Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1588173 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7200 dnia: Listopad 11, 2017, 23:40:28 pm »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Aż pewnego dnia 2zł wpada w szynę, blokuje fotel i całe wnętrze staje w płomieniach.
Zapewne jest wyłącznik przeciążeniowy tak jak np w elektrycznych szybach w przypadku przycięcia czegoś, np ręki.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7201 dnia: Listopad 11, 2017, 23:41:49 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6603
  • Płeć: Mężczyzna
Zapewne jest wyłącznik przeciążeniowy tak jak np w elektrycznych szybach w przypadku przycięcia czegoś, np ręki.

W którejś generacji Touarega nie było i zdarzył się przypadek pożaru z tego powodu.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7202 dnia: Listopad 12, 2017, 10:07:44 am »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
banned, czy Ty lubisz zaprzątać sobie głowę rzeczami, których wydarzenie się jest znikome? Jak jedziesz Polonezem nie obawiasz się że opaska zbiornika pęknie/spadnie z uchwytu, zbiornik się opuści, przetrze i być może zapali? A gdy półoś się wysunie na szybkim zakręcie?

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7203 dnia: Listopad 12, 2017, 13:13:41 pm »

Offline Grejpfrut

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu Annopol
posiadając samochód na który można zarobić w miesiąc czasu ?
Skoro ktoś tu zarabia dyszkę na miesiąc to chyba czas najwyższy zweryfikować postrzeganie społeczności FSO :D
aaaaa nieee, przepraszam. To nie te forum. Tutaj są propsowane tylko auta <2000zł czyli innymi słowy: ZWŁOKI POLONEZA.
Od zawsze mnie przestrzegano że jesteście motoryzacyjną patologią, środowiskiem życiowych przegrywów, frustratów i klasycznych stulejarzy. Ale ciężko jakoś mi było w to uwierzyć do czasu kiedy nie pojechałem pod bramę fso. Tam dopiero zobaczyłem z kim mam do czynienia- brudasy w typowych polonezach za tysioncpińcet które już dawno powinny zakończyć swój żywot jako Polsilver. Auta zginite na wylot, ulepione z części ze szrotów a z głośników napierdala disco polo. Książkowe wręcz atuty plebsu.
Bym zapomniał: WWL- kwintesencja waszego rozwoju umysłowego <cwaniak2>
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2017, 13:21:40 pm wysłana przez Grejpfrut »

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7204 dnia: Listopad 12, 2017, 13:22:20 pm »

Offline Zoltan#1930

  • Administrator
  • Wiadomości: 3185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sport&Classic Workshop
Powinienem rozdać warny za pieprzenie od rzeczy, tylko nie wiem której grupie.

Jedni i drudzy mogli by przystopować z epitetami.
Cytat: KGB
GAZ rzadzi ,GAZ radzi ,GAZ nigdy was nie zdradzi  :twisted:

Polski Fiat 1977r, Polonez 1600 L 1980r, Volvo 945 2300 GL 1992r, Mazda Bongo SD1D32 2200D->2000i 1994r, Iveco Daily Max 2800TD 1997r Chrysler Town&Country 3300 LX 2001r

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7205 dnia: Listopad 12, 2017, 14:05:29 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
doskonale widac kogo nalezy wyciszyc, chociazby za zlamanie tajemnicy lekarskiej,
nie plebsowy dr ginekolog Greyfiut z prywatna praktyka odkryl u mnie stulejke, gdy ostatnio obciągał mi w bramie FSO
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7206 dnia: Listopad 12, 2017, 14:16:21 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
posiadając samochód na który można zarobić w miesiąc czasu ?
Skoro ktoś tu zarabia dyszkę na miesiąc to chyba czas najwyższy zweryfikować postrzeganie społeczności FSO :D
aaaaa nieee, przepraszam. To nie te forum. Tutaj są propsowane tylko auta <2000zł czyli innymi słowy: ZWŁOKI POLONEZA.
Od zawsze mnie przestrzegano że jesteście motoryzacyjną patologią, środowiskiem życiowych przegrywów, frustratów i klasycznych stulejarzy. Ale ciężko jakoś mi było w to uwierzyć do czasu kiedy nie pojechałem pod bramę fso. Tam dopiero zobaczyłem z kim mam do czynienia- brudasy w typowych polonezach za tysioncpińcet które już dawno powinny zakończyć swój żywot jako Polsilver. Auta zginite na wylot, ulepione z części ze szrotów a z głośników napierdala disco polo. Książkowe wręcz atuty plebsu.
Bym zapomniał: WWL- kwintesencja waszego rozwoju umysłowego <cwaniak2>

