Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1590031 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9720 dnia: Marzec 31, 2021, 16:13:12 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6608
  • Płeć: Mężczyzna
Grunt że jest belka i wiązka od Rovera, bo tych już zaczyna brakować i to mocno.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9721 dnia: Kwiecień 01, 2021, 13:43:42 pm »

Offline Majonez

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 565
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez C+ gli

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9722 dnia: Kwiecień 01, 2021, 16:06:10 pm »

Offline Tales

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1326
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6GLE

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9723 dnia: Kwiecień 01, 2021, 16:48:25 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Co to właściwie jest? Te grocliny do których wszyscy fapają wyglądają trochę inaczej na zdjęciach.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9724 dnia: Kwiecień 01, 2021, 17:08:48 pm »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3034
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
Wyglądają jak relaksy bez pompki. Pod względem włożenia tego do poloneza trzeba zobaczyc jak to urzeźbione od spodu..
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9725 dnia: Kwiecień 01, 2021, 21:39:47 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Kiedyś w lublinie były kanapy zrobione ze standardów. Grokliny przez to, że były przykręcane od dołu idealnie nadawały się na zabudowy busów...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9726 dnia: Kwiecień 01, 2021, 21:47:27 pm »

Offline Tales

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1326
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6GLE
Nie wiem czy zauważyliście ale w tym siedzeniach z marketplace pasy są kotwiczne na siedzeniach (nie do nadwozia jak w polonezie czy innych osobowych autach). To inna liga jeżeli chodzi o fotel. Ale fakt w przypadku chęci zamontowania ich do Poloneza to jest lepszy przypadek.
Swoją drogą nogi w tych siedzeniach wyglądają tak że raczej to jest jakaś samoróbka lub pochodzą z głębokich lat 90-tych. Raczej nie sądzę aby przeszło to badanie na r14.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2021, 21:49:45 pm wysłana przez Tales »

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9727 dnia: Kwiecień 01, 2021, 22:20:50 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3130
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Myślę, że to mogło pochodzić z  jakiegoś busa firmy typu "Januszex - przewóz osób sp. z o. poczytalnością". Bus trafił na złom, a Janusz biznesu i ze złomu postanowił jeszcze coś wyciągnąć.
Swoją drogą ciekawe, że jeden z foteli jest "łamany" jak STD.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9728 dnia: Kwiecień 01, 2021, 22:39:12 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13839
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
nie wiem, czy zdajecie sobie sprawe, ze Ford T nie byl ostatnim samochodem sprzedawanym bez docelowej zabudowy, a w autach uzytkowych ten trend przetrwal do dzis,
z kontekstu wypowiedzi sadze, ze jednak nie bardzo mozecie sobie wyobrazic to, ze dostawczaki da sie skonfigurowac wyposazeniem pod indywidualne potrzeby i nie robia tego producenci ani salony sprzedazy,
moze teraz nie ma problemu z zamowieniem busa na 8 pasazerow, ale 20 lat temu doposazanie przez firmy trzecie nie bylo niczym dziwnym,
z kolei nawet dzis raczej w salonie karetki nie kupi sie
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9729 dnia: Kwiecień 01, 2021, 23:06:07 pm »

Offline Tales

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1326
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6GLE
nie wiem, czy zdajecie sobie sprawe, ze Ford T nie byl ostatnim samochodem sprzedawanym bez docelowej zabudowy, a w autach uzytkowych ten trend przetrwal do dzis,
z kontekstu wypowiedzi sadze, ze jednak nie bardzo mozecie sobie wyobrazic to, ze dostawczaki da sie skonfigurowac wyposazeniem pod indywidualne potrzeby i nie robia tego producenci ani salony sprzedazy,
moze teraz nie ma problemu z zamowieniem busa na 8 pasazerow, ale 20 lat temu doposazanie przez firmy trzecie nie bylo niczym dziwnym,
z kolei nawet dzis raczej w salonie karetki nie kupi sie
Coś wiesz że dzwoni ale nie wiesz w którym kościele.
Nie będę się rozpisywał bo temat jest szeroki a pewnie i tak niewielu interesuje.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9730 dnia: Kwiecień 02, 2021, 07:47:18 am »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Każde przerobione auto po uzyskaniu homologacji będzie dopuszczone do ruchu. Wiem bo na codzień pomykam "autem specjalnym"...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9731 dnia: Kwiecień 09, 2021, 12:44:01 pm »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3034
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9732 dnia: Kwiecień 21, 2021, 12:50:24 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Nietypowo link na jutuba.
https://www.youtube.com/watch?v=oqPqWtePDOo
Gościu chce sprzedać atu orciari 96 rok z silnikiem 1,6 rovera. Fotele groki standardy z tym rzadkim wzorem jak u mc fly. Tam już w komentarzach mu każą do motobiedy dzwonić, albo tego całego muzeum skarb narodu. Film wrzucony niedawno, więc potencjalnie zainteresowani, mają jeszcze szansę.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9733 dnia: Kwiecień 21, 2021, 13:27:50 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Film wrzucony niedawno, więc potencjalnie zainteresowani, mają jeszcze szansę.

Haha ;) Wierzysz w cuda.

