Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1578833 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4620 dnia: Maj 18, 2015, 14:15:50 pm »

Offline bred

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 221
  • Płeć: Mężczyzna
    • polonez fiat syrena tarpan

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4621 dnia: Maj 18, 2015, 19:58:37 pm »

Offline Maciek BP

  • Psuj
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 251
  • Płeć: Mężczyzna
    • Był: 97' C20NE
Gomulsky każdy liczy na jakąś super okazje, ja swojego wziąłem bo akurat był, jakoś dupy nie urywa ale nie sprzedam na tym etapie prac i będę robił aż uznam że zgłupiałem
I będziesz wiedział co tak naprawdę masz.

Maniek otóż to, zrobię co w mojej mocy abym był zadowolony, nie dociągnę go zapewne do takiego stanu jak Grześka, Łukasza lub Twój ale chce mieć swoją zabawkę z której będę zadowolony, oczywiscie jak nie zepsuje jej na testach :D

bred Dieselek ładny z zewnątrz fajnie wygląda patrząc na zdjęcia :), najważniejsze dobrze obadać spód bo drzwi czy błotnik przedni to element łatwiejszy do wymiany

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4622 dnia: Maj 18, 2015, 20:00:21 pm »

Offline El-Portero2

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 698
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN 5d 1.5 1980r -> PN 3D V6 2.8i. Polonez 5D 1.5 SLE 1989r -> PN Coupe 1.5X, Polonez 1986 1.5 LE Milicja
Wytłumaczcie mi co jest takiego szczególnego w tej jednej tarczy, że tyle kosztuje http://olx.pl/oferta/tarcza-hamulcowa-do-fiata-125p-poloneza-CID5-ID19ngW.html#a5a1a5c0d3 czy ludzi już naprawdę popie**oliło?
Cytuj (zaznaczone)
"Moze potnij jakiegoś malucha , świat pełen jest tych co tną ale tych co spawają policzysz na palcach jednej dłoni." CRUISER

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4623 dnia: Maj 18, 2015, 21:23:09 pm »

Offline Ukash

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1743
  • Płeć: Mężczyzna
    • Peugeot 208 / Fiat 126p 1977r
http://olx.pl/oferta/polonez-caroplus-1-6-gsi-turbo-CID5-IDa5ywz.html

Pewnie mega drut pod maską skoro zdjęć brakuje.
Było: Atu+ 1.6 GSi 97'; Atu+ 1.4 GTi 16v turbo...
Jest: Peugeot 208 ; Fiat 126p 1977r

Morał taj bajki jest krótki i niektórym znany, jak nie ma warunków, nie zaiwaniamy... :D

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4624 dnia: Maj 18, 2015, 22:04:07 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13833
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
ciekawe co rozpiera ta rozpórka ;] ,
nawet zdjec obszytych foteli nie ma,a chce dodatkowa kase za nie
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4625 dnia: Maj 18, 2015, 22:09:27 pm »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Lala z WWLu :D http://olx.pl/oferta/polonez-caro-plus-1600-gsi-CID5-IDac1AB.html#ab0390b2b5 Wyposażenie gdzieś się pogubiło trochę :)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4626 dnia: Maj 18, 2015, 23:27:02 pm »

Offline Ukash

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1743
  • Płeć: Mężczyzna
    • Peugeot 208 / Fiat 126p 1977r
ciekawe co rozpiera ta rozpórka ;] ,

Też mnie zastanowiło gdzie on dał rozpórkę tylną w plusie ;/
Było: Atu+ 1.6 GSi 97'; Atu+ 1.4 GTi 16v turbo...
Jest: Peugeot 208 ; Fiat 126p 1977r

Morał taj bajki jest krótki i niektórym znany, jak nie ma warunków, nie zaiwaniamy... :D

