Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1579336 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6120 dnia: Styczeń 26, 2017, 19:50:14 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Oj widzę że trzeba dyskusję zakończyć w tym momencie bo masz ból du*y. Nie znasz historii, okresie w którym samochód był używany a już zakładasz ogólnikowo i bierzesz kalkulator do rączki i próbujesz mi coś po swojemu udowodnić. Typowy cebulaczek sądząc po "masz w ryj". Tak to sobie do rodziców albo żony/partnerki lub partnera możesz się zwracać a nie do ludzi publicznie na forum. Kultury trochę bo taka osoba jak Ty właśnie daje powody aby nie szanować użytkowników tej marki która opinia i tak jest zszargana przez społeczeństwo. Wszystkie naprawy zostały wykonane po poprzednim właścicielu który jakoś mnie nie poinformował że samochód jest po dzwonie ale Ty to wiesz bo jesteś "szpecem" tylko od czego? Polonezów?  <spoko> Przygodę miał ale nie dzwona i każdy kto do mnie dzwoni dostaje taką informacje. Wiesz to tylko dlatego że jakiś czas temu pisałem o tym jak wystawiłem go na sprzedaż przed robieniem silnika. Wiec spytam Cię wprost jaki masz problem człowieczku?

W ryj dostaniesz nie na forum publicznie, a po oględzinach.

Po telefonie dostaje się informację o dzwonie. O przebiegu informujesz w momencie odbioru kasy czy składania podpisu na umowie?

Ja problemu nie mam. To jest forum. Wrzuciłeś ogłoszenie z polonezem, ogłoszenie zostało skomentowane.

Ładnie musi być zrobiony ten silnik skoro ma taki rozrzut kompresji (9 - 12) <lol2>

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6121 dnia: Styczeń 26, 2017, 19:59:04 pm »

Offline Selecto

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus 1.6 GLI
I co ja mam Ci kozaczku internetowy odpowiedzieć, no popisujesz się przed kolegami, próbujesz wydłużyć sztucznie długość penisa swoim ego ale nie wychodzi Ci to. Grozisz mi publicznie pobiciem, masz Ty rozum?

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6122 dnia: Styczeń 26, 2017, 20:31:41 pm »

Offline Multec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3765
  • Płeć: Mężczyzna
    • E46 325Ci | ROVER 45 1.8 | C+ 98 | Caro 1996 1.6 16V
Zresztą skoro wymontowałeś go (zbiornik paliwa) na szrocie to skąd możesz wiedzieć kto i co z nim wcześniej robił

Hmm, może stąd, że jest na nim jeszcze fabryczna naklejka - tak jak na moim, który ściągałem przy 50kkm do konserwacji. Stan nakrętek (żółty ocynk jeszcze widać), gumek, wężyków, lakieru...Potrafię ocenić czy część jest fabryczna i czy nie była wcześniej demontowana. :)
W aucie mam chłodnicę miedzianą z 1997, obecnie ma koło 90k nalotu i nawet jedna blaszka miedziana nie jest skorodowana i się nie sypie. Caro 1.4 kumpla - miedzianka, 150tyś nalotu, 1996 rok, auto kupione z totalnie skorodowanymi progami. Chłodnica prawie idealna.

A gniazda i zawory to musiał szlifować jakiś fachowiec, skoro kompresja jest od 9 do 13.  Zaledwie 30procent różnicy. Silnik lala. Poniżej 60tyś to on powinien mieć 12,5 na każdym garze. Ewentualnie różnica poniżej 5%.

Jedynie muszę przyznać, że cena jest adekwatna do tego co otrzymujemy, szczególnie z pełnym zbiornikiem 98.


