GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > NA SZYBKO

Umiejscowienie emblematów na klapie bagażnika Atu-

<< < (2/3) > >>

KGB:
nie sadze, ze w fabryce nakleili mp nad gli, bo to z niczym sie nie zgadza,
jezeli faktycznie tak kilka aut wyjechalo przez brame, to na pewno byl to pijany pracownik, albo pseudodowcipnis, ktory wiedzial, ze na tej zmianie nie ma zadnej kontroli jakosci i specjalnia tak na ch.uj.al,
nalezy cos takiego poprawic i zapomniec

Macfly:

--- Cytat: Buźka w Czerwiec 12, 2022, 00:15:56 am ---Pomyślałem wtedy, że to inwencja twórcza właściciela
--- Koniec cytatu ---

Nie ma takiej opcji nawet widziałem takie atu w minusie malinowe które miało atrapę oriciarii i podobny wzór kolorystycznie do log FSO ale żelową kapustę Daewoo na klapie i atrapie. Polowałem na właściciela tego auta przez dłuższy czas i w końcu się udało auto nie na sprzedaż ale od właściciela się dowiedziałem że tak wyjechało z salonu a on był pierwszym właścicielem . 3ki z rantem starego typu , atrapa orciari z żelowym z logiem Daewoo , ten znaczek na klapie  , wspomaganie i wtrysk boscha . Mogę tylko dodać że auto było z 97 roku.

Morfina:
A ja myślę że pracownicy robili to specjalnie by 20 parę lat później grupa osób miała burzę mózgów przy niepotrzebnych nikomu rozmyślaniach i nieprzespane noce  <lol2>

Buźka:

--- Cytat: Macfly w Czerwiec 12, 2022, 01:02:13 am ---widziałem takie atu w minusie malinowe które miało atrapę oriciarii i podobny wzór kolorystycznie do log FSO ale żelową kapustę Daewoo na klapie i atrapie
--- Koniec cytatu ---
Ooo, to musiało ciekawie wyglądać. Fajna ciekawostka. W sumie, to czasem się zastanawiałem, czemu po przejęciu fabryki, już od plusów, nie zmienili logo na "kapustę" jak to piszesz. Wszak, w Lublinie było to samo i najpierw było FS Lublin, a potem już DMP (Daewoo Motor Polska) i poliftowe Lubliny II miały już na atrapie kapustę. Tutaj niby było Daewoo-FSO, ale jednak pierwszy człon nazwy, to była koreańska firma. A najlepsze logo, to symbol Autobotów z Transformers, jaki tu na forum miał kolega Dawid91 na swoim roverku. To jest dopiero inwencja twórcza właściciela. Na atrapie orciari, jest może nieco mało miejsca, ale już na plusowej, to zmieściło by się całkiem sporo.

--- Cytat: Morfina w Czerwiec 12, 2022, 09:21:36 am ---A ja myślę że pracownicy robili to specjalnie by 20 parę lat później grupa osób miała burzę mózgów przy niepotrzebnych nikomu rozmyślaniach i nieprzespane noce  <lol2>
--- Koniec cytatu ---
A Tobie jak zwykle nic nie pasuje. Temat za chwilę i tak poleci do kosza, bo autor dostał odpowiedź, więc cokolwiek sobie tu napiszemy, nie będzie miało znaczenia. A śpię bardzo dobrze, dziękuję za troskę.

Morfina:
Nie że jak zwykle mi nic nie pasuje tylko przeraża mnie tylko fakt na jak błachymi i nic istotnymi sprawami może się człowiek rozwodzić. Czekam na pytanie typu jakiej produkcji były kompresory którymi pompowano w FSO powietrze do kół  <lol2>

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej