Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1579076 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6100 dnia: Styczeń 25, 2017, 10:07:51 am »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
Trochę dziwny jest ten sprzedający.Chciałem kiedyś od niego kupić sporo gratów, jak podliczyłem gdzieś za 2,5 tys zł (wystawiał się na OLX).
Niestety ciągle nie miał czasu, nie chciał zrobić dodatkowych zdjęć, wysłać, że niby ciągle go nie ma, że nie ma tych rzeczy w miejscu zamieszkania, że nie wie kiedy będzie a co 2 dni coś dokładał do swoich ogłoszeń....Odpuściłem.
On sporo rzeczy wystawia jako nowe a to na pierwszy rzut oka widać że wymontowane syfy nawet nie wysilił się żeby wyczyścić.Nowych to on wielu rzeczy chyba na oczy nawet nie widział.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6101 dnia: Styczeń 25, 2017, 17:13:27 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13833
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Nie. Ten przygarnij wrosta co stoi na giełdzie to gle
to sie nabralem na klona
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6102 dnia: Styczeń 25, 2017, 22:37:26 pm »

Offline Selecto

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus 1.6 GLI
https://www.olx.pl/oferta/polonez-caro-plus-1-6-gli-99r-doinwestowany-nowa-cena-CID5-IDjL90d.html

Bierz ktoś bo stoi od 2 tyg na dworze i zajmuje mi miejsce, bardzo zdrowy egzemplarz. (nie wiem dlaczego wczesniej admin usunął mój temat w temacie giełda)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6103 dnia: Styczeń 25, 2017, 22:56:51 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Ogłoszenie niczym dobry żart. Przebieg 58kkm a serwis jak po 200kkm.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6104 dnia: Styczeń 25, 2017, 23:27:03 pm »

Offline Selecto

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus 1.6 GLI
I co z tego że taki serwis?

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6105 dnia: Styczeń 26, 2017, 00:44:02 am »

Offline Multec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3765
  • Płeć: Mężczyzna
    • E46 325Ci | ROVER 45 1.8 | C+ 98 | Caro 1996 1.6 16V
To z tego, że przy 56kkm to część z elementów wymienionych przy "remontach" z reguły jest w stanie idealnym. Np. chłodnica, klawiatura, nagrzewnica, linka maski, silniczki wycieraczek, gniazdo zapalniczki, zbiornik paliwa (toto w ogóle śmiech, bo przy takim przebiegu wymienianie oryginalnego zbiornika na jakieś rzemieślnicze gówno jest bez sensu, to samo z chłodnicą).
Ostatnio zdemontowałem m.in zbiornik z Plusa 1998 po 56kkm na szrocie i nie ma na nim plamki rdzy... ;)
"JAZDA PRÓBNA" c.d nastąpi...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6106 dnia: Styczeń 26, 2017, 01:49:27 am »

Offline Bartek GSi

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 739
  • Płeć: Mężczyzna
    • Daewoo-FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSI 1998r Zielono- Granatowy metalik 42U
U mnie przy przebiegu 40 000 km trzeba było wymienić chłodnicę i nagrzęwnicę bo zwyczajnie z nich się lało. Nie zapominajmy o takim subtelnym niuansie jakim jest czas...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6107 dnia: Styczeń 26, 2017, 11:51:28 am »

Offline tomyverceti1

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
Potwierdzam, wymiana chłodnicy przy 76 tys km. w Atu '97. 20 lat w oryginale i tak zajebiscie.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka


Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6108 dnia: Styczeń 26, 2017, 13:03:13 pm »

Offline Michał M#1985

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 292
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus 1.6 GLI & Polonez Atu Plus 1.6 GLI
W abimexie mojego dziadka chłodnica cieknie, a ma tylko 48 tys km. W moim Caro Plusie wytrzymała 120 tys km. Także to że chłodnica była wymieniana to nic nie znaczy. Ale takie rzeczy jak linka maski, gniazdo zapalniczki itp to trochę dziwne przy takim przebiegu.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6109 dnia: Styczeń 26, 2017, 14:58:13 pm »

