Autor Wątek: Humor II  (Przeczytany 597632 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3540 dnia: Maj 02, 2023, 13:12:31 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6602
  • Płeć: Mężczyzna
Gdyby prawo najmu chroniło dostatecznie właściciela, to sam bym komuś wynajął 70m2.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3541 dnia: Maj 02, 2023, 21:48:28 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13836
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Tyle że tam tylko tak da się jeździć. Na ogół na trzypasmowych autostradach auta jadą w rzędach obok siebie. Jedyny sposób na jazdę z prędkością większą niż 80km/h to oślepianie tych matołów.
serio myslisz, ze pofatygowalem sie wkleic link, bo jakis pajac mrugl swiatlami, a nie dlatego ze debil wbijal sie miedzy dwie ciezarowki i w rezultacie wyladowal na poboczu ?

  I komu tu wieżyć.
i jak rzyć,

co do pustostanow, to ich hurtownikami sa fundusze ,a detalistami bogole srajacy kasa - jedni i drudzy traktuja to jako lokate kapitalu na duzym procencie,
jezeli wladzom panstwa zalezaloby na stabilizacji rynku nieruchomosci, to wykonanie jest bardzo proste i wtedy takie lokaty stalyby sie obciazeniem,
ale nie zalezy, bo m.in. pisiory naleza do kradnacych miliony, wiec sa w obu tych grupach - nie zalezy im na tym by spekulacyjna banka pekla,

z drugiej strony male ludki, ktorzy dorobili sie mieszkania lub dwoch nastawili sie na ich wynajem, ale jezeli nie musza, to raczej nie wynajmuja przez przepisy, ktore nie daje praktycznie zadnych praw wlascicielowi - bardzo trudno pozbyc sie lokatora, ktory nie placi za wynajem, a co jeszcze bardziej absurdalne trzeba placic za jego media (nie wolno mu odciac wody)

a tu slepy akrobata https://www.youtube.com/shorts/324Lqcd1f_Y
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3542 dnia: Maj 11, 2023, 12:07:12 pm »

Online mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1169
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
A to nasz system sądowy, już wszystko jest możliwe w ty grajdole.    https://www.onet.pl/motoryzacja/brd24pl/bo-samochod-byl-jaskrawy-i-ryczal-sad-obwinil-pieszego/jsrw235,30bc1058

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3543 dnia: Maj 11, 2023, 18:08:05 pm »

Online mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1169
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3544 dnia: Maj 14, 2023, 15:56:18 pm »

Offline Oxej

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Mężczyzna
    • dużo, aktualnie Caro Plus


taki nie wywali HGF ;)
Złombol '23, '24, team Carozela

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3545 dnia: Maj 14, 2023, 17:41:51 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6602
  • Płeć: Mężczyzna
A to nasz system sądowy, już wszystko jest możliwe w ty grajdole.    https://www.onet.pl/motoryzacja/brd24pl/bo-samochod-byl-jaskrawy-i-ryczal-sad-obwinil-pieszego/jsrw235,30bc1058

Mimo wszystko karanie kierowców za pieszych i rowerzystów którzy włażą/wjeżdżają pod maskę, też nie jest w porządku.

Pooglądaj stop chama regularnie na YT. Sam 3 miechy temu ledwie wyhamowałem przed ubraną na czarno babą która w nocy wyskoczyła mi przed auto. Gdyby tam była policja, to jej wlepiliby mandat za brak odblasku.

A tu następne wytwory, i jak ma być . https://motoryzacja.interia.pl/przepisy-drogowe/news-ministerstwo-jasno-o-pierwszenstwie-pieszych-przed-przejscie,nId,6770939

Likwidacja logiki formalnej, jako przedmiotu szkolnego, zniszczyła ten kraj.
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2023, 17:43:45 pm wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3546 dnia: Maj 14, 2023, 19:42:06 pm »

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3547 dnia: Czerwiec 06, 2023, 15:44:57 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG






 <lol>
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2023, 15:47:11 pm wysłana przez Daniel#1984 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3548 dnia: Czerwiec 06, 2023, 19:20:59 pm »

Online mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1169
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
No i z Policją też można wygrać w sądzie............. Policja twierdziła, że nie ustąpił pieszemu. Wygrał w sądzie
Policja z Katowic uznała, że kierowca nie ustąpił pieszemu. Ten udowodnił, że pieszy nie zbliżył się wówczas nawet do pasa obok, na którym stały auta w korku. Sąd przyznał mu rację


Policjanci w Polsce często nie chcą dostrzec wykroczeń nagranych przez kierowców na autostradach i nie podejmują działań albo machają ręką na udokumentowane łamanie prawa i w decyzji o umorzeniu postępowań piszą, że "nie udało się ustalić kierującego". Czasem jednak — i tak było w tym przypadku — policja widzi wykroczenie, którego w rzeczywistości nie było i próbuje ukarać zupełnie niewinnego kierowcę.

