac. Sa fora co goscie odbudowuja auta stare na nowych czesciach z aso i to za gruba kase i nikt ich nie krytykuje tylko propsuja i sie zachwycaja. A tu widze ze ciezko ludziom dogodzic. Kazdemu cos nie pasi i kazdy by chcial zeby robic przy swoim aucie wedlug kogos teori. Jak ktos juz na grupach napisal ze ptk to tylko skarbnica wiedzy i lepiej tylko tu czytac to co dawno temu napisano a nie udzielac sie bo odrazu cie zjada i skrytykuja. Wsumie jakas prawda w tym jest.Pozdro i bez spiny panowie.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5727 dnia: Styczeń 17, 2018, 21:25:06 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Po części powiedział prawdę, a po części fantazjuje, np. o tym wyśmiewaniu, że ktoś sobie kupił poloneza itd. że lepsze np. bmw.Ale nie da się ukryć, że forum się stoczyło na dno.To wygląda trochę tak, jak by nauczycielka zamknęła wszystkich w klasie i poszła sobie na kawę, zostawiając woźnego, by przypilnował, żeby dzieciaki nie rozwaliły pomieszczenia.Jak tak dalej będzie, to po tym forum zostaną zgliszcza i w najlepszym razie, zniknie wraz z ostatnim polonezem za "tysiącpińcet" oddanym na złom.Nie wiem, czy z tym sprzedawaniem używanego oleju, to fantazja, czy prawda, ale jeśli prawda, to nie mam pytań.Ale temat z włóknem szklanym na forum wisi, więc widać, że autor filmiku regularnie tu zagląda.Nie chce mi się w tym uczesticzyć, tak tylko napomniałem, ale faktem jest, że forum umiera.Wygląda to tak, jakby nagle wszyscy stracili chęć do czegokolwiek.Ja np. nigdy nie ukrywałem, że polonez nie służy mi jako "maskotka" tylko jako normalny pojazd, ale nie znaczy to, że mam zamiar go zgnoić.Dbam, na ile mogę, przynajmniej o plusa, bo caro, to pojazd na zimę, błoto, wodę itp. ze względu na stopień utylizacji.Kupiłem go 9 lat temu, prawie po cenie złomu i już wtedy wymagał ratunku "na wczoraj" więc nic tu dziwnego, ale nadal jest ze mną.I nigdy nie mówiłem/pisałem, że polonez to złom, paździerz, czy co tam jeszcze przychodzi do głowy.Trochę niesprawiedliwe jest wrzucanie wszystkich, nadal pozostających na tym forum, do jednego worka.Są oczywiście jednostki pasujące do opisywanych w filmie, ale cóż, każdy tu może przebywać, póki używa ludzkiego języka i zgodnie z zasadami kultury.Prowokacje prowokacjami, ale obnoszenie się z tym, kogo stać, a kogo nie, nie jest tez zbyt dobrym pomysłem.Mnie to nie uraziło, bo nie dbam o takie rzeczy, ale jak widać, sprowokowało pewne opinie, po których trochę niepotrzebnie obrzucano się błotem.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5728 dnia: Styczeń 17, 2018, 22:06:29 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6594
  • Płeć: Mężczyzna
Mam inny pogląd na to forum.

Kiedyś wyzwiska lały się całymi stronami, oszustw dopuszczali się nawet członkowie klubu, a patenty jakie tu odwalano w zakresie napraw nadwozi, i w ogóle napraw mechanicznych zakrawały albo na humor absurdalny, albo na zgrozę. Nie dotyczyło to może większości, ale było bardzo częste i generalnie tolerowane.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5729 dnia: Styczeń 17, 2018, 22:38:05 pm »