Offline Selecto

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus 1.6 GLI
A no tak się właśnie dzieje jak się wymienia za wczasu i podchodzi do tematu bardziej pedantycznie niż reguła "póki działa to nie wymieniam". Nie żałowałem złotówki na tym samochodzie bo był moim pierwszym i w dodatku woziłem nim ludzi w celach zarobkowych. Gniazdo zapalniczki wymieniłem bo była stara a nowa ma ładne podświetlenie które pasuje do fabrycznego. Chłodnicy i nagrzewnicy chyba nie muszę tłumaczyć. Zobaczyłem że kropelka wycieka to odrazu poszło do wymiany. Proste. Jednak zapomniałem przez 2 lata że to jest polonez a nie mercedes i nigdy tutaj nie będzie nic idealnie się trzymać przez lata. Linkę maski wymieniłem bo urwałem dwa razy rączkę maski i ciągnąłem ją kombinerkami więc końcówka się wygięła i to mnie denerwowało, szpece internetowi. Co do zbiornika paliwa to został wymieniony na nowy bo tego potrzebował. Dlaczego niektórzy trzymają się reguły że skoro przy ich doświadczeniach jest tak i tak to u innych też tak ma być? Żałosne. Zresztą skoro wymontowałeś go (zbiornik paliwa) na szrocie to skąd możesz wiedzieć kto i co z nim wcześniej robił? "Utek" jak jesteś zwykłym hejterem to zapraszam na oględziny z miernikiem kompresji. Zdasz raport tutaj wszystkim na forum czy ten egzemplarz to faktycznie taki żart ;) Ludzie ogarnijcie się. Cena adekwatna do stanu bo co miałem zrobić? Przypicować, wypolerować, poukrywać wady i wystawić za 5-6 tys jak to robią handlarze janusze i mireczki że w niedziele do kościoła jeździł? Każdy ocenia swoją miarą.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6110 dnia: Styczeń 26, 2017, 15:04:00 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13833
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
cena nie jest zla, jezeli buda ladna,
ale jakis pechowy ten egzemplarz, skoro tyle napraw przy 50kkm bylo
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6111 dnia: Styczeń 26, 2017, 15:14:00 pm »

Offline Selecto

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus 1.6 GLI
No niestety, pokryłem koszta doprowadzenia go do dobrego stanu bo kupiłem za grosze. Co mi wpadło w oko to wymieniałem. Od tak. Buda jest w bardzo dobrym stanie, mechanicy i diagności to potwierdzają za każdym razem że podwozie jest super, jedynie końcówki progów zaczyna łapać ruda, nie są zgnite i w 4 miejscach są małe purchle ale nie będę kolejnych tysięcy ładować u lakiernika żeby to zrobił a sam nie mam warunków ani umiejętności aby to zrobić. Podłużnice zostały wzmocnione i zakonserwowane za wczasu bo dałem się na to namówić blacharzowi. Nie potrafię jeździć samochodem jeśli wiem że coś potrzebuje naprawy, ale z drugiej strony nie będę np remontować mostu albo kupować "nowego" za ponad tysiąc złotych bo obecny jest sprawny a tylko wyje na 5 biegu ok 120km/h i to nie głośno.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6112 dnia: Styczeń 26, 2017, 16:38:39 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
"Utek" jak jesteś zwykłym hejterem to zapraszam na oględziny z miernikiem kompresji. Zdasz raport tutaj wszystkim na forum czy ten egzemplarz to faktycznie taki żart ;)

1. Ciekawe jaka to działalność zarobkowa związana z przewozem osób przy przebiegu 400km/mies?

2. Jeżeli chcesz to mogę podjechać na oględziny i zobaczyć auto. Musisz się jednak liczyć z tym że w przypadku niezgodności zwracasz kasę za przejazd i masz w "ryj". Już bez oglądania wiem że nie ma katalizatora.

3. Wzmocnienie podłużnic. Ciekawe na czym polegało? Czyżby wspawania na nowo mocowań drążków reakcyjnych? Pewnie pas również wzmocniony?

Wszyscy się uczepili chłodnicy chłodnicy, a remontu głowicy nikt nie widzi. Przecież to normalne przy takim przebiegu? O reszcie elementów nie wspominam, bo nigdy nie miałem poloneza (nie wspomnę o kliku sztukach) żeby wiedzieć co kiedy się zużywa. Alternator? Łożyska kół (nie wspomniałeś o nich)? Może.