To musisz zweryfikować, bo znam na tym forum kilka osób na tym forum które mieszczą się w tym przedziale (i wyższym) zarobków, ale nigdy o tym nie wspomniały ani nikomu niczego nie zarzucały, w przeciwieństwie do Ciebie i może jeszcze jednego gościa.
Ty zapewne musisz zarabiać sporo, skoro trudnisz się procederem opisanym przez KGB.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7207 dnia: Listopad 12, 2017, 14:25:29 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3129
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Czekam aż Pan "BO MNIE KU***A STAĆ!!!" odzyska prawo głosu, wtedy bedo gówno burze rodem z gimbazjalnego podwórka <lol2> Ciekawe czy w licytacji kogo "stać bardziej" będą wrzucać zdjęcia/filmy palonego pliku "Sobieskich".

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7208 dnia: Listopad 12, 2017, 15:00:57 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5136
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Ciekawe czy w licytacji kogo "stać bardziej" będą wrzucać zdjęcia/filmy palonego pliku "Sobieskich".
Za takie coś, to jest paragraf.
P.s. Aleście tu zrobili szambo.Dawno takich wyzwisk nie czytałem.Czyli, żeby nie być "brudasem w typowym polonezie za tysioncpińcet" trzeba szukać takiego powyżej 10 patoli? To forum rzeczywiście schodzi na psy, bo z jednej strony "brudasy a z drugiej "burżuje" i wzajemne wyzwiska.Jakoś np. Tomekk, nie pisał nigdy, że "go ku*wa stać" a zapewne go stać.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7209 dnia: Listopad 12, 2017, 15:22:38 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
oj Buźka, nie chwal dnia przed zachodem slonca, bo jednym cytatem moge zburzyc twoj stosunek do niektorych osob,
na razie tylko tyle, taki trailer produkcji,ktora moze zostac anulowana,
ale natchnales mnie by odpowiedziec pewnemu typowi
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2017, 15:24:44 pm wysłana przez KGB »
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7210 dnia: Listopad 12, 2017, 18:05:14 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3129
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Za takie coś, to jest paragraf.
A kto bogatemu zabroni, w razie czego to i tak bez konkretnej daty wykonania filmiku organy ścigania będą mogły im co najwyżej skoczyć, bo powiedzą, że zrobili to 10 lat temu i się sprawa już przedawniła, a to że dopiero teraz wrzucili film do neta to tylko ich widzi mi się. Z resztą 10 lat temu "Sobieski" nie był oficjalnym banknotem, więc byłby traktowany jak zwykła kartka papieru.
Czyli, żeby nie być "brudasem w typowym polonezie za tysioncpińcet" trzeba szukać takiego powyżej 10 patoli?
Wawa i okolice rządzą się swoimi prawami. Praktycznie w każdym mieście wojewódzkim średnie zarobki są wyższe niż w małych miastach. Np. w Krakowie niektórzy studenci jak dobrze się zakręcą to dorabiając mogą wyciągnąć tyle samo albo i więcej co tyrając na pełen etat np. w Szczucinie, więc relatywnie te 10k na tle kosztów utrzymania to może nie być jakiś wielki kokos.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7211 dnia: Listopad 12, 2017, 19:06:54 pm »