"JAZDA PRÓBNA" c.d nastąpi...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6123 dnia: Styczeń 26, 2017, 20:34:17 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3439
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Zresztą skoro wymontowałeś go (zbiornik paliwa) na szrocie to skąd możesz wiedzieć kto i co z nim wcześniej robił

Hmm, może stąd, że jest na nim jeszcze fabryczna naklejka - tak jak na moim, który ściągałem przy 50kkm do konserwacji. Stan nakrętek (żółty ocynk jeszcze widać), gumek, wężyków, lakieru...Potrafię ocenić czy część jest fabryczna i czy nie była wcześniej demontowana. :)
W aucie mam chłodnicę miedzianą z 1997, obecnie ma koło 90k nalotu i nawet jedna blaszka miedziana nie jest skorodowana i się nie sypie. Caro 1.4 kumpla - miedzianka, 150tyś nalotu, 1996 rok, auto kupione z totalnie skorodowanymi progami. Chłodnica prawie idealna.

A gniazda i zawory to musiał szlifować jakiś fachowiec, skoro kompresja jest od 9 do 13.  Zaledwie 30procent różnicy. Silnik lala. Poniżej 60tyś to on powinien mieć 12,5 na każdym garze. Ewentualnie różnica poniżej 5%.

Jedynie muszę przyznać, że cena jest adekwatna do tego co otrzymujemy, szczególnie z pełnym zbiornikiem 98.





Brawoooooooooo!!!!!!!

Miałem takiego z przebiegiem 3 razy większym i to samochód kupiony z przetargu z budżetówki, nawet 3/4 części  z tej listy nie było potrzeby wymieniać ani wzmacniać, więc coś tu nie halo jest.
Przy przebiegu 56tysi masz jeszcze ori klocki , tarcze z przodu, bak i inne duperele w tym rączkę od maski która się nie psuje itp.
Nie wierzysz?
Przyjedź zobacz i pomacaj a nie wypisujesz głupoty.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2017, 20:45:52 pm wysłana przez mruk1313 »
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6124 dnia: Styczeń 26, 2017, 20:43:08 pm »

Offline Selecto

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus 1.6 GLI
Zresztą skoro wymontowałeś go (zbiornik paliwa) na szrocie to skąd możesz wiedzieć kto i co z nim wcześniej robił

Hmm, może stąd, że jest na nim jeszcze fabryczna naklejka - tak jak na moim, który ściągałem przy 50kkm do konserwacji. Stan nakrętek (żółty ocynk jeszcze widać), gumek, wężyków, lakieru...Potrafię ocenić czy część jest fabryczna i czy nie była wcześniej demontowana. :)
W aucie mam chłodnicę miedzianą z 1997, obecnie ma koło 90k nalotu i nawet jedna blaszka miedziana nie jest skorodowana i się nie sypie. Caro 1.4 kumpla - miedzianka, 150tyś nalotu, 1996 rok, auto kupione z totalnie skorodowanymi progami. Chłodnica prawie idealna.

A gniazda i zawory to musiał szlifować jakiś fachowiec, skoro kompresja jest od 9 do 13.  Zaledwie 30procent różnicy. Silnik lala. Poniżej 60tyś to on powinien mieć 12,5 na każdym garze. Ewentualnie różnica poniżej 5%.

Jedynie muszę przyznać, że cena jest adekwatna do tego co otrzymujemy, szczególnie z pełnym zbiornikiem 98.




"Jedynie muszę przyznać, że cena jest adekwatna do tego co otrzymujemy, szczególnie z pełnym zbiornikiem 98" więc po co te "fachowe" wypociny po których i tak się zgadzamy? :D Dobre kino. Przecież nie wystawiłem tego za 5 tys ale przecież pokusa zrobienia z siebie eksperta i fachowca marki jest silniejsza. Cieszę się że niektórzy potrafią merytorycznie porozmawiać a nie grozić z art 190kk i 216kk i robić z siebie napinacza, wojownika klawiatury :D To jest samochód za grosze a co po niektórzy spuszczają się nad tym jak nad jakimś bóstwem. Dla jednych sufit, dla drugich podłoga. Ja chce tylko odzyskać ostatnie koszta sprzedając to ale chyba jest to oczywiste prawda?