REKLAMA
REKLAMA

Prawo jazdy zatrzymali, sąd natychmiast oddał

16 marca, około godziny 11.00 Marek Jarocki jechał samochodem przez Katowice. W okolicach Placu Wolności na lewym pasie jezdni, którą się poruszał, samochody utknęły w korku. On swoim pasem jechał bardzo powoli. — Przejechałem z prędkością 20-30 km na godz. przez przejście, przed którym na sąsiednim pasie auto stało już w korku — opowiada Jarocki brd24.pl — Gdy już przejechałem to przejście, to z lewej strony, na sąsiedni pas dopiero wkraczał pieszy. Tymczasem nagle na sygnałach ruszyli za mną policjanci. Okazało się, że stali 150 m dalej, koło swojego posterunku. I twierdzili, że nagrali, jak dopuściłem się wykroczenia. Ich zadaniem omijałem pojazd przepuszczający pieszego na przejściu dla pieszych i jednocześnie dopuściłem się wyprzedzania przed przejściem. Nie zgodziłem się z tym. Powiedziałem, że takiego mandatu nie przyjmę. To wówczas, mogę to odbierać jako złośliwość, policjanci stwierdzili, że kierują sprawę do sądu oraz zatrzymują mi uprawnienia do kierowania, bo spowodowałem poważne zagrożenie na drodze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Bloger kontra policja. Chce udowodnić, że piesi nie mają pierwszeństwa

Zakaz wyprzedzania się ciężarówek na autostradach. Szczegóły przepisu
Pan Marek następnego dnia złożył wniosek do sądu o zwrot uprawnień do kierowania. We wniosku wytknął, że policjanci wpisali, iż miał popełnić wykroczenie z art. 866 par. 1 punkt 4. "W ustawie Kodeks Wykroczeń nie ma Art. 866. Natomiast jeśli wskazanie zawarte w pokwitowaniu miałoby dotyczyć Art. 86 § 1 KW, to nie ma w nim punktu 4. Przyjmując więc domyślnie, że być może w protokole chodzi o Art. 86 § 1 KW wskazać należy, iż przebieg zdarzenia nie wskazuje na zagrożenie zakazem prowadzenia pojazdów" — napisał Jarocki.

(Przypomnijmy, że artykuł, na który powołali się policjanci, brzmi następująco: "Kto na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu, nie zachowując należytej ostrożności, powoduje zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym")

Marek Jarocki opisał też sytuację, po której został oskarżony przez policjantów o złamanie przepisów. Dowodził, że jechał prawym pasem, a na lewym pasie ruch samochodów ustał przez zator drogowy. I słusznie wskazał, że w takiej sytuacji ani nie wyprzedzał, ani nie omijał pojazdu, który zatrzymał się, by ustąpić pieszemu. "Mając powyższe na względzie, w okolicznościach sprawy nie sposób uznać ominiecie pojazdu, który zatrzymał się z powodu warunków ruchu (korka) przy szybkości obwinionego 20-25 km na godz. mogło spowodować jakiekolwiek zagrożenie dla pieszego, który w tym czasie nie znajdował się jeszcze na przejściu dla pieszych" — czytamy we wniosku do sądu.

— Sąd oczywiście odmówił odebrania mi uprawnień i nakazał natychmiastowy zwrot prawa jazdy — mówi brd24.pl Jarocki. — Przy okazji, o czym może nie wie zbyt wiele osób, sąd stwierdził, że policja w sensie technicznym zatrzymuje prawo jazdy, ale dopiero po jej wniosku to sąd — a nie policjanci — decyduje o tym, czy te uprawnienia są odebrane.

Sąd: nie ma podstaw do przyjęcia, że doszło do wykroczenia

Policjanci byli pewni swoich racji do tego stopnia, że we wniosku do sądu o ukaranie pana Marka nie wnioskowali o dołączenie dowodu w postaci ich nagrania. Uznali, że wystarczy dowód z zeznań podejrzanego. I mocno się przeliczyli.

— Miałem nagranie z własnej kamery, ale nawet tego nie musiałem pokazywać. Po trzech miesiącach postępowania stawiłem się w sądzie na pięć minut. Sąd nie uznał, że popełniłem wykroczenie. Wystarczyło, że opowiedziałem, jak to na drodze wyglądało — mówi brd24.pl Marek Jarocki.