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4627 dnia: Maj 18, 2015, 23:30:58 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Lala z WWLu :D http://olx.pl/oferta/polonez-caro-plus-1600-gsi-CID5-IDac1AB.html#ab0390b2b5 Wyposażenie gdzieś się pogubiło trochę :)
Ta cena to tak na poważnie? Po tym opisie,to w końcu nie wiadomo,czy chodzi o auto ze zdjęcia,czy jakieś inne.Ta na tych drzwiach itd,to jakieś takie "niedoróbki" widać.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4628 dnia: Maj 19, 2015, 14:59:31 pm »

Offline Blacnik

  • Mroczek
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 336
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus 1.6 GTi
YY gdzie ten pakiet stylistyczny Orciari? Jak on sprzedaje za 12 to ja swojego za 16 bo tylko na 1 drzwiach jest rdza :d
Caro Plus 1.6 GTi
Romet Kadet m780

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4629 dnia: Maj 19, 2015, 17:34:56 pm »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
http://olx.pl/oferta/fso-polonez-akwarium-caro-CID5-IDadGaW.html#146a05ed3e Paskudne kołpaki. Mógłby darować sobie tą litanie na początku. Typowe myślenie, wpakowałem kupe kasy to za równie dużą kupe chce sprzedać, tak to niestety nie działa :)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4630 dnia: Maj 19, 2015, 18:25:42 pm »

Offline maciejowski

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2979
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p '75 | 125p '78 | 125p '80 | 125p '90 | 126p '78 | caro '96 x2 |
blacha & lakier robione przez Żuka. widziałem to auto z bliska, a nawet grzebałem w nim. nie dałbym za to pieniędzy. imo, najlepiej to na części rozsprzedać.
Cytat: KGB
wtedy moze okazac sie ,ze pelno Nm ,a jakoby zadnego nie bylo - jedna malutka przekladnia ,tak wiele ubylo ...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4631 dnia: Maj 19, 2015, 19:41:37 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Ale panowie, o co chodzi? Kołpaki są jakie są, bo mi się podobają, jak z promu kosmicznego. Jak nikt nie kupi, to nie będę płakał, a wieszać ogłoszenie każdy może  :d
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2015, 19:44:13 pm wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4632 dnia: Maj 19, 2015, 20:20:42 pm »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1327
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
A mi się podoba. W Turcji jest bardzo dużo aut tuningu alternatywnego (określanych rownież "turecki tuning" albo "indyjski tuning" czy uniwersalnym słowem: "kuriozum") z tym, że mają jeszcze frędzelki przy ramkach szyb.
Kołpaki fajne. A'la cromodora lat siedemdziesiatych, o niebo lepsze niż współczesne, a że się nie sprzeda to inna sprawa.
Nawet dłubek nie kupuje auta z wałem ale bez mostu i skrzyni, w sumie to nie do końca wiadomo co jest na sprzedaż, silnika nie ma ale jest rozrusznik i alternator...
Nie trybię tylko zestawienia "Camel a w środku Tiger", choć to właśnie jest typowe w tuningu alternatywnym.
Na szczęście każdy może sprzedawać co chce.  <ok>
danieludwudziestydrugi, nie sprzedawaj. Za kilka lat będzie świetnym rodzynem zlotów pod fabryką, w jednym rzędzie z p. "Gargamelem" z Marek (tym od Wartburgów). <spoko>
Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4633 dnia: Maj 19, 2015, 20:22:13 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3438
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Ale panowie, o co chodzi? Kołpaki są jakie są, bo mi się podobają, jak z promu kosmicznego. Jak nikt nie kupi, to nie będę płakał, a wieszać ogłoszenie każdy może  :d

