Autor Wątek: Humor II  (Przeczytany 599267 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2400 dnia: Grudzień 10, 2016, 23:01:07 pm »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
adrenalina
poza tym, ja i zapewne większość ludzi, regularnie jeżdżąc jakąś trasą, ma jej zwyczajnie dość i cisną ile wlezie by być w końcu na miejscu.
To przy kaszlu weź lek na przeczyszczenie to dopiero będzie adrenalina;)

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2401 dnia: Grudzień 20, 2016, 20:02:53 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13839
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2402 dnia: Grudzień 27, 2016, 10:27:35 am »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4126
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Jakiś czas temu w jednostce bombowców strategicznych zapowiedziano poważne ćwiczenia. Włącznie z wylotem z kompletem uzbrojenia bojowego. :)
 Przyjechała wizytacja ważnych szyszek, łącznie z jakimś generałem, bohaterem Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Delegacja stoi sobie spokojnie na lotnisku, obok pasa startowego, obserwują pułk podczas ćwiczenia "Alarmowe poderwanie jednostki". Samoloty startują parami, jedna szybko za drugą, nawracają. Nagle...

...od jednego z samolotów coś się oderwało. Podobne do bomby. Cała delegacja przerażona zaiwania do rowów, tylko jeden generał został. I chichotał jeszcze do tego. Bomba upadła, parę razy się odbiła, pobujała i uspokoiła. Oficerowie wyleźli z rowu. Brudni, jak świnie, bo to po deszczu było. Podchodzą do generała, pytają:
- Towarzyszu generale, dlaczego nie uciekaliście, a jakby wybuchła?
- A po co się chować? Toż to atomówka!. :d
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2403 dnia: Styczeń 14, 2017, 14:12:59 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6608
  • Płeć: Mężczyzna
W temacie, "Co ty robisz z motoryzacją?"

https://www.youtube.com/watch?v=qb6dswG-nKw
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2404 dnia: Styczeń 18, 2017, 23:56:24 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6608
  • Płeć: Mężczyzna
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2405 dnia: Luty 13, 2017, 15:07:13 pm »

Offline jimo#1921

  • Administrator
  • Wiadomości: 3414
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6 16V
Tuning wnętrza w trakcie...
https://www.olx.pl/oferta/polonez-atu-unikalny-tuning-wnetrza-CID5-IDk130N.html

Wysłane z mojego Lenovo K50a40 przy użyciu Tapatalka

  • Prowadzę dystrybucję wysyłkową gadżetów FSO-PTK! Podkładki pod tablice rejestracyjne (1-/2-rzędowe), latarki LED/otwieracze/breloki, naklejki... Zapraszam do kontaktu na PW.
Pozdrawiam Michał aka jimo
"A"It's a hundred and six miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses."
Były: A+ 1,6ohv; C 2.0dohc;V 745; A 1,8 K4F; YP250; C+ 18K4F; N126N
Są: C 16K4F; FZ6 SAHG; "pierdziawka", 3.6V6;

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2406 dnia: Luty 23, 2017, 00:29:30 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6608
  • Płeć: Mężczyzna
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2407 dnia: Luty 23, 2017, 17:04:02 pm »

Offline Joker

  • Żyj Jakbyś Miał Umrzeć Jutro, Marz Jakbyś Miał Żyć Wiecznie
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 459
  • Płeć: Mężczyzna
  • DRIFTER
    • Drift-borek 1.6 16V
17.07.2011 - Cycu - [']
22.02.2018 - Czaku - [']
"Żyj Jakbyś Miał Umrzeć Jutro, Marz Jakbyś Miał Życ Wiecznie"
http://www.youtube.com/user/jokerfso/videos
http://vimeo.com/user5582520/videos

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2408 dnia: Luty 23, 2017, 19:44:23 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6608
  • Płeć: Mężczyzna
Wygląda jakby nie miał zawieszenia. A raczej jakby się zarwał.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2409 dnia: Luty 23, 2017, 19:54:16 pm »

Offline Joker

  • Żyj Jakbyś Miał Umrzeć Jutro, Marz Jakbyś Miał Żyć Wiecznie
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 459
  • Płeć: Mężczyzna
  • DRIFTER
    • Drift-borek 1.6 16V
Ma zawieszenie. Bardzo twarde i niskie. A jakie byś chcial do driftu ?  Mój tez tak wygląda.
17.07.2011 - Cycu - [']
22.02.2018 - Czaku - [']
"Żyj Jakbyś Miał Umrzeć Jutro, Marz Jakbyś Miał Życ Wiecznie"
http://www.youtube.com/user/jokerfso/videos
http://vimeo.com/user5582520/videos

