Autor Wątek: nowe auta - czyli "boże co ty robisz z tą motoryzacją..  (Przeczytany 317147 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Odp: nowe auta - czyli "boże co ty robisz z tą motoryzacją..
« Odpowiedź #660 dnia: Wrzesień 27, 2011, 21:02:39 pm »

Offline matucha

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2701
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96
    • http://www.osp.piaski-wlkp.pl
Mała zagadka, skoro już jesteśmy przy zawieszeniach - ile kosztują części "eksploatacyjne" do wymiany z jednej strony z przodu do Audi Q7 na przykład. Mniej więcej tyle samo do nowej Skody Superb.
Ktoś, kto zaprojektował Poloneza, wiedział, że się kiedyś urodzimy...

Polonez Caro 1,6 GLI LPG, Polonez KOMBI 1,6 MPI LPG & Dacia Sandero Stepway 1,6MPI LPG
Lublin 3 KOMBI 2,4TD & Renault KANGOO Fairway 1,5 DCI Privilege ;)

Odp: nowe auta - czyli "boże co ty robisz z tą motoryzacją..
« Odpowiedź #661 dnia: Wrzesień 27, 2011, 21:43:46 pm »

Offline Bogdan611

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polonez Caro 1.6 GLi 96'
A przecież nowy Superb chyba jest już normalnie na MCpersonie
Poloneza chwalić nie trzeba,bo by to było jak wlewanie wody do morza.
OSTERZEGAM PRZED ZLODZIEJSKIMI PRAKYTKAMI T-MOBILE
Pożyczki bez Bik-u,teren Częstochowy zapraszam 797-603-075 lub PW

Odp: nowe auta - czyli "boże co ty robisz z tą motoryzacją..
« Odpowiedź #662 dnia: Wrzesień 27, 2011, 22:35:06 pm »

Offline P!otrek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Mężczyzna
  • GSI power :P
    • malinka metalik :)
do mojej kianki elementy zawieszenia są nie wiele droższe niż do Poldka :)
FSO Polonez 1.6GSI 280000km praktycznie 340000 Rest In Pepperoni... jeszcze doczeka się następcy :)
wiem że nie powinienem ale kupiłem passata :D

Odp: nowe auta - czyli "boże co ty robisz z tą motoryzacją..
« Odpowiedź #663 dnia: Wrzesień 28, 2011, 02:27:52 am »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4126
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Oryginały czy zamienniki?
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: nowe auta - czyli "boże co ty robisz z tą motoryzacją..
« Odpowiedź #664 dnia: Wrzesień 28, 2011, 09:36:57 am »

Offline Deny01

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez caro `94 2.0 dohc sold
Bo jak się chce terenówkę to się kupuje Land Cruisera , Lang/Range Rovera , Cherokee , Wranglera itd To są auta terenowe.

A określenie SUV , SAV , Crossover to Wam coś mówią ???


Cały świat jeździ nowymi , bardziej lub mniej , autami i jakoś żyje.


Ps - pamiętajcie że nie wszyscy się DORABIAJĄ CAŁE ŻYCIE - są tacy co mają kasę i już - nie muszą zaczynać od zera ,i to oni najczęściej kupują nowe auta. Ten co się dorabia całe życie a na starość kupi nowe auto to potem jest faktycznie skidany jak coś się zepsuje i trzeba tyle płacić.

Ot co.