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6125 dnia: Styczeń 26, 2017, 20:46:06 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
I co ja mam Ci kozaczku internetowy odpowiedzieć, no popisujesz się przed kolegami, próbujesz wydłużyć sztucznie długość penisa swoim ego ale nie wychodzi Ci to. Grozisz mi publicznie pobiciem, masz Ty rozum?

Przecież opis auta jest w pełni prawdziwy więc teoretycznie nic Ci nie powinno grozić, prawda?

Każda metoda przedłużenia jest dobra.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6126 dnia: Styczeń 26, 2017, 20:47:31 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
To jest samochód za grosze a co po niektórzy spuszczają się nad tym jak nad jakimś bóstwem.

Sam nazwałeś ten syf z ogłoszenia "PROJEKTEM". <rotfl2>

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6127 dnia: Styczeń 26, 2017, 20:54:58 pm »

Offline Selecto

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus 1.6 GLI
W takim razie, proponuje sprzedać swoje "syfy" ponieważ pieniądze będą Ci potrzebne. Pozdrawiam.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6128 dnia: Styczeń 26, 2017, 21:04:38 pm »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1327
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
W ryj dostaniesz nie na forum publicznie, a po oględzinach.
utek#1915, obniżasz nieco poziom. Zbastuj troche; przecież i tak nie chcesz kupić tego plusa...
Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6129 dnia: Styczeń 26, 2017, 22:00:07 pm »

Offline maciejowski

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2979
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p '75 | 125p '78 | 125p '80 | 125p '90 | 126p '78 | caro '96 x2 |
dam 300, bo oc się kończy i silnik zakap!
Cytat: KGB
wtedy moze okazac sie ,ze pelno Nm ,a jakoby zadnego nie bylo - jedna malutka przekladnia ,tak wiele ubylo ...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6130 dnia: Styczeń 26, 2017, 22:15:02 pm »

Offline Selecto

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus 1.6 GLI
dam 300, bo oc się kończy i silnik zakap!

Jak silnik zakap jak trzyma osiągi. Wypowiadały się osoby które pisały iż miały jeszcze mniejsze wyniki kompresji a większe różnice i jeździły normalnie! Ty piszesz na złość komentarz bo chcesz "zabłysnąć" a ja mam kupca na 1600zł który jutro bierze ale ogłoszenia nie usuwam jeszcze bo nigdy nic nie wiadomo. Nie widziałem nie oceniam. To nie jest igła, napisane że po remoncie, dane również są więc proszę się przestać głupio czepiać za takie pieniądze.   

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6131 dnia: Styczeń 26, 2017, 22:18:45 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Dostaje pogróżki

Cytuj (zaznaczone)
adres i dane kontaktowe po proszę, tak będzie szybciej.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6132 dnia: Styczeń 26, 2017, 22:22:02 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
W ryj dostaniesz nie na forum publicznie, a po oględzinach.
utek#1915, obniżasz nieco poziom. Zbastuj troche; przecież i tak nie chcesz kupić tego plusa...

Przecież to nie jest giełda tylko wątek o komentowaniu ogłoszeń. Ale kogoś bolą pewne fakty i się unosi.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6133 dnia: Styczeń 26, 2017, 22:23:58 pm »

Offline Selecto

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus 1.6 GLI
Dostaje pogróżki

Cytuj (zaznaczone)
adres i dane kontaktowe po proszę, tak będzie szybciej.

To nie jest pogróżka tylko prośba o dane kontaktowe i adres w celu wysłania odpowiedniego dokumentu. Myślę że to rozumiesz czy jeszcze chcesz mi czymś pogrozić?

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6134 dnia: Styczeń 26, 2017, 22:24:30 pm »

Offline maciejowski

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2979
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p '75 | 125p '78 | 125p '80 | 125p '90 | 126p '78 | caro '96 x2 |
dam 300, bo oc się kończy i silnik zakap!