Offline dzikson

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V | Żuk A11B 87' | VW Passat B3 1.6td 93' | Seat Ibiza Cupra 1.8t 03'
Jesteście po prostu zwykłymi użytkownikami tej marki bo na nic innego was nie stać.
Wydaje mi się jednak, że w dzisiejszych czasach właścicielem poloneza zostaje się jednak z wyboru niżeli z przymusu ;)
Dokąd mamy iść, my którzy przemierzamy pustkowia w poszukiwaniu lepszych siebie

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7212 dnia: Listopad 12, 2017, 21:25:20 pm »

Offline mlody

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 96r. L98 1.8Gli 16v/kombi 00r. 92u 1.6gli 16v/2xE30 Touring 93r. 1.8IS
https://www.olx.pl/oferta/polonez-1500-CID5-IDq4DtR.html#b8e78e78a9 ponieważ ostatnio tutaj sytuacja napięta jak plandeka na żuku to macie tutaj taki wytwór :)
Cytat: Fasola
Co tam groki, el lusterka, szyby, grzane dupy, wspomaganie itd itd je*ać, EL w Vinie się liczy

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7213 dnia: Listopad 12, 2017, 22:29:05 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Jeszcze brewka na nosku, szeroki zawias i jest git.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7214 dnia: Listopad 12, 2017, 22:39:19 pm »

Offline dzikson

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V | Żuk A11B 87' | VW Passat B3 1.6td 93' | Seat Ibiza Cupra 1.8t 03'
https://www.olx.pl/oferta/polonez-1500-CID5-IDq4DtR.html#b8e78e78a9 ponieważ ostatnio tutaj sytuacja napięta jak plandeka na żuku to macie tutaj taki wytwór :)
W sumie to nie wygląda źle <lol> tylko widzialbym tam bardziej jakąś 2 litrówke pod maską  <spoko>
Dokąd mamy iść, my którzy przemierzamy pustkowia w poszukiwaniu lepszych siebie

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7215 dnia: Listopad 12, 2017, 22:52:00 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
wlasnie brakowalo mi takiego zdjecia, zderzak lezy calkiem dobrze, tylko jeszcze kwestia dopieszczenia listewek bocznych,
no i oczywiscie trzeba jakos kierunki zrobic, bo te wycinanki w zderzaku to padaka
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7216 dnia: Listopad 13, 2017, 00:02:07 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4693
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Czekam aż Pan "BO MNIE KU***A STAĆ!!!" odzyska prawo głosu, wtedy bedo gówno burze rodem z gimbazjalnego podwórka <lol2> Ciekawe czy w licytacji kogo "stać bardziej" będą wrzucać zdjęcia/filmy palonego pliku "Sobieskich".

Prawdziwy panicz nie musi wrzucać żadnych filmów z paleniem pieniędzy, wystarczy, że zachowa klasę i sznyt w każdej sytuacji, jak tutaj: https://youtu.be/d3UVEBinFGU?t=8m

edit: Ojej, już zbanowany. Jaka szkoda  ;p
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7217 dnia: Listopad 13, 2017, 01:01:12 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5136
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Trochę ot robię, ale co to jest, to wyżej? Na oczy nie widziałem.Pomijając całokształt, to muzykę zapodają konkretną, aż miło posłuchać.Nie to, czego teraz ludzie słuchają.A ten poldek ma jakieś grokliny?

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7218 dnia: Listopad 13, 2017, 10:29:12 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3060
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Ciekawe czy w licytacji kogo "stać bardziej" będą wrzucać zdjęcia/filmy palonego pliku "Sobieskich".
Za takie coś, to jest paragraf.
To Ty nie wiesz, że "paragrafy imają się tylko plebsu"? "Pana i władcy" nikt nie ruszy; "pan i władca" wyjdzie za kaucją. Bo go, kurna, stać.  ;p

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7219 dnia: Listopad 15, 2017, 15:21:55 pm »

Offline Ciastek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1295
  • Płeć: Mężczyzna
  • PN 1.8 16v, AR 147 1.9jtd, Ducati Monster 900