Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1578856 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6420 dnia: Kwiecień 15, 2017, 18:02:00 pm »

Offline mlody

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 96r. L98 1.8Gli 16v/kombi 00r. 92u 1.6gli 16v/2xE30 Touring 93r. 1.8IS
Dawne auto fishera jeali dobrze napisalem nick jego niewiem o co ci chodzi poldek typowo zrobiony na tor.
Cytat: Fasola
Co tam groki, el lusterka, szyby, grzane dupy, wspomaganie itd itd je*ać, EL w Vinie się liczy

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6421 dnia: Kwiecień 15, 2017, 18:03:46 pm »

Offline maciejowski

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2979
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p '75 | 125p '78 | 125p '80 | 125p '90 | 126p '78 | caro '96 x2 |
dokładnie. nowy właściciel chyba je 'posiada' i nic poza tym.
Cytat: KGB
wtedy moze okazac sie ,ze pelno Nm ,a jakoby zadnego nie bylo - jedna malutka przekladnia ,tak wiele ubylo ...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6422 dnia: Kwiecień 16, 2017, 23:20:36 pm »

Offline Tomekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1303
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polskie Fiaty i inne graty
https://www.otomoto.pl/oferta/polonez-caro-1995-inter-groclin-77000-km-jeden-wlasciciel-ID6yQG3Z.html#xtor=SEC-8

skądinąd ładny egzemplarz - kilka tygodni wisiał gdzieś koło Włocławka za 6400 :).
Z tego co wiem miał malowane tylne błotniki.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2017, 23:22:21 pm wysłana przez Tomekk »
Fiat 125p,'71,76, Fiat 132: '78, Fiat Fiat 131:'78, Polonez '80,1500 '86,1500 '89,Polonez 1,6 GLI '96, Fiat 126 Town '99, Audi S8 '16

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6423 dnia: Kwiecień 16, 2017, 23:37:35 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6593
  • Płeć: Mężczyzna
Widać że po profesjonalnym myciu. Chyba ślepcy się dają na to nabierać. Wszystkie stare Polonezy mają mały przebieg bo przecież licznik nie przewiduje większego jak 99 999
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6424 dnia: Kwiecień 17, 2017, 06:43:46 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Ten akurat powinien mieć sześciocyfrowy licznik, ale chodzi o co innego. Skoro ktoś musi zapłacić za ten samochód tak duże pieniądze, powinien mieć też możliwość sprawdzenia, czy na przynajmniej jednym z wkrętów spinających licznik oraz na połączeniu z pancerzem linki, są plomby, świadczące o tym, iż licznik wskazuje rzeczywisty przebieg. Do błotników się nie czepiam - po pierwsze, handlarz nie pisze, że nie dotykane przez malarza; po drugie, na zdjęciach wyglądają ładnie.
Tylko trochę za dużo tego smalcu na plastikach - na takich elementach, wraz z ustaniem magii tłuszczu, często uwidaczniają się przebarwienia, tudzież rysy.

Edycja: Golasa ktoś porąbał :( https://www.olx.pl/oferta/licznik-oryginalny-polonez-CID5-IDkjJMO.html#bafed802f5
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2017, 07:01:15 am wysłana przez mp79 »