Co do kisielu zamiast mózgu - pisząc że ludzie są głupi wszyscy i już , obrażacie wszystkich naprawdę mądrzejszych od Was , z samych siebie zresztą tez robicie głupków <lol2>


Polonez caro `94 2.0 dohc - sold
youtube.com/watch?v=z8xAMdSijbI
youtube.com/watch?v=PZEoF19FLS

Odp: nowe auta - czyli "boże co ty robisz z tą motoryzacją..
« Odpowiedź #665 dnia: Wrzesień 28, 2011, 10:15:48 am »

Offline BARTEK1925

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 4230
  • Płeć: Mężczyzna
  • 000086
    • Laguna I kombi 1.8 + sekwencja 2000 r.
Poczytajcie sobie fajny art o "Używanym marzeniu Polaka" na wp.pl czyli A^, obiektywny i fajny art. POLECAM
Paździoch 2.0 OHC ford 1990 r - 2003/2016 r. auto odjechało 14.05.2016 do nowego domu.
A codziennie granatowe Mondeo kombi MK1 1.6 + LPG - zwany też czołgiem-sprzedany wrzesień 2017
Obecnie: Laguna 2000 r. kombi 1.8 + sekwencja
             Berlingo 2008 r. I lift 1.6 + sekwencja

Odp: nowe auta - czyli "boże co ty robisz z tą motoryzacją..
« Odpowiedź #666 dnia: Wrzesień 28, 2011, 10:24:10 am »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4126
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Cytat: Deny01
Bo jak się chce terenówkę to się kupuje Land Cruisera , Lang/Range Rovera , Cherokee , Wranglera itd To są auta terenowe.

A określenie SUV , SAV , Crossover to Wam coś mówią ?


Cały świat jeździ nowymi , bardziej lub mniej , autami i jakoś żyje.


Ps - pamiętajcie że nie wszyscy się DORABIAJĄ CAŁE ŻYCIE - są tacy co mają kasę i już - nie muszą zaczynać od zera ,i to oni najczęściej kupują nowe auta. Ten co się dorabia całe życie a na starość kupi nowe auto to potem jest faktycznie skidany jak coś się zepsuje i trzeba tyle płacić.

Ot co.

Co do kisielu zamiast mózgu - pisząc że ludzie są głupi wszyscy i już , obrażacie wszystkich naprawdę mądrzejszych od Was , z samych siebie zresztą tez robicie głupków
1. Doskonale wiem co to są auta terenowe.
2. To też doskonale znam.
3. My też jeździmy bardziej lub mniej nowymi autami, więc nie rozumiem o co Ci w tym miejscu chodzi?
4. Każdy jak mu się zepsuje nowy pojazd z dala od serwisu to jest załatwiony na cacy. Nie ma od tego ucieczki. Nawet jeśli to milioner z samolotem. :d
5. Nikogo nie obrażamy - poczytaj sobie nieco o współczesnym marketingu i wpływaniu na ludzi. :)
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: nowe auta - czyli "boże co ty robisz z tą motoryzacją..
« Odpowiedź #667 dnia: Wrzesień 28, 2011, 10:31:45 am »

Offline DF

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1030
  • Darek F
    • Fordy Transit MkV x 2 - 2.3 LPG i 2.0 LPG
Grzechu nie ma sensu...
Denisek już stracony jest i "wie lepiej" tzn. tak mu powiedział telewizor i powtarza...
"Dla triumfu zła trzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"  Ale dobrych już jest tak niewiele, że nic nie mogą...
Nie dajcie się zwieść - nie ma epidemii...  
Niestety wszyscy jesteśmy niewolnikami systemu. Jednak ja jestem nieposłuszny i gardzę tymi oraz szczerze nienawidzę tych dobrowolnych ścierw, które są niczym i krzywdzą innych.

Odp: nowe auta - czyli "boże co ty robisz z tą motoryzacją..
« Odpowiedź #668 dnia: Wrzesień 28, 2011, 10:48:55 am »

Offline Deny01

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez caro `94 2.0 dohc sold
Grzechu nie ma sensu...
Denisek już stracony jest i "wie lepiej" tzn. tak mu powiedział telewizor i powtarza...

Nasuwa mi się tylko jedno - Dupish English ...