Offline mihals

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1151
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez ohv
Akurat banned racja z tym druciarstwem,teraz to praktycznie nie wystepuje na forum,a wystarczy sobie przejrzeć tematy sprzed 10-15 co tam się wtedy odwalało to głowa mała,już nie wspominając że było masę postów i tematów na temat przeglądu,gdzie ówcześni użytkownicy kilkuletnich (!!) polonezów obawiali się czy przejdzie przegląd,podczas gdy teraz jadąc 20 letnim polonezem tyranym na codzień wjeżdzam bez obaw. To dobitnie oddaje stan tego jak było kiedyś a teraz. Obecnie pogorszyło się bardziej pod kątem patologi - wyzwiska,groźby,docinki czy chęć osobistych konfrontacji kto silniejszy  ;-| to chleb powszedni na grupach fejsbukowych czy czesto nawet tutaj.
Co do płukanki silnika,to jest to chyba bardziej osobisty wyrzut do daniela,bo nie wiem co jest złego w occie czy kwasku cytrynowym. Płukając nagrzewnice,żadna chemia motoryzacyjna nie dawała rady dopiero pomógł ocet z gorącą wodą + kret.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5730 dnia: Styczeń 17, 2018, 22:53:51 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
temat z włóknem szklanym na forum wisi, więc widać, że autor filmiku regularnie tu zagląda
Do mnie pijesz? Założyłem ostatnio temat o miejscowym ratowaniu włóknem, ale nie wiem nic o żadnym filmiku.

I nigdy nie mówiłem/pisałem, że polonez to złom, paździerz, czy co tam jeszcze przychodzi do głowy.
I właśnie to jest problem niektórych użytkowników tego forum - brak jakiegokolwiek dystansu do własnego hobby. I żebym jeszcze faktycznie przylazł tu z kosmosu, bez jakichkolwiek doświadczeń z polonezami i bez poloneza w posiadaniu...
Jak się nabijam z regionalizmów w części Polski, w której żyję, to uważam, że nie robię niczego złego, a po prostu bardziej obiektywnie oceniam rzecz. Tak samo mam moralne prawo nabijać się z poloneza jako auta, ponieważ mój Trupek jest ze mną już prawie siedem lat, coś niecoś już liznąłem o tym cudzie techniki i wolno mi przez pryzmat własnych doświadczeń okazywać odmienną postawę niż onanizowanie się nad doskonałością tego włosko-polskiego wynalazku. Bądź co bądź, jesteśmy cywilizowanymi ludźmi, a nie bandą troglodytów z Bliskiego Wschodu, gotowych odrąbać łeb każdemu, kto zażartuje z bożków, które czczą.
Więcej luzu, panowie.  <spoko>
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2018, 22:56:19 pm wysłana przez mp79 »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5731 dnia: Styczeń 17, 2018, 23:21:09 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Do mnie pijesz?
Jezu, nie, że do Ciebie.Gówno mnie obchodzi, co tam sobie robisz w aucie.Chodziło mi o to, że gość nadal tu siedzi, skoro czytał Twój temat.
I właśnie to jest problem niektórych użytkowników tego forum - brak jakiegokolwiek dystansu do własnego hobby.
A ja nadal nawiązuję do tego filmu, DO KTÓREGO LINK USUNĄŁ MODERATOR! Nie ma to nic wspólnego z Tobą i tym, co tam napisałeś w temacie o atermicznych szybach.Akurat takie słowo mi przyszło na myśl, z braku lepszego.
A jeśli nie wiesz, o jaki film chodzi, a możesz nie wiedzieć, bo pan moderator usunął link, to wpisz sobie na jutubie
Cytuj (zaznaczone)
Kompendium wiedzy o FSO PTK

Autor przebywał/przebywa na tym forum.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5732 dnia: Styczeń 17, 2018, 23:24:53 pm »

Offline dzikson

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V | Żuk A11B 87' | VW Passat B3 1.6td 93' | Seat Ibiza Cupra 1.8t 03'
temat z włóknem szklanym na forum wisi, więc widać, że autor filmiku regularnie tu zagląda
Do mnie pijesz? Założyłem ostatnio temat o miejscowym ratowaniu włóknem, ale nie wiem nic o żadnym filmiku.
Chodzi o to, że ktoś przytoczył twój wątek w swoim filmiku na którym mówił, że na forum jest druciarstwo i trochę wyśmiał nas wszystkich. I niby dostał bana na forum ale dalej tu zagląda i na bieżąco przegląda wątki, żeby później mieć się z czego żalić na FB i YT jak tu źle nie jest. <do bani>
Jak coś link wyśle w wiadomości prywatnej.
Dokąd mamy iść, my którzy przemierzamy pustkowia w poszukiwaniu lepszych siebie

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5733 dnia: Styczeń 17, 2018, 23:33:49 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Film usunąłem ja, generalnie parę osób się oburzyło, moderatorowi też pewnie by się nie podobało, że wynikła gównoburza, więc wolałem usunąć, nie spodziewałem się, że zwierzenia zbanowanego bajkopisarza aż tak rozpalą tłum  <mysli>.