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6425 dnia: Kwiecień 17, 2017, 08:24:04 am »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Nie golasa tylko diesla wg mnie.
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6426 dnia: Kwiecień 17, 2017, 08:34:57 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Zauważyłem, iż przyznanie się do błędu i komuś racji jest chyba odbierane na tym forum jako dyshonor, bo wszyscy bronią się przed tym rękami i nogami, ale w ramach podążania pod prąd i poprawy standardów napiszę, że dobrze prawisz - w golasie zdaje się była kapusta, a nie literki.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6427 dnia: Kwiecień 17, 2017, 10:02:46 am »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
w golasie zdaje się była kapusta, a nie literki.
Jaka kapusta ? W caro minusie ? Przecież widać tam kolektor ssący od diesla.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6428 dnia: Kwiecień 17, 2017, 10:38:40 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
w golasie zdaje się była kapusta, a nie literki.
Jaka kapusta ? W caro minusie ? Przecież widać tam kolektor ssący od diesla.
Piszę przecież, że w golasie, men! Zubożoną wersję caro plus mam na myśli. O minusowym odpowiedniku nie słyszałem, chociaż w pewnym stopniu były nimi minusy 1,9, które nie miały obrotomierza.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6429 dnia: Kwiecień 17, 2017, 10:47:43 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13833
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
1.9 nie mialy tylko obrotomierza do pewnego roku produkcji,ale nie przeszkadzalo to by mialy IG i  elektryczne szyby, wiec trudno to nazwac golasem
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6430 dnia: Kwiecień 17, 2017, 11:08:12 am »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Piszę przecież, że w golasie, men! Zubożoną wersję caro plus mam na myśli. O minusowym odpowiedniku nie słyszałem, chociaż w pewnym stopniu były nimi minusy 1,9, które nie miały obrotomierza.
Ale co ma piernik do wiatraka ? Owszem zubożone caro plusy były z zaślepką ale w ogłoszeniu jest licznik do minusa.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6431 dnia: Kwiecień 17, 2017, 11:16:47 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
 <lol2>
Jednemu przyznałem rację, to teraz wszyscy po kolei chcą, bym na ich rzecz sobie jej odmawiał. <co>

1.9 nie mialy tylko obrotomierza do pewnego roku produkcji,ale nie przeszkadzalo to by mialy IG i  elektryczne szyby, wiec trudno to nazwac golasem
Ale mam nadzieję, że brak obrotomierza nietrudno nazwać pewnym zakresem?
Piszę przecież, że w golasie, men! Zubożoną wersję caro plus mam na myśli. O minusowym odpowiedniku nie słyszałem, chociaż w pewnym stopniu były nimi minusy 1,9, które nie miały obrotomierza.
Ale co ma piernik do wiatraka ? Owszem zubożone caro plusy były z zaślepką ale w ogłoszeniu jest licznik do minusa.
Dlatego to potwierdziłem, wobec czego nie wiem, o co Ci chodzi.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6432 dnia: Kwiecień 17, 2017, 11:20:04 am »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Po prostu z twojej wypowiedzi można wywnioskować że według ciebie jedyną różnicą między plusem golasem a minusem 1.9 są literki albo kapusta na liczniku :)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6433 dnia: Kwiecień 17, 2017, 11:27:14 am »

Offline Zoltan#1930

  • Administrator
  • Wiadomości: 3185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sport&Classic Workshop
200zł! za to cudo. a po 20zł kupowałem z 5 lat temu na allegro nowe zegary z zarówkami i to pafale.
Cytat: KGB
GAZ rzadzi ,GAZ radzi ,GAZ nigdy was nie zdradzi  :twisted:

Polski Fiat 1977r, Polonez 1600 L 1980r, Volvo 945 2300 GL 1992r, Mazda Bongo SD1D32 2200D->2000i 1994r, Iveco Daily Max 2800TD 1997r Chrysler Town&Country 3300 LX 2001r