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2410 dnia: Luty 23, 2017, 20:11:54 pm »

Offline maciejowski

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2979
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p '75 | 125p '78 | 125p '80 | 125p '90 | 126p '78 | caro '96 x2 |
czy obecny właściciel zrobił z tym polonezem cokolwiek oprócz wstawienia w krzaki?
Cytat: KGB
wtedy moze okazac sie ,ze pelno Nm ,a jakoby zadnego nie bylo - jedna malutka przekladnia ,tak wiele ubylo ...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2411 dnia: Luty 23, 2017, 20:32:55 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6608
  • Płeć: Mężczyzna
A jakie byś chcial do driftu

Już nawet do driftu się takich zawieszeń nie robi. Nawet profesjonaliści z wysokim budżetem mają problemy z uzyskaniem dobrego prowadzenia przy bardzo niskim prześwicie, a oceniany jest nie tylko poślizg ale i jego prędkość, więc przyczepność i stabilność też są do pewnego stopnia potrzebne.

Auto wygląda średnio, jest niekompletne i zawieszeniem które się do niczego za bardzo nie nadaje. Stąd moja reakcja. Myślałem że to typowy zepsuty trup za chore pieniądze. Nie mówię że tak jest, po prostu odniosłem takie wrażenie.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2017, 20:34:51 pm wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2412 dnia: Luty 23, 2017, 21:03:10 pm »

Offline Joker

  • Żyj Jakbyś Miał Umrzeć Jutro, Marz Jakbyś Miał Żyć Wiecznie
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 459
  • Płeć: Mężczyzna
  • DRIFTER
    • Drift-borek 1.6 16V
 
czy obecny właściciel zrobił z tym polonezem cokolwiek oprócz wstawienia w krzaki?

Z tego co widzę przestał tylko i nic z nim nie zrobione.

Banned, pojezdzij troche a potem pogadamy. Teoria to nie wszystko. I nie zapominaj ze to polonez. Testowałem rozne konfigurację zawieszenia i tylko nisko i twardo daje  dla mnie amatora zadowalajace efekty.

I co masz.na myśli auto nie kompletne? Przeciez to nie jest auto typu daily...
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2017, 21:06:35 pm wysłana przez Joker »
17.07.2011 - Cycu - [']
22.02.2018 - Czaku - [']
"Żyj Jakbyś Miał Umrzeć Jutro, Marz Jakbyś Miał Życ Wiecznie"
http://www.youtube.com/user/jokerfso/videos
http://vimeo.com/user5582520/videos

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2413 dnia: Luty 23, 2017, 22:35:59 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6608
  • Płeć: Mężczyzna
I co masz.na myśli auto nie kompletne? Przeciez to nie jest auto typu daily...

Piszę jakie sprawia wrażenie, nie jakie jest. Na olxie regularnie pojawia się jakiś trup dodatkowo zepsuty tuningiem.

Banned, pojezdzij troche a potem pogadamy. Teoria to nie wszystko.

Wszystko się zgadza. To jasne że miękki i wysoki samochód nie nadaje się do ślizgania. Co nie znaczy że to auto dobrze trzyma się drogi.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2414 dnia: Luty 24, 2017, 21:18:47 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Hahaha, pomysłowy Dobromir.A już myślałem, że wszystko widziałem.
http://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-polskie-drogi/wiadomosci/news-jechal-zniszczonym-dafem-zamontowal-domowe-okno,nId,2358689
A śmiejemy się z ruskich  :-)

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2415 dnia: Luty 24, 2017, 22:10:33 pm »

Offline Czaroo#1879

  • Moderator
  • Wiadomości: 917
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1,6
Hahaha, pomysłowy Dobromir.A już myślałem, że wszystko widziałem.
http://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-polskie-drogi/wiadomosci/news-jechal-zniszczonym-dafem-zamontowal-domowe-okno,nId,2358689
A śmiejemy się z ruskich  :-)
Ok jeżdze zawodowo ciężarówkami od 10 lat ale faktycznie koleś system rozwalił  >:D


Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Było:
Polonez Atu 1.6 GSI
Polonez Caro 1.4 16v
Jest:
Polonez Caro 1,6 GLE