Tak samo uważam, że poziom forum się podniósł w ciągu ostatnich kilku lat. Kiedyś było sporo wartościowych technicznie postów, ale przewijało się też masę bzdur o zalewaniu silnika 75W90 i jeździe bez termostatu jako złotego środka na trwałość silnika i tym podobne. Tak samo ciężko znaleźć post z tamtego okresu poprawny ortograficznie. Teraz ci ludzie, którzy wypisywali takie mądrości, siedzą na szczęście na FB, bo fora są niemodne, i tam doradzają w stylu "jak abimex źle pracuje, to wywal ten szajs i przerób na gaźnik, bo jest lepszy".
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5734 dnia: Styczeń 17, 2018, 23:38:38 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3129
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
W przed ostatnim filmiku nawiązywał do "kultury technicznej" w naszym kraju, brzmi znajomo? Być może, bo ostatnio taki temat był poruszany w temacie o moim Atu, no cóż parafrazując, jak chce się być "kimś" to i polonez nie pomoże ]:->

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5735 dnia: Styczeń 17, 2018, 23:40:11 pm »

Offline Przem

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 744
  • PN Atu 97r 1.8 GLI 16V L128
A Pan J sobie to czyta i ma z was jeszcze większą polewe, zluzujcie Panowie.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5736 dnia: Styczeń 18, 2018, 00:11:15 am »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3129
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Mnie tam urzekł jego film pt. "Z kamerą wśród zwierząt", coby nie mówić trochę prawdy w nim było.
Ps. Ma chłop słuszne spostrzeżenia, człowieka z jaskini wygnasz jaskini z człowieka nie...
PPS. Nie rób z siebie ofiary bo swoje... 500 zł (bo cię ku*warto stać) do tego hejtu dorzuciłeś.
PPS. KGB to Ty szanuj, a tak w ogóle to dalej jeździsz na butli do jazdy na wstecznym <lol2>? Ja p***ole skisłem KGB spod PdoŃ, kto jak kto, ale stulejarz to jest z Ciebie! Jako regularny czytelnik 5 lat (jako nieregularny z 11) siedzę na tym forum i nie przypominam sobie akcji z olejem, także chyba pieniądze zaoszczędzone na benzynie czas przeznaczyć na leczenie w Tworkach, razem z kolegą Grejfrutem (o ile lekarze podejmą się wyzwania).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2018, 01:12:09 am wysłana przez Gomulsky »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5737 dnia: Styczeń 18, 2018, 00:16:35 am »

Offline Przem

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 744
  • PN Atu 97r 1.8 GLI 16V L128
Akurat jeśli chodzi o ten filmik to zapraszam na pw :)

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5738 dnia: Styczeń 18, 2018, 02:35:24 am »

Online KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13833
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
no to sie ubawilem,
w sumie dobrze wiedziec,ze zasadzilem mu tak gleboko, ze do dzisiaj piecze go dupsko ;>
podobno jestem frustratem, ale jakos nie nagrywam filmikow, jak to mnie ktos wkurzyl, bo obiektywnie ocenil wykonana instalacje (i to na prosbe wlasciciela),
przeciez mogl na poczatku zastrzec, ze zalozyl najdrozsza instalacje w Polsce w najlepszym zakladzie w Polsce u najlepszego gazownika w Polsce - nie wiedzialem o tym, wiec wskazalem bledy montażowe <rotfl>
a ze kazda spartolona instalacja w Polonezie,a w ladnym Polonezie jeszcze bardziej, powoduje,ze serce mi sie kraja  to nie moglem tego zataic - w koncu jestem milosnikiem produktow FSO, takim prawdziwym,