Z postanowienia Sądu Rejonowego w Katowicach z 25 maja 2023 r. wynika, że policjanci domagali się ukarania pana Marka za dwa wykroczenia. Ich zdaniem miał popełnić je naraz. Miał więc jednocześnie wyprzedzać na przejściu dla pieszych, na którym ruch nie jest kierowany, lub bezpośrednio przed tym przejściem (art. 86 b par 1. pkt 3 KW) oraz w tym samym momencie omijać pojazd, który jechał w tym samym kierunku, ale zatrzymał się, by ustąpić pierwszeństwa pieszemu (art. 86 b par 1. pkt 4 KW). To już powoduje, że trudno było poważnie traktować zarzuty policjantów — bo jak można jednocześnie wyprzedzać, czyli jechać szybciej od innego poruszającego się w tym samym kierunku pojazdu i omijać, czyli przejechać obok stojącego pojazdu?

Sąd dysponował obszernymi zeznaniami dotyczącymi okoliczności tego zajścia, które pan Marek złożył, będąc wcześniej przesłuchanym przez policjantów. Kierowca jeszcze raz to wszystko podtrzymał: jechał wolno, na drugim pasie samochody stały w korku, a pieszy był jeszcze 3-5 m przed wejściem na sąsiedni pas ruchu. Powolny przejazd drugim pasem nijak nie mógł zagrozić pieszemu.

Postanowienie, w którym Sąd Rejonowy w Katowicach odmówił wszczęcia postępowanie wobec Marka Jarockiego Źródło: arch. prywatnebrd24.pl
Postanowienie, w którym Sąd Rejonowy w Katowicach odmówił wszczęcia postępowanie wobec Marka Jarockiego Źródło: arch. prywatne
Prezes sądu przyznał kierowcy rację i odmówił wszczęcia postępowania w tej sprawie. "W ocenie sądu zgromadzony w toku czynności wyjaśniających materiał dowodowy nie daje podstaw do przyjęcia, że uzasadnione jest podejrzenie popełnienia wykroczeń zarzuconych we wniosku o ukaranie" — czytamy w postanowieniu. — "Obwiniony nie przyznał się do postawionych mu zarzutów i opisał sytuację drogową w sposób niepozwalający na ustalenie wyczerpania przez niego znamion zarzucanych mu czynów".

— Nie sądzę, że kierowca na drodze może wszystko. Jednak także uważam, że pieszy na drodze też musi wykazywać zdrowy rozsądek – podsumowuje Marek Jarocki. – Na pewno jednak przepisy nie mogą służyć do polowania na czarownice – dodaje.




Odp: Humor II
« Odpowiedź #3549 dnia: Czerwiec 06, 2023, 20:44:19 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3129
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
No to teraz powinien jeszcze złożyć zawiadomienie do prokuratury rejonowej o możliwości popełnienia przestępstwa poświadczenia nieprawdy w dokumentach państwowych, składania fałszywych zeznań i wszystkiego co jakiś prawnik może wyłapać przeciwko tym dwóm cepom omyłkowo nazywanym policjantami.

Dowody (oddalenie wniosku o ukaranie przez Sąd ma) więc cała reszta byłaby tylko formalnością. Kilka miesięcy w zawieszeniu do ew. zamiecenia sprawy pod dywan przez proroka pewnie wyleczyłoby tych "ch*"ków z podobnych akcji w przyszłości. A jeśli dostaliby po pajdzie, to przynajmniej byłoby o 2 debili mniej w tej państwowej mafii.

Ogólnie, co do zasady, jeśli milicja chce nam wlepić mandat blisko naszego miejsca zamieszkania, to  ZAWSZE należy odmawiać przyjęcia, poradzić się adwokata i tak jak bohater powyższego tekstu jednym pismem można kurewki w mundurkach pozamiatać :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2023, 20:47:10 pm wysłana przez Gomulsky »

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3550 dnia: Lipiec 31, 2023, 07:28:39 am »

Online mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1169
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
https://www.youtube.com/watch?v=XRk1nTMsu50&t=637s  , naprawdę warto obejrzeć, bo jak widać na ziemi coś złego się dzieje, ale do niektórych to jeszcze nie dociera.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3551 dnia: Październik 02, 2023, 10:22:57 am »