Ps - nie piliśmy razem wódki żebyś mnie tak nazywał <blee>


Polonez caro `94 2.0 dohc - sold
youtube.com/watch?v=z8xAMdSijbI
youtube.com/watch?v=PZEoF19FLS

Odp: nowe auta - czyli "boże co ty robisz z tą motoryzacją..
« Odpowiedź #669 dnia: Wrzesień 28, 2011, 11:57:05 am »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Nowe auta są naprawdę super. Polecam każdemu. Jak jest gwarancja, telefon i assistanse + drugie auto na zapas, można śmiało użytkować.

Odp: nowe auta - czyli "boże co ty robisz z tą motoryzacją..
« Odpowiedź #670 dnia: Wrzesień 28, 2011, 12:48:13 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6604
  • Płeć: Mężczyzna
Ps - pamiętajcie że nie wszyscy się DORABIAJĄ CAŁE ŻYCIE - są tacy co mają kasę i już - nie muszą zaczynać od zera ,i to oni najczęściej kupują nowe auta. Ten co się dorabia całe życie a na starość kupi nowe auto to potem jest faktycznie skidany jak coś się zepsuje i trzeba tyle płacić.

Nowe auto kupuje po prostu ten kogo na to stać, szlachta potraciła majątki ,a agentów SB znowu nie było tak dużo żeby zapewnili cały zbyt nowych samochodów w Polsce. :] W dzisiejszej gospodarce nie jest problemem zarobienie na nowy samochód, ot wystarczy np. w Wawie zrobić technologię informacyjną i w pierwszym roku pracy płacenie 1000zł czynszu za mieszkanie miesięcznie nie jest problemem.


Co do kisielu zamiast mózgu - pisząc że ludzie są głupi wszyscy i już , obrażacie wszystkich naprawdę mądrzejszych od Was , z samych siebie zresztą tez robicie głupków <lol2>

Deny01, to o co zauważyli koledzy na przykładzie samochodów i pralek nie jest żadnym nowym dyrdymałem tylko zostało dawno stwierdzone przez ekonomów, socjologów i filozofów. Prawidła ekonomiczne mówią że w miarę rozwoju gospodarki produkt traci cechę trwałości ,a na znaczeniu traci kryterium przydatności. W PRLu ludzie kupowali głównie rzeczy im potrzebne bo na więcej nie było ich stać ani też często nie były dostępne, po wprowadzeniu gospodarki kapitalistycznej, gdy społeczeństwo się wzbogaciło okazało się że już nie tylko na zachodzie ale nawet tutaj ludzi zaczyna być stać na rzeczy niepotrzebne. Tu pole do popisu ma reklama która kreuje popyt czasami wręcz ex-nihilo ot wystarczy wspomnieć ten moment kiedy wszyscy chcieli mieć telefon z nowością jaką był kolorowy wyświetlacz chociaż ten gadżet wcale nie był bardziej użyteczny od starego modelu, a co gorsza zużywał więcej prądu. Takim marketingiem jesteśmy bombardowani po prostu codziennie.

Przeciętny nabywca samochodu nie ma pojęcia o jego budowie i działaniu więc naiwnością byłoby zakładać że podejmując decyzję o zakupie, wykonuje ją w sposób mądry, szczególnie jeżeli zachęcił go do tego wygląd i reklama pojazdu z której nie dowiaduje się praktycznie nic.