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6434 dnia: Kwiecień 17, 2017, 11:32:27 am »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
200zł! za to cudo. a po 20zł kupowałem z 5 lat temu na allegro nowe zegary z zarówkami i to pafale.
Niestety takie są wyniki handlarzenia (albo niewiedzy?), ktoś wystawił raz w jakiejś kosmicznej cenie to inny podpatrzy i mamy wynik, niedawno widywałem na olx śmieciowe liczniki po 100-150 to czemu by nie za 200 ? :)
https://www.olx.pl/oferta/lusterka-i-licznik-polonez-do-poloneza-komplet-CID5-IDk8Nt2.html#9f9893bbc0
Tutaj za towar warty 30zł ktoś sobie liczy 180 :)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6435 dnia: Kwiecień 17, 2017, 11:38:28 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Po prostu z twojej wypowiedzi można wywnioskować że według ciebie jedyną różnicą między plusem golasem a minusem 1.9 są literki albo kapusta na liczniku :)
Na przyszłość proponuję Ci uważniej czytać wypowiedzi, do których się odnosisz. To pomoże uniknąć takich dezinformacji. :)
200zł! za to cudo. a po 20zł kupowałem z 5 lat temu na allegro nowe zegary z zarówkami i to pafale.
Że cena tych wybrakowanych zegarów jest z dupy wzięta, to już całkiem inna sprawa. Wstawiłem, nieco nie przemyślawszy, bo myślałem, że to golasowy zestaw, a te miały przecież kapuchę w miejscu obrotka. Niemniej jednak, jaki by nie był, kwota wzięta nie wiadomo skąd.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6436 dnia: Kwiecień 17, 2017, 11:40:34 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Jak ja lubię te wasze długie rozmowy o niczym.Cytując pewnego byłego użytkownika tego forum "typowe petekowanie" cokolwiek to miało znaczyć.
Macie fotkę "ubogiego" licznika z plusa, bo akurat taki mi się udało zdobyć, jako taki trochę rarytas.Może niedługo będą takie sprzedawać jako OBRSO i tym podobne.Życie jeszcze nie raz nas zaskoczy.

Edit: A co do ceny tego licznika, to ktoś na głowę upadł.Mam dwa duże pudła takich liczników z minusa, kwadratowych i okrągłych i trzecie plusowych.Zbierałem po złomach jak poje*any (nie wiem, po co) i gdybym chciał za sztukę brać po 2 stówy, to by zarobił na całego poloneza.Raz tu nawet wystawiłem chyba po 5 lub 10 pln za sztukę, bo chciałem się pozbyć, to nawet nikt nie zapytał.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2017, 11:47:03 am wysłana przez Buźka »

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6437 dnia: Kwiecień 17, 2017, 11:42:05 am »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Na przyszłość proponuję Ci uważniej czytać wypowiedzi, do których się odnosisz. To pomoże uniknąć takich dezinformacji. :)
Czytałem bardzo uważnie :) Ale już koniec ot bo tak jak pisze buźka <lol2>
Golasa ktoś porąbał
Nie golasa tylko diesla wg mnie
dobrze prawisz - w golasie zdaje się była kapusta, a nie literki.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2017, 11:44:26 am wysłana przez Trojan »

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6438 dnia: Kwiecień 17, 2017, 15:55:42 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Jak ja lubię te wasze długie rozmowy o niczym.Cytując pewnego byłego użytkownika tego forum "typowe petekowanie" cokolwiek to miało znaczyć.
Macie fotkę "ubogiego" licznika z plusa, bo akurat taki mi się udało zdobyć, jako taki trochę rarytas.Może niedługo będą takie sprzedawać jako OBRSO i tym podobne.Życie jeszcze nie raz nas zaskoczy.

Edit: A co do ceny tego licznika, to ktoś na głowę upadł.Mam dwa duże pudła takich liczników z minusa, kwadratowych i okrągłych i trzecie plusowych.Zbierałem po złomach jak poje*any (nie wiem, po co) i gdybym chciał za sztukę brać po 2 stówy, to by zarobił na całego poloneza.Raz tu nawet wystawiłem chyba po 5 lub 10 pln za sztukę, bo chciałem się pozbyć, to nawet nikt nie zapytał.

Też zbierałem, ale różne (fiat 127, zastava, polonez, łada, maluch, moskwicz) w konkretnym celu, stoją ustawione na meblościanie, mam zamiar podłączyć im podświetlenie i nawet fajnie będzie to wyglądać ;).
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6439 dnia: Kwiecień 18, 2017, 12:52:40 pm »

Offline hamish

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Mężczyzna
    • bosz -> rover minus -> gsi najlepsza buda
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6790122555
Cena bardzo zaporowa ale coś czuje, że jakiś amator na to się znajdzie :D