Online mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1169
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
No i zaczęło się, walka z wiatrakami w walce z co2.
Polska, jako beneficjent dużych pieniędzy z KPO, ma obowiązek wprowadzić wiele rozwiązań związanych z ekologią i ochroną klimatu. Jednym z nich jest wprowadzenie wysokiego podatku od samochodów spalinowych. Musi się to wydarzyć do końca 2024 roku. Będzie to jednorazowa opłataDo końca 2024 roku zostanie wprowadzona jednorazowa opłata, której wysokość będzie zależała od normy Euro danego samochodu. W 2026 roku podatek ten będzie naliczany każdego roku - informuje poniedziałkowa "Rzeczpospolita". Najwyższe stawki będą dotyczyć samochodów z najstarszymi normami emisji spalin.
Jak czytamy, nowe podatki prawdopodobnie będą dotyczyć każdego właściciela samochodu spalinowego. Nie jest jeszcze znana dokładna ich wysokość, ale według wstępnych ustaleń pod uwagę będą brane rok produkcji samochodu, a co za tym idzie, spełniane normy emisji spalin, stopień emisji dwutlenku węgla (CO2) oraz stopień emisji tlenków azotu (NOx).
Podobne opłaty są już obecne w wielu krajach Unii Europejskiej, choć zasady ich naliczania różnią się w zależności od kraju. Celem nowego podatku jest zniechęcenie obywateli do posiadania i użytkowania starych pojazdów, które są znacznie bardziej szkodliwe dla środowiska - podaje dziennik.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3552 dnia: Październik 02, 2023, 11:46:28 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6602
  • Płeć: Mężczyzna
Kierowca zatrzymuje się przy zapalonej strzałce warunkowego skrętu w prawo i przepuszcza samochody.
Za nim zatrzymuje się Uber, kierowca wychyla zarośniętą, opaloną głowę i krzyczy: 'Cielona czałka, cielona czałka!'
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3553 dnia: Październik 02, 2023, 12:27:48 pm »

Offline ceva

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 277
    • Polonez Atu+X20SED Polonez Kombi Polski Fiat 125p
Polska, jako beneficjent dużych pieniędzy z KPO, ma obowiązek wprowadzić wiele rozwiązań związanych z ekologią i ochroną klimatu. Jednym z nich jest wprowadzenie wysokiego podatku od samochodów spalinowych. Musi się to wydarzyć do końca 2024 roku. Będzie to jednorazowa opłataDo końca 2024 roku zostanie wprowadzona jednorazowa opłata, której wysokość będzie zależała od normy Euro danego samochodu. W 2026 roku podatek ten będzie naliczany każdego roku - informuje poniedziałkowa "Rzeczpospolita". Najwyższe stawki będą dotyczyć samochodów z najstarszymi normami emisji spalin.
Jak czytamy, nowe podatki prawdopodobnie będą dotyczyć każdego właściciela samochodu spalinowego. Nie jest jeszcze znana dokładna ich wysokość, ale według wstępnych ustaleń pod uwagę będą brane rok produkcji samochodu, a co za tym idzie, spełniane normy emisji spalin, stopień emisji dwutlenku węgla (CO2) oraz stopień emisji tlenków azotu (NOx).
Podobne opłaty są już obecne w wielu krajach Unii Europejskiej, choć zasady ich naliczania różnią się w zależności od kraju. Celem nowego podatku jest zniechęcenie obywateli do posiadania i użytkowania starych pojazdów, które są znacznie bardziej szkodliwe dla środowiska - podaje dziennik.

Kolejny clickbaitowy temat, bulwersujący, niepokojący i ...

...praktycznie zero konkretów, ale w tym (i wielu innych podobnych) przypadku nie chodzi o informacje, tylko o zarabianie kasy.

pisiory we wniosku o KPO, napisali wszytko co miło brzmi w uszach urzędnikom unijnym i myśleli że cyk i kasa złapana, a tu dupa...   

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3554 dnia: Październik 02, 2023, 18:44:32 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13836
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
wedlug tych wzorow, to do moich aut beda mi doplacac, bo glaby nawiasow nie potrafia we wzorze prawidlowo wpisac, jak tez maja duze problemy ze znakami mnozenia <lol2>
przyklad z tabelki ciekawy, bo jak w morde strzelil to ostatnie Caro minus na abimexie i tam podaja oplate 6 czy 7 klocow rocznie,
czy ktos ma jakies zludzenia, ze ktorykolwiek rzad odwazy sie cos takiego wprowadzic ?
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3555 dnia: Październik 08, 2023, 21:36:38 pm »

Online mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1169
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
No i następny pomysł w walce z co2 to podatek od mięsa. Czyli jak wprowadzą podatek to spożycie mięsa nie będzie szkodzić klimatowi, a brak podatku to szkodzi. Co za pojechane czasy.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3556 dnia: Październik 08, 2023, 23:21:53 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6602
  • Płeć: Mężczyzna
No i następny pomysł w walce z co2 to podatek od mięsa. Czyli jak wprowadzą podatek to spożycie mięsa nie będzie szkodzić klimatowi, a brak podatku to szkodzi. Co za pojechane czasy.