Jak silnik zakap jak trzyma osiągi. Wypowiadały się osoby które pisały iż miały jeszcze mniejsze wyniki kompresji a większe różnice i jeździły normalnie! Ty piszesz na złość komentarz bo chcesz "zabłysnąć" a ja mam kupca na 1600zł który jutro bierze ale ogłoszenia nie usuwam jeszcze bo nigdy nic nie wiadomo. Nie widziałem nie oceniam. To nie jest igła, napisane że po remoncie, dane również są więc proszę się przestać głupio czepiać za takie pieniądze.   

jakby kupiec jednak się rozmyślił, to wiesz do kogo się odezwać.
Cytat: KGB
wtedy moze okazac sie ,ze pelno Nm ,a jakoby zadnego nie bylo - jedna malutka przekladnia ,tak wiele ubylo ...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6135 dnia: Styczeń 26, 2017, 22:26:58 pm »

Offline Selecto

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus 1.6 GLI
dam 300, bo oc się kończy i silnik zakap!

Jak silnik zakap jak trzyma osiągi. Wypowiadały się osoby które pisały iż miały jeszcze mniejsze wyniki kompresji a większe różnice i jeździły normalnie! Ty piszesz na złość komentarz bo chcesz "zabłysnąć" a ja mam kupca na 1600zł który jutro bierze ale ogłoszenia nie usuwam jeszcze bo nigdy nic nie wiadomo. Nie widziałem nie oceniam. To nie jest igła, napisane że po remoncie, dane również są więc proszę się przestać głupio czepiać za takie pieniądze.   

jakby kupiec jednak się rozmyślił, to wiesz do kogo się odezwać.

Jak dasz więcej niż na złomowisku to będziesz moim kołem ratunkowym w sytuacji jak skończy mi się cierpliwość do tego samochodu.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6136 dnia: Styczeń 26, 2017, 22:49:24 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3129
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Czytam co tu się wyrabia i tak sobie myślę, że jeśli w tym roku odbędzie się jakikolwiek ogólnopolski zlot związany z PTK, to będzie on wglądał mniej więcej tak:
https://www.youtube.com/watch?v=5aUyh-QvPRw

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6137 dnia: Styczeń 26, 2017, 23:00:26 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Jak dasz więcej niż na złomowisku to będziesz moim kołem ratunkowym w sytuacji jak skończy mi się cierpliwość do tego samochodu.
Ponoć na złomach już nie płacą za "skórkę" wiec nietrudno to przebić  :-)
A tak poza tematem, to dawno tu takiego szamba nie widziałem.Ładnie dajecie ognia, nie powiem.Kolega (sprzedający) siedzi tu już chwile i powinien wiedzieć, że tu ludzie są uczuleni na pewne rzeczy i słusznie, czy też nie, można oberwać.Ale wdawanie się w pyskówki zarówno przez jedną jak i drugą stronę, to już jest słabe.Jeden głupi (bez obrazy) polonez, a byście się pozabijali przez internet, gdyby była taka możliwość.Jednak, chyba łatwiej przychodzi komentowanie ogłoszeń, których autorów nie ma na forum.Wtedy każdy sobie pofolguje i jest spokój.
Czytam co tu się wyrabia i tak sobie myślę, że jeśli w tym roku odbędzie się jakikolwiek ogólnopolski zlot związany z PTK, to będzie on wglądał mniej więcej tak:
https://www.youtube.com/watch?v=5aUyh-QvPRw
Jeszcze lepiej.Jak ci z WWL się spóźnią, to jedyne, co pociśnie im się na usta, to:

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6138 dnia: Styczeń 26, 2017, 23:47:23 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6139 dnia: Styczeń 27, 2017, 11:59:08 am »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1327
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
Jest tu jakiś moderator z przyciskiem "delete" i "zablokuj" ?
Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.