W latach 70tych na zachodzie można było kupić samochód do miasta, samochód do dłuższych podróży dla rodziny w postaci sedana, lub kombi jeżeli ktoś woził dużo bagażu, samochód terenowy (który z musu był niewygodny i paliwożerny więc raczej kupowali go tylko ci którzy go potrzebowali) albo samochód sportowy w którym tak można było dobrać podzespoły (np. Ford Capri) że albo tylko efektownie wyglądał i był co najwyżej mniej wygodny od zwykłego sedana, albo był faktycznie szybki i jazda nim była potencjalnie niebezpieczna z czego zdawano sobie sprawę. Z kolei reklamy polegały głównie wyliczaniu korzystnych rozwiązań technicznych, ew. pokazywaniu możliwości samochodu w akcji. Równocześnie samochody były trwałe bo proces projektowania i testów przed uruchomieniem produkcji trwał kilka lat albo w przypadku np. Mercedesa nawet kilkanaście. Tylko że w latach 90tych producenci zorientowali się że samochód przewidziany na 15 lat bez remontu, trafia na złomowisko nawet w połowie życia więc nie ma sensu oferować tak trwałego samochodu bo zwyczajnie jest za drogie ,a i tak się nie zwróci. Tu doszliśmy do pierwszego efektu głupoty: Użytkownicy często zmieniali samochody na nowe np. po 6 latach nie dlatego że były one zużyte lub potrzebowali samochodu innego typu ale dlatego że auto albo im się znudziło i chcieli nacieszyć się/przyszpanować czymś nowym albo wydawało im się ze konieczność wymiany amortyzatora źle świadczy o kondycji ich pojazdu i bardziej opłaca im się kupić nowy... Potem było jeszcze gorzej, dla przykładu:

Na rynku są dostępne samochody typu SUV, krzyżówki SUVów z samochodami "sportowymi" czy np. rodzinne sedany i kombii o mocy która 40 lat temu wobec braku systemów elektronicznych oznaczałaby samobójstwo. Dowodem na głupotę ludzi jest to że te samochody powstały i doskonale się sprzedają, bo:

Żaden z tych samochodów nie jest bezpieczniejszy od samochodu zwykłego typu
Żaden SUV nie ma tak naprawdę zdolności terenowych, za to zużywa więcej paliwa niż podobnej wielkości samochód typowo drogowy, poza tym zabiera więcej miejsca na parkingu
Na ulicach jest pełno samochodów o mocy 150, 200, 300 koni mechanicznych chociaż jest to zupełnie bez sensu. Nawet najsłabsze samochody na rynku, o mocy rzędu 60KM nie mają problemów z płynnym włączeniem się do ruchu czy złamaniem wszelkich możliwych ograniczeń prędkości (jeżeli ta moc zostanie faktycznie wykorzystana), tymczasem nawet bardzo mocne samochody często mają problem z włączeniem się do ruchu, wyłącznie dlatego że ich właściciele nie umieją ich prowadzić, natomiast przez to że potrafią one w bardzo krótkim czasie rozwinąć bardzo dużą prędkość i wystarczy wtedy nieostrożny manewr kierowcy by pomimo systemów elektronicznych samochód wytrącić z równowagi i spowodować wypadek w którym szanse przeżycia są równe zeru bo pomimo nowoczesnej konstrukcji pasażerowie nie mają szans ze względu na prędkość pojazdu.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: nowe auta - czyli "boże co ty robisz z tą motoryzacją..
« Odpowiedź #671 dnia: Wrzesień 28, 2011, 13:50:45 pm »

Offline Deny01

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez caro `94 2.0 dohc sold
Się mi nie wydaje jednak.

Ze 60 koni wystarczy żeby jeździć ?? A wyprzedzałeś kiedyś np matizem tira pod górkę?? To jest niebezpieczne a nie 300 konne auta.

W społeczeństwach rozwiniętych odsetek ofiar wypadków jest mniejszy niż np u nas czy na wschodzie i ma znaczenie że jeżdzą autami nowocześniejszymi i bezpieczniejszymi - potwierdzone badaniami.



Ludzie maja świadomość , maja internet , i ich potrzeby są bardziej zindywidualizowane - dlatego powstaja nowe segmenty aut i produkty do tej pory niepotrzebne. Chyba nie powiecie że klient PRL miał wybór , większą świadomość , miał mózg w odróżnieniu od człowieka "konsumpcyjnego" - przecież nie miał pojęcia co się dzieje obok , bo nie było telefonów , neta , bo nie było niczego - jak mawiał Kononowicz <lol2>  Kupował co mu wpadło w ręce ciesząc się że coś w ogóle mu się trafiło.