Zadzwoniłem z ciekawości. Auto już sprzedane wczoraj, rozegrała się o niego bitwa, jeden przelicytowywał drugiego. Koniec końców poszedł za 5 tysięcy, ale ciągle dzwonią telefony do sprzedawcy. OFC jakby wiedział, co ma, sprzedałby spokojnie znacznie drożej, także pewnie na dniach znajdziemy to auto na OLX, tylko za trzy-czterokrotność ceny wyjściowej  :P
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9734 dnia: Kwiecień 21, 2021, 13:29:08 pm »

Offline Morfina

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 886
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro V6
Oni w tym całym muzeum są dość dziwni,jak ostatnio napisałem że coraz większe śmietniki biorą do kolekcji (na zdjęciu było najzwyklejsze cinquecento i Tico) to zostałem zwyzywany że jak mogę się nazywać miłośnikiem motoryzacji  <lol2>
Ślusarz, złodziej, łowca krasnali

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9735 dnia: Kwiecień 21, 2021, 13:39:08 pm »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3034
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
No właśnie jedyne co było ciekawe w tym filmie to czy będzie na końcu cena wywoławcza :P

Nic dziwnego, że się sprzedał bo opis sugerował cene jak za złom hehe
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9736 dnia: Kwiecień 21, 2021, 13:53:16 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Haha ;) Wierzysz w cuda.
Właśnie nie, ale byłem przekonany, że właśnie będą się bić i sprzedaż potrwa nieco dłużej, niż 24h. Właściciel widać miękka faja, bo mógł wytargać więcej, ale skoro to "samochód taty" to widocznie "tata decydował". Tam mu pisali, żeby się wstrzymał, bo będzie żałował, ale skoro to "samochód taty" to pewnie tata naciskał, żeby się grata pozbyć, więc i te 5 kafli pewnie go usatysfakcjonowało. Jak dla mnie, to przy lekkich wiatrach, to 5 kafli, to jest za silnik, fotele i orciari, a polonez nadal zostaje. Ale jak ktoś ma wywalone na takie rzeczy, to potem ktoś na takich zarabia. Śledźcie ogłoszenia, może wypłynąć, choć wolałbym, żeby to kupił jakiś miłośnik.
Oni w tym całym muzeum są dość dziwni,jak ostatnio napisałem że coraz większe śmietniki biorą do kolekcji (na zdjęciu było najzwyklejsze cinquecento i Tico) to zostałem zwyzywany że jak mogę się nazywać miłośnikiem motoryzacji 
Tam ktoś niżej w komentarzach, nazwał tego gościa w dosyć niewybredny sposób, więc coś pewnie w tym jest.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9737 dnia: Kwiecień 21, 2021, 14:04:21 pm »

Offline Morfina

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 886
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro V6
Odnalazłem perełkę  <spoko>
Ślusarz, złodziej, łowca krasnali

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9738 dnia: Kwiecień 21, 2021, 14:18:03 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
No cóż, podobne, a nawet gorsze odczucia, większość ma co do poloneza itp. więc sam nie wiem, czy to aż tak śmieszne. Ja np nie uznaję malucha za samochód, ale nie przeszkadza mi to w podziwianiu ładnie odpicowanego egzemplarza, lub oglądania starych filmów z fabryki na jutubie. Teraz ludzie już tak samo zaczynają jechać po starych ursusach. Internet się podzielił i część je chwali, a reszta pisze, że to od razu z fabryki, powinno trafić na złom i że dzisiejsze traktory, to jest dopiero coś. Popie*dolony polski naród, co się dziwić.
Też bym wolał, żeby w tym muzeum trzymali tylko nasze, typowo polskie samochody, ale skoro taką obrali politykę, to co zrobić?
Póki jeszcze mogę edytować
https://www.otomoto.pl/oferta/polonez-caro-1-6-gsi-klimatyzacja-ID6DAt0N.html?
Co to tu porobione jakieś przeróbki z wężami od kompresora? Ktoś tu coś modził. Przebieg prawie 150 tysi i 20 kafli chce?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2021, 14:30:25 pm wysłana przez Buźka »

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #9739 dnia: Kwiecień 22, 2021, 07:27:17 am »

Offline Paki68

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu Plus 1.6 gsi
No cóż, podobne, a nawet gorsze odczucia, większość ma co do poloneza itp. więc sam nie wiem, czy to aż tak śmieszne. Ja np nie uznaję malucha za samochód, ale nie przeszkadza mi to w podziwianiu ładnie odpicowanego egzemplarza, lub oglądania starych filmów z fabryki na jutubie. Teraz ludzie już tak samo zaczynają jechać po starych ursusach. Internet się podzielił i część je chwali, a reszta pisze, że to od razu z fabryki, powinno trafić na złom i że dzisiejsze traktory, to jest dopiero coś. Popie*dolony polski naród, co się dziwić.
Też bym wolał, żeby w tym muzeum trzymali tylko nasze, typowo polskie samochody, ale skoro taką obrali politykę, to co zrobić?
Póki jeszcze mogę edytować
https://www.otomoto.pl/oferta/polonez-caro-1-6-gsi-klimatyzacja-ID6DAt0N.html?
Co to tu porobione jakieś przeróbki z wężami od kompresora? Ktoś tu coś modził. Przebieg prawie 150 tysi i 20 kafli chce?
Wydaje mi się że tą klime ktoś sam dokładał, Nawet nie ma panelu z włącznikiem klimy