A to że auto jest po dzwonie? Nie widzę adnotacji. Ale cuda wianki o "projekcie" owszem.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6113 dnia: Styczeń 26, 2017, 16:50:02 pm »

Offline Selecto

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus 1.6 GLI
Oj widzę że trzeba dyskusję zakończyć w tym momencie bo masz ból du*y. Nie znasz historii, okresie w którym samochód był używany a już zakładasz ogólnikowo i bierzesz kalkulator do rączki i próbujesz mi coś po swojemu udowodnić. Typowy cebulaczek sądząc po "masz w ryj". Tak to sobie do rodziców albo żony/partnerki lub partnera możesz się zwracać a nie do ludzi publicznie na forum. Kultury trochę bo taka osoba jak Ty właśnie daje powody aby nie szanować użytkowników tej marki która opinia i tak jest zszargana przez społeczeństwo. Wszystkie naprawy zostały wykonane po poprzednim właścicielu który jakoś mnie nie poinformował że samochód jest po dzwonie ale Ty to wiesz bo jesteś "szpecem" tylko od czego? Polonezów?  <spoko> Przygodę miał ale nie dzwona i każdy kto do mnie dzwoni dostaje taką informacje. Wiesz to tylko dlatego że jakiś czas temu pisałem o tym jak wystawiłem go na sprzedaż przed robieniem silnika. Wiec spytam Cię wprost jaki masz problem człowieczku?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2017, 16:59:09 pm wysłana przez Selecto »

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6114 dnia: Styczeń 26, 2017, 17:30:28 pm »

Offline Tomekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1303
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polskie Fiaty i inne graty
https://www.olx.pl/oferta/polonez-caro-plus-1-6-gli-99r-doinwestowany-nowa-cena-CID5-IDjL90d.html

Bierz ktoś bo stoi od 2 tyg na dworze i zajmuje mi miejsce, bardzo zdrowy egzemplarz. (nie wiem dlaczego wczesniej admin usunął mój temat w temacie giełda)

Czy auto miało jakąś szkodę przodem? Patrząc na pierwsze zdjęcie mam wrażenie że jakoś wszystko dziwnie ma spasowane a błotnik inny odcień lakieru? Czy to tylko złudzenie optyczne i czepiam się? :)
Fiat 125p,'71,76, Fiat 132: '78, Fiat Fiat 131:'78, Polonez '80,1500 '86,1500 '89,Polonez 1,6 GLI '96, Fiat 126 Town '99, Audi S8 '16

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6115 dnia: Styczeń 26, 2017, 17:35:28 pm »

Offline Selecto

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus 1.6 GLI
Tak miało, przedni zderzak nie jest idealnie spasowany, widać to dokładnie. Poza tym po samej tablicy rejestracyjnej widać że było puknięcie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2017, 17:44:55 pm wysłana przez Selecto »

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6116 dnia: Styczeń 26, 2017, 18:05:07 pm »

Offline maciejowski

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2979
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p '75 | 125p '78 | 125p '80 | 125p '90 | 126p '78 | caro '96 x2 |
Oj widzę że trzeba dyskusję zakończyć w tym momencie bo masz ból du*y
ból dupy o plusa z oboschem... śmiechłem soczyście  <rotfl2> <rotfl2> <rotfl2>

btw. przy obecnej jakości cześci do pn-a, wymienianie czegoś na zapas, jest co najmniej głupotą.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2017, 18:06:41 pm wysłana przez maciejowski »
Cytat: KGB
wtedy moze okazac sie ,ze pelno Nm ,a jakoby zadnego nie bylo - jedna malutka przekladnia ,tak wiele ubylo ...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6117 dnia: Styczeń 26, 2017, 18:09:47 pm »

Offline Selecto

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus 1.6 GLI
Oj widzę że trzeba dyskusję zakończyć w tym momencie bo masz ból du*y
ból dupy o plusa z oboschem... śmiechłem soczyście  <rotfl2> <rotfl2> <rotfl2>

btw. przy obecnej jakości cześci do pn-a, wymienianie czegoś na zapas, jest co najmniej głupotą.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Właśnie ze względu na jakość.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6118 dnia: Styczeń 26, 2017, 19:21:37 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Ojjjj kolego, współczesna jakość części do poloneza to dno i wodorosty, jako osoba użytkująca to auto na co dzień mogę tak stwierdzić. Przy kupnie prawie każdej części eksploatacyjnej współczesnej produkcji muszę dziesięć razy ją obejrzeć, po czym najczęściej i tak jej nie kupuję, tylko szukam 20-letniego oryginału. Weźmy na przykład przeguby elastyczne, 30-letnia, zdziadziała guma jest wytrzymalsza od współczesnej... Im mniej współczesnego rzemiosła w aucie, tym lepiej.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6119 dnia: Styczeń 26, 2017, 19:26:12 pm »

Offline Selecto

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus 1.6 GLI
Dokładnie tak zgadzam się ale bardziej mi się opłacało raz czy dwa wymienić dużo rzeczy niż robić to kilka razy ze względu na czas. Gdyby to był caro czy borewicz działałbym takim schematem ale biorąc pod uwagę że to jest plus, wiadomo o co chodzi.