Zresztą całe to gadanie o konsumpcjonizmie zalatuje mi propaganda komunistyczną - że kapitalizm jest BE  :P

Generalnie wszystko jest dla ludzi , sami sobie wybiorą , społeczeństwo jest bardziej wykształcone , jeździ po świecie , wiecej widzi , rosną i wymagania.
Tylko trzeba mieć kase a nie biadolić o pralkach i kolorowych wyświetlaczach - podważając cały postęp cywilizacyjny. ;p

Ja wiem polonez , że sentyment , ale bez przesady - to XXI wiek.

OFT






Polonez caro `94 2.0 dohc - sold
youtube.com/watch?v=z8xAMdSijbI
youtube.com/watch?v=PZEoF19FLS

Odp: nowe auta - czyli "boże co ty robisz z tą motoryzacją..
« Odpowiedź #672 dnia: Wrzesień 28, 2011, 13:53:18 pm »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4126
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Pod górkę się nie wyprzedza. Nie wiesz o tym? Poza tym w mieście nie ma gór i TIR'ów. Zgodnie z tym co piszesz na trasę należy mieć inne auto. :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2011, 14:08:58 pm wysłana przez Grzech#1938 »
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: nowe auta - czyli "boże co ty robisz z tą motoryzacją..
« Odpowiedź #673 dnia: Wrzesień 28, 2011, 14:10:40 pm »

Offline Deny01

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez caro `94 2.0 dohc sold
No ,  polonezem na pewno nie <lol2>

Przez takich "płynnych" kierowców w 60 - konnych potworach zdolnymi przekraczać wszystkie możliwe zakazy prędkości jeździ sie u nas po miastach tak a nie inaczej. <lol2>

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2011, 14:15:47 pm wysłana przez Deny01 »


Polonez caro `94 2.0 dohc - sold
youtube.com/watch?v=z8xAMdSijbI
youtube.com/watch?v=PZEoF19FLS

Odp: nowe auta - czyli "boże co ty robisz z tą motoryzacją..
« Odpowiedź #674 dnia: Wrzesień 28, 2011, 14:11:40 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Grzech i właśnie to powinno podsumować. Mam mocne auto, mogę wyprzedzać pod górkę, na podwójnej ciągłej, na skrzyżowaniu, na przejściu dla pieszych. Wolno mi zajeżdżać drogę, przecież ten warchoł w starym złomie nic mi nie zrobi. Mam kasę, świeżo oderwali mnie od pługa, to mogę wszystko.

Odp: nowe auta - czyli "boże co ty robisz z tą motoryzacją..
« Odpowiedź #675 dnia: Wrzesień 28, 2011, 14:17:16 pm »

Offline Bogdan611

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polonez Caro 1.6 GLi 96'
Daj żyć........z tego co widzę to wszystko co robią producenci to idą z rozwiązaniami technicznymi wstecz np.przejście na przedni napęd bo tańszy.
Mercedes przez W124 prawie zbankrutował bo klient kupił auto a potem przez 20 lat go nie widzieli albo co najwyżej pokazywał się na rutynowych
przeglądach więc się wzieli na sposób i zaczeli produkować gorsze auta,ostatnio skrobałem z rdzy 8 letniego C-klase i kląłem na czym świat stoi bo końca roboty nie było widać .Albo producenci utrudniają naprawy po za serwisem bo w dużej ilości aut wymiana oleju po za serwisem jest niemożliwa.
Ja jestem za produkowaniem jednego modelu auta które będzie dopracowane nawet 15 lat jak będzie potrzeba a nie co 3-4 lata wypuszczanie kolejnego bubla który powstaje i jest gotów do produkcji w niecałe dwa lata.
Proszę się przyjrzeć obecnej palecie aut Nissana po prostu niewypał stylistyczny goni kolejny niewypał,Micra,almera P15 ostatnia generacja Primery ,Note,Tida aż żal dalej wymieniać bo auta zaprojektowane dla ślepych.     