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2416 dnia: Luty 25, 2017, 00:31:22 am »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2619
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
czemu się dziwicie? z Białegostoku do Przasnysza jest 170 km. Czaroo, ile kosztowałby transport tego zestawu na lawecie? za co dostał mandat? z pewnością jechał wolno aby nikomu nie zaszkodzić. policja powinna pomóc mu dojechać do Przasnysza a nie karać.
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2417 dnia: Luty 25, 2017, 00:54:39 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
To samo pisali w komentarzach (niektórzy) ale prawo jest prawem.Miał zniszczoną kabinę i przednią szybę, więc jak czymś takim jeździć? Są oczywiście różne sytuacje, ale nie można robić wyjątków, bo albo robimy je dla każdego, albo dla nikogo. To był tyko jego pech, że ktoś go podpier*olił i zjechały się smerfy, bo inaczej, to pewnie by dojechał do celu.Jednak sposób "naprawy" uszkodzenia, wymykał się wszelkim normom i może dlatego, ktoś zareagował.Może gdyby jechał bez tej szyby w ogóle, okręcony czym się da (bo piździ niesamowicie) to inni by to olali, a tak, to ktoś się zainteresował.Dobre 15 lat temu, jak sam, będąc w trasie Żukiem, w całkiem obcej okolicy (trasa do nowego Sącza) w środku nocy, zostałem niemiło zaskoczony odpryskującym kamieniem, czy ch*j wie czym, walącym prosto w przednią szybę.Szyba hartowana, to w sekundzie rozleciała się w drobny mak.Chyba dobre 30 km jechałem tak ubrany w co się dało, włączyłem nawiew, żeby chociaż po nogach leciało i dojechałem.Na miejscu, taki jeden znajomy poratował mnie folią i taśmą, zakleiłem to wszystko i tak przeczekałem do rana, bo w nocy ładnie padało.Dopiero na drugi dzień, pojechałem za nim, na szrot, kupiłem szybę, (dobrze, że to czasy świetności żuków) i stamtąd do warsztatu, gdzie pracował jego syn.Nawet nikt tej szyby nie potrafił włożyć, bo chłopaki się na innych autach znali  :-) ale się udało.Dodam, że cały dzienny maraton, przejechałem bez szyby, po mieście.Nie wiem, co by niebiescy na to powiedzieli, ale nie wpadło mi wtedy do głowy, żeby jechać z zaklejoną folią, bo mi zimno itd. Są różne sytuacje, ale nie ma żadnego tłumaczenia, jeśli zagraża się bezpieczeństwu, szczególnie jadąc takim zestawem.Każdy by chciał robić to, co mu akurat pasuje, ale niestety tak się ne da.Tzn. da się, ale to trzeba nie być zwykłym kowalskim, tylko jakimś ministrem, czy innym  :jezyk2:

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2418 dnia: Luty 25, 2017, 03:02:18 am »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2619
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
wiem jak się jedzie bez okien. 1985 roku koło Kraśnika pijany jeździec powożąc dwuskibowym pługiem wybił mi śniegiem w Nysce przednią szybę i wszystkie z lewej strony. było - 18 i śnieżna zawierucha. kryształki szkła przebiły czapkę, miałem kilo szkła w brodzie a ludzie z tyłu powbijane w twarze szkła z bocznych szyb. wróciłem (50 km ) bez szyb do Lublina- dwa tygodnie z zapaleniem płuc, mało nie wykorkowałem. wszyscy mieliśmy kożuchy a ja także porządną czapę.
Buźka, co innego Żuk a co innego DAF. szyba do żuka +- 100 zł a do dafa ? miał zostawić naczepę z ładunkiem w polu? czytałeś co grozi temu co mu kierowcę w Berlinie zabili? ładunek szlag trafił, ciężarówka w lizingu- firma plajtuje a gość do końca życie nie wygrzebie się z długów. do tego z Białegostoku pewnie szef zadzwonił- wracaj choćby ch... na ch...u stawał, bo cie wypie...lę z roboty. prawo prawem a życie życiem.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2017, 03:04:05 am wysłana przez wrb#1974 »
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2419 dnia: Luty 25, 2017, 07:56:44 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Wiadoma sprawa, tylko zawsze cierpi ten najmniejszy.Na tych tirach, to jest niewolnictwo, jak na galerach.Brakuje tylko poganiacza z tyłu kabiny, co by od czasu do czasu, kierowcę batem przez plecy zdzielił.Sprawa dosyć kontrowersyjna, bo kierowca ma ciśnienie z góry, ale gdyby jednak przez to wszystko spowodował wypadek, bo miał słabą widoczność, to nie było by też za rewelacyjnie.