co do mojego wzrostu, czy kontaktu zwyczajnie klamie - gdy z nim rozmawialem, to nie zauwazylem, zeby byl wyzszy ode mnie,
zreszta nie wiem jakie znaczenie w kontekscie konfliktu zdan ma to ,jakiego ktos jest wzrostu, objetosci ,czy posiadanego owlosienia - ale nie bardzo moge sie wczuc w prostaka myslacego takimi kategoriami,
przypomne mu jednak, bo jak widac czyta forum, ze rozmawialismy dwa razy :
1. pod fabryka, gdy szukal srebrnego bolca, zeby mu jakimis papierami udowodnic istnienie przedniej grzanej szyby,
wtedy tez w wiekszym gronie wyszla jakas dyskusja o walkach i tlumaczylem mu jak szlifowaniem krzywki REWAR uzyskuje wiekszy skok, bo nie mogl tego pojac i finalnie nie zrozumial
2. gdy przyjechal na spot na sadybie i mial jakies problemy z Atu+ 1.8

pewnie pogadalibysmy i trzeci raz, ale mimo ze ostatni zlot byl raczej kameralny, to on chyba bal sie wejsc na teren, gdy przyjechal pod jakis podlokietnik, czy cos takiego

oczywiscie o tym oleju zwyczajnie klamie, bo kazdy na forum pamietalby taka akcje,
klamie tez i ubarwia w innych kwestiach,
nie powiedzial, ze pisal o cieciu swojego PN na przerobke pd pikapa i praktycznie wszystcy go zjechali - to by nie pasowalo do obrazu ptkowcow namitnie tnacych swoje Polonezy

A Pan J sobie to czyta i ma z was jeszcze większą polewe
skad przekonanie, ze z Ciebie nie ma polewy, masz na to jakis glejt ?

Jak się nabijam z regionalizmów w części Polski, w której żyję, to uważam, że nie robię niczego złego, a po prostu bardziej obiektywnie oceniam rzecz.
juz pisalem kiedys,ze jestes hipokryta ? pewnie tak,
ty obietywnie oceniasz , a ja przeciez sieje nienawiscia gdy pisze śledzie czy Polska B <lol2>
jezeli poczules sie wywolany do tablicy w filmiku, to slusznie sie poczules - wszak najezdzasz na Polonezy czesto i bez sensu,
ale widac musisz sie bardziej postarac,zeby byc wymieniony bezposrednio, nie wystarczy pisac bzdury o Polonezie, musisz osobiscie dotknac osoby scenarzysty, reżysera, kamerzysty i speca od efektow specjalnych w jednej osobie (czwórca sfrustrowana)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2018, 02:48:41 am wysłana przez KGB »
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5739 dnia: Styczeń 18, 2018, 10:59:33 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Przecież to jasne, że kłamie i zmyśla, wystarczy poszukać starszych postów i poczytać tematy, żeby wiedzieć, że kreuje się na wielkiego poszkodowanego przez PTK, a tak naprawdę jest jak dziecko, które grając w szkolnej drużynie piłki nożnej trollowało i wkopywało piłkę do własnej bramki, za co koledzy je wyprosili z drużyny, i teraz poszedł do innych, gadać na to, jacy są źli, przy tym błagając pierwszych, żeby go przyjęli z powrotem (niezliczone już multikonta, ciekawe, nie trawi tego forum i jego użytkowników, ale bez końca próbuje się pod różnymi postaciami tutaj pisać, i jednocześnie aktywnie przebywa na forum). Najlepsze jest to, że ciągle myśli, że nie został strawiony na forum nie przez to, że ma pieniądze i inwestuje w poloneza, tylko przez bajkopisarstwo (wybitnie nie trawię ludzi opowiadających historie, w których brakuje tylko araba na dywanie), obrażanie innych i tworzenie alternatywnej rzeczywistości.

Zmieniając temat, bo i tak troll dostał już za dużo atencji, znowu pojawiły się w sprzedaży paski pamiętane z dzieciństwa, nie wiem, czy nie wrzucić do caro, choć bardziej pasuje do 125p i maluchów: https://www.polmozbytbielsko.pl/?126,pl_(50)-pasek-anti-static
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...