A odnośnie mocy to konie koniom nierówne,wiem jak zasuwa 40 koni w Trabancie co nic nie waży a wiem jak nie jedzie 80koni w Corsie D.
Czy przykładowo 103 konie w Polonezie 1.4 mimo napędu na tył jest już przyzwoitą mocą a przykładowo podobnej wielkości silnik w we współczesnym kompakcie ledwo kołami będzie kręcić <lol>

A odnośnie płynności jazdy to konie i marka auta też są bez znaczenia bo ja mimo posiadania słabego auta nie mam problemu z wyprzedzaniem,byciu pierwszym ze świateł czy spychaniu maruderów na prawy pas ;p
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2011, 14:26:09 pm wysłana przez Bogdan611 »
Poloneza chwalić nie trzeba,bo by to było jak wlewanie wody do morza.
OSTERZEGAM PRZED ZLODZIEJSKIMI PRAKYTKAMI T-MOBILE
Pożyczki bez Bik-u,teren Częstochowy zapraszam 797-603-075 lub PW

Odp: nowe auta - czyli "boże co ty robisz z tą motoryzacją..
« Odpowiedź #676 dnia: Wrzesień 28, 2011, 14:26:01 pm »

Offline Deny01

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez caro `94 2.0 dohc sold
Grzech i właśnie to powinno podsumować. Mam mocne auto, mogę wyprzedzać pod górkę, na podwójnej ciągłej, na skrzyżowaniu, na przejściu dla pieszych. Wolno mi zajeżdżać drogę, przecież ten warchoł w starym złomie nic mi nie zrobi. Mam kasę, świeżo oderwali mnie od pługa, to mogę wszystko.

Takie zachowanie to akurat stan świadomości a nie portfela - bo z burakami jest jak z jajami - trzeba się z tym urodzić :P


Polonez caro `94 2.0 dohc - sold
youtube.com/watch?v=z8xAMdSijbI
youtube.com/watch?v=PZEoF19FLS

Odp: nowe auta - czyli "boże co ty robisz z tą motoryzacją..
« Odpowiedź #677 dnia: Wrzesień 28, 2011, 14:32:45 pm »

Offline Deny01

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez caro `94 2.0 dohc sold

Proszę się przyjrzeć obecnej palecie aut Nissana po prostu niewypał stylistyczny goni kolejny niewypał,Micra,almera P15 ostatnia generacja Primery ,Note,Tida aż żal dalej wymieniać bo auta zaprojektowane dla ślepych.     


Ja tam nie wiem czy Nissan takie ładne auta robił wcześniej - kwestia gustu - mnie tam Tida itd nie przekonują ale moga sie pewnie podobac szczególnie kobietom



Proszę jaki fajny a nowy:

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2011, 14:35:00 pm wysłana przez Deny01 »


Polonez caro `94 2.0 dohc - sold
youtube.com/watch?v=z8xAMdSijbI
youtube.com/watch?v=PZEoF19FLS

Odp: nowe auta - czyli "boże co ty robisz z tą motoryzacją..
« Odpowiedź #678 dnia: Wrzesień 28, 2011, 14:46:31 pm »

Offline Bogdan611

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polonez Caro 1.6 GLi 96'
Bo robiony w stylu retro i po drugie amerykaniec a tam są normalni ludzie i nikt sobie nie zaprząta głowy głupotami typu downsizing,ekologia,czy robieniem z kierowców idiotów za pomocą śmiesznych systemów.
Poloneza chwalić nie trzeba,bo by to było jak wlewanie wody do morza.
OSTERZEGAM PRZED ZLODZIEJSKIMI PRAKYTKAMI T-MOBILE
Pożyczki bez Bik-u,teren Częstochowy zapraszam 797-603-075 lub PW

Odp: nowe auta - czyli "boże co ty robisz z tą motoryzacją..
« Odpowiedź #679 dnia: Wrzesień 28, 2011, 14:59:40 pm »

Offline Deny01

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez caro `94 2.0 dohc sold
Bo robiony w stylu retro i po drugie amerykaniec a tam są normalni ludzie i nikt sobie nie zaprząta głowy głupotami typu downsizing,ekologia,czy robieniem z kierowców idiotów za pomocą śmiesznych systemów.

