Autor Wątek: podswietlanie dechy  (Przeczytany 1512 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

podswietlanie dechy
« dnia: Grudzień 14, 2005, 21:38:10 pm »

archivi

  • Gość
witam...

na poczatku sie przedstawie:
imie - przemek
auto - polonez 1.6 GLE 1994r
mieszkam w rzeszowie/jasle

niemam zadnej serwisowki do poloneza wiec pytanie moze byc troche blache.
jak jest z podswietlaniem deski rozdzielczej? czy zegarek i wskaznik poziomu paliwa tez powinien byc podswietlony? bo u mnie ta czesc deski rozdzielczej noca jest nieczytelna (oprocz poziomu paliwa ktory oswietla kontrolka rezerwy :P).

pozdrawiam i z gory dzieki...

podswietlanie dechy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2005, 22:21:16 pm »

TALREP

  • Gość
jesli dobrze pamietam to powinny byc. wywal deske i sprawdz czy sa przepalone ( u mnie przez 4 lata sie na polowie deski przepalily) :) a dostanie sie do tych zarowek to kwestia doslownie 5 min - sciagasz obudowe odkrecasz deche i zarowki masz przed soba:D

podswietlanie dechy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2005, 01:18:59 am »

BUBU#1897

  • Gość
mam ten sam rocznik , ten sam silnik te same dolegliwo?ći...choć chyba u mnie kontrolka paliwa swieci się cały czas... :roll:  :roll:  a zegarek nie swieci i nie chodzi:)

podswietlanie dechy
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 17, 2005, 21:01:24 pm »

archivi

  • Gość
aaaaale to fajnie swieci :D :P. faktycznie zajelo by mi to 5min ale w rzeczywistosci poswiecilem temu 25min... nie polecam do tego  malych precyzyjnych srobokretow :P. a z lenistwa niechcialo mi sie isc po nowe zaroweczki - uzylem tych ktore i tak nie byly uzywane ;) tzn. on dontrolek typu CHECH ENGINE, podgrzewanie foteli itp :P.

dzieki

pozdrawiam

podswietlanie dechy
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 01, 2006, 16:39:59 pm »

ajk#1212

  • Gość
siamanko przedstawie sie jednak
Mam na imie Tomasz i jestem z Łodzi
 mam taki problem dostalem Poloneza rok 1984 silnik 1,5
sa tam Halogeny ale nie swieca mi jaka to moze byc przyczyna i czego bo tez mam taki problem ze awaryjne mi tez nie swieca a wszystko co z elektryki to dziala ..hmmm i jaka to moze byc przyczyna .. Ktos mi pomoze .. Pozdrawiam

podswietlanie dechy
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 01, 2006, 19:39:24 pm »

Offline -Marcin-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1561
    • PN 3.0 24v, PN Truck 1.6E
moze pourywane kable, moze bezpiecznik, moze zarowki sa spalone, ogolnie to moze byc duzo rzeczy ;)
Na poczatku sprawdz zarowki i bezpieczniki oczywiscie (o ile jescze tego nie zrobiles ;) )
to ja, byly Marcin#839