Owszem i stać się pośmiewiskiem , ten Polonez wygląda jak festyn i ulep. Zwyczajny składak jaki robiło się w latach 80 i 90 tylko wstecz z późniejszego modelu na wcześniejszy hahahah.
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4634 dnia: Maj 19, 2015, 20:38:50 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Wieśniackie i festyniarskie są dla mnie gleby, negatywy, culty i inne pomysły, którymi się katuje aktualnie te samochody, a które przeminą za rok-dwa jak moda na dwumetrowe spojlery. Moje auto, moja sprawa, wystawiłem bo tak mi się podoba. Ale widzę, że niektórym się żyłka napina i mnie rozbawiają w wiadomościach na tablicy i na forum. Cieszę się, że nie mam takich problemów, żeby przejmować się tym, że ktoś wystawił auto za drogo  :]
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2015, 20:40:25 pm wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4635 dnia: Maj 19, 2015, 20:53:16 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3438
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Wieśniackie i festyniarskie są dla mnie gleby, negatywy, culty i inne pomysły, którymi się katuje aktualnie te samochody, a które przeminą za rok-dwa jak moda na dwumetrowe spojlery. Moje auto, moja sprawa, wystawiłem bo tak mi się podoba. Ale widzę, że niektórym się żyłka napina i mnie rozbawiają w wiadomościach na tablicy i na forum. Cieszę się, że nie mam takich problemów, żeby przejmować się tym, że ktoś wystawił auto za drogo  :]


Krzywdzące bardziej jest zrobienie ulepa na odpierdo.....:) i wystawianie za chorą cenę:d.
pozdro.

FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4636 dnia: Maj 19, 2015, 20:56:34 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Wieśniackie i festyniarskie są dla mnie gleby, negatywy, culty i inne pomysły, którymi się katuje aktualnie te samochody, a które przeminą za rok-dwa jak moda na dwumetrowe spojlery. Moje auto, moja sprawa, wystawiłem bo tak mi się podoba. Ale widzę, że niektórym się żyłka napina i mnie rozbawiają w wiadomościach na tablicy i na forum. Cieszę się, że nie mam takich problemów, żeby przejmować się tym, że ktoś wystawił auto za drogo  :]


Krzywdzące bardziej jest zrobienie ulepa na odpierdo.....:) i wystawianie za chorą cenę:d.
pozdro.


No, jeżdżenie kilka centymetrów nad ziemią, i urywanie skrzyń, a następnie złomowanie auta, czy robienie głupich "projektów", po czym porzucanie aut w krzakach lub rozsprzedawanie na części jest całkiem ok. W ogóle jeżdżenie samochodem, który wygląda jakby za chwilę mu miały odpaść koła jest super i stajli.

Jak masz z tym problem, że go wystawiłem, to udaj się do lekarza. Nie musisz wiedzieć, po co wisi ogłoszenie i nie muszę się spowiadać :).
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2015, 21:02:13 pm wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4637 dnia: Maj 19, 2015, 21:29:37 pm »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Ogólnie do dopracowania, i fajna brązowa deska chociaż fakt trochę na szybko robiony, nie widzę sensu lakierowania auta gdy nie ma zrobionych podstawowych rzeczy jak progi czy drzwi, już nie wspominam o silniku skoro chcesz się zamienić za auto w idealnym stanie mechanicznym i blacharskim no chyba że chodzi o zamianę z dopłatą :)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4638 dnia: Maj 19, 2015, 21:36:59 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3438
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Jak masz z tym problem, że go wystawiłem, to udaj się do lekarza. Nie musisz wiedzieć, po co wisi ogłoszenie i nie muszę się spowiadać .

Nie muszę bo nim jestem:).
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #4639 dnia: Maj 19, 2015, 23:16:01 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Jak masz z tym problem, że go wystawiłem, to udaj się do lekarza. Nie musisz wiedzieć, po co wisi ogłoszenie i nie muszę się spowiadać .

Nie muszę bo nim jestem:).

To dobrze, odpadają kolejki lub płacenie za wizytę :].

Auto wisi w ogłoszeniach, bo wisi, wcale się nie musi sprzedać. Więcej nie powiem, tyle  :]
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...