A mówią że to Amerykanie przodują pod względem głupoty , konsumpcjonizmu , bezpieczeństwa (ograniczenia do 50 mil).  Camaro ma mnóstwo "bajerów" począwszy od opcji "regulowanej głośności wydechu do :

•Kolor lakieru - dowolny,
•[MXO] 6-cio biegowa automatyczna skrzynia biegów tiptronic, zawiera manetki zmiany biegów przy kierownicy
•[CF5] elektrycznie otwierany dach
•[WRS] RS Pakiet: 20” felgi aluminiowe lakierowane; spoiler na tylnej klapie; xenonowe reflektory przednie, światła do jazdy dziennej

Wybrane elementy wyposażenia standardowego:

•poduszki powietrzne dwustopniowe dla kierowcy i pasażera z czujnikiem obecności pasażera
•poduszki powietrzne chroniące głowę dla podróżujących z przodu i z tyłu
•tapicerka skórzana
•klimatyzacja
•sportowy układ hamulcowy Brembo 4-ro tłoczkowy
•zawieszeni o sportowej harakterystyce
•Boston Acoustics Premium sound: 9 głośników; wzmacniacz 245 Watt; AM/FM stereo z RDS, odtwarzane formaty CD, MP3; złącze USB, iPod
•bluetooth
•podgrzewane siedzenia przednie
•wyświetlacz Head-Up (HUD)
•asystent parkowania tyłem
•tempomat
•wsteczne lusterko wewnętrzne światłoczułe, samo przyciemniające się
• zewnętrzne lusterka światłoczułe, samo przyciemniające się
•system monitorowania ciśnienia w oponach
•elektryczna regulacja fotela kierowcy i pasażera
•profilowane, sportowe siedzenia pokryte skórą
•trójramienna kierownica pokryta skórą z możliwością sterowania funkcjami audio i tempomatu
•bezkluczykowy system dostępu do pojazdu
•zewnętrzne lusterka wsteczne elektrycznie regulowane, podgrzewane, w kolorze nadwozia
•elektryczne otwieranie bagażnika z pilota
•wspomaganie układu kierowniczego
•elektrycznie otwieranie szyby z funkcją express-down
•komputer pokładowy DIC (pełna personalizacja)
•ABS
•system aktywnej stabilizacji toru jazdy
•elektroniczny system stabilizacji jazdy (ESP)
•alarm fabryczny
•centralny zamek programowalny z automatycznym blokowaniem drzwi podczas jazdy
•oświetlenie wnętrza z systemem automatycznego ściemniania
•światła przeciwmgielne
•Pakiet Schowków

aż do :

ABS, ESP, GPS OnStar Communication System, Skóra, Head Up - wyświetlacz na szybie zegarów, '20 Alu Felgi, 2x Klimatronik, Nagłośnienie BOSTON- satelitarne radio, El. Szyberdach, 6xAir Bags, Klimatronik, Czujnik świateł oraz deszczu, Bi-xenon, Zdalne odpalanie pojazdu z pilota, Pilot do bramy garażowej , kompas, ontrola ciśnienia opon, Pełna elektryka przednich siedzeń, Podgrzewane siedzenia, El. lusterska, CD Zmieniarka, Kontrola trakcji,
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2011, 15:02:50 pm wysłana przez Deny01 »


Polonez caro `94 2.0 dohc - sold
youtube.com/watch?v=z8xAMdSijbI
youtube.com/watch?v=PZEoF19FLS