Chodzi raczej o to, żeby zniechęcić ludzi do jedzenia mięsa. Co w sumie ma sens. W latach 60. jedzono mięso raz w tygodniu. Na początku XX wieku, raz w miesiącu.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3557 dnia: Październik 11, 2023, 13:44:12 pm »

Online mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1169
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
W wyroku w sprawie wypadku z udziałem kolumny rządowej Sąd Okręgowy w Krakowie - warunkowo umarzając postępowanie - orzekł wobec mnie obowiązek uiszczenia nawiązki płatnej na rzecz Beaty Szydło oraz oficera BOR. Choć w wyniku wniesionej przeze mnie kasacji sprawa ta jest obecnie w Sądzie Najwyższym, chcę wyraźnie podkreślić, że przedmiotem tej kasacji nie była kwestia zapłaty tej nawiązki" - czytamy w oświadczeniu kandydata.Kościelnik napisał, ze pomimo składanych przez niego wniosków, premier Szydło nie przedstawiła danych, koniecznych do wykonania przelewu na rzecz byłej szefowej rządu. W jego opinii to celowe działanie obecnej europosłanki PiS.W związku z tym, że mężczyzna nie wykonał przelewu na 25 października wyznaczono termin kolejnego posiedzenia w jego sprawie przez Sądem Rejonowym w Poznaniu.Podjęcie warunkowo umorzonego postępowania zwiastuje, że postępowanie to najpewniej będzie prowadzone w całości od początku. Tym samym po raz kolejny powstaje ryzyko skazania mnie jako winnego wypadku z udziałem kolumny rządowej na karę pozbawienia wolności" - podsumował kandydat KO do Sejmu z Warszawy...... A tu ciekawostka....wyrok Sądu Najwyższego z 15 lutego 2023 r. (II KK 602/22)
Żaden z przepisów ustawy prawo o ruchu drogowym nie zobowiązuje kierującego, który zamierza wykonać skręt w lewo, do upewnienia się, czy nie jest wyprzedzany.. A to też z kodeksu..5. Wyprzedzanie pojazdu lub uczestnika ruchu, który sygnalizuje zamiar skręcenia w lewo, może odbywać się tylko z jego prawej strony.
Co to za kraj do jasne gwintowanej, gdzie wszystko jest tak gmatwane aby tylko jaśnie władza nie została ukarana. Podobnie z kolumnami rządowymi, czy innymi autami na kogutach i sygnałach. Przecież w kodeksie też dokładnie opisane, żeKierowca pojazdu uprzywilejowanego przy zachowaniu szczególnej ostrożności może nie stosować się do przepisów zatrzymaniu, postoju czy ruchu pojazdu, a także znaków i sygnałów. Przykładowo może wjechać "pod prąd", może jechać z prędkością przekraczającą dozwoloną lub wjechać na czerwonym świetle.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3558 dnia: Październik 11, 2023, 15:03:49 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6602
  • Płeć: Mężczyzna
Co to za kraj do jasne gwintowanej, gdzie wszystko jest tak gmatwane aby tylko jaśnie władza nie została ukarana.

Taki kraj, w którym od pierwszych miesięcy PiS gwałcił praworządność (inaczej rządy prawa), i cały naród miał to w d...

Ciekawe, że my dalej nie potrafimy ogarnąć takich podstaw, które niektórzy ogarniali już w 1215 roku (Magna Carta).
Jest to tym ciekawsze, że w XVI wieku, Polska była jednym z tylko dwóch krajów w Europie, gdzie obowiązywała koncepcja że nawet monarcha jest podporządkowany prawu. Kompletna paranoja, świadomość polityczna naszego społeczeństwa wydaje się gorsza niż za czasów Ruchu Egzekucyjnego. Ja prd... rycerze na koniach ogarniali koncepcje prawno-polityczne których nie ogarnia dzisiaj współczesny Polak.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3559 dnia: Październik 18, 2023, 21:59:53 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
https://www.o2.pl/informacje/oskar-szafarowicz-grzmi-spelnia-sie-wszystko-6953491227040704a

Nagłówek artykułu:
Cytuj (zaznaczone)
Oskar Szafarowicz grzmi. "Spełnia się wszystko"

Jeden z komentarzy:
Cytuj (zaznaczone)
On GRZMI, to chyba ogórki popił mlekiem.