Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1579121 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6860 dnia: Wrzesień 19, 2017, 13:01:17 pm »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
Heh, w życiu nie byłbym w stanie poznać po fotkach że to nie jest oryginalna folia. Jednak człowiek musi się jeszcze wiele nauczyć w życiu <spoko> Ale jak widać interes się koleżce kręci czyli kupuje wiara Polonezy w tej cenie.
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6861 dnia: Wrzesień 19, 2017, 13:05:28 pm »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
Na facebooku handlarz z Daleszyc wygrażał mi że mnie do lasu wywiezie jak nie usunę posta z ogłoszeniem gdzie kupił za 2000 a potem już jego"nówki" ofoliowanej jak paleta z cukrem...na cytryn i gumiak też w koncu wiadomości trafiły i popsuliśmy mu interes.A na wstecznym tez pojeździł:) bo przebieg zmalał znacznie.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6862 dnia: Wrzesień 19, 2017, 13:33:46 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13833
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Heh, w życiu nie byłbym w stanie poznać po fotkach że to nie jest oryginalna folia.
widac jak na dloni,ze folia jest nowa, a nie ponad dwudziestoletnia - to nie jest roznica 3 lat, ze mozna miec watpliwosci,
nawiasem mowiac to ta folia wyglada znacznie lepiej niz nakladki na progi, ktoe powinny byc w stanie bardzo dobrym po ciaglym postoju w garazu, a sa jakies pokrzywione i odstaja
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6863 dnia: Wrzesień 19, 2017, 17:19:52 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Co jak co, ale picować, to też trzeba umieć. Efekt zapewne tymczasowy, ale gdyby jednak było inaczej, to zbiłby kasę na auto detalingu  :d Takiego specjalisty, to ze świecą szukać.Pomijając faktyczny stan tego auta, który wcale nie musi być aż tak zły, to jednak po tych zabiegach, cieszy oko.Nawet kolega wyżej się nabrał  :P Gdyby się nie znać i szukać ładnego poldka, to pewnie taka oferta wydawała by się atrakcyjna.Jak sami piszecie, pewnie interes jednak się kręci

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6864 dnia: Wrzesień 19, 2017, 18:18:53 pm »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Heh, w życiu nie byłbym w stanie poznać po fotkach że to nie jest oryginalna folia.
Jeździłem 20 lat fiatem mojego dziadka który przez ten okres cały czas miał na podłodze folię, i to raczej od razu widać różnicę, ta fabryczna jest gruba, lekko mleczna, szarawo-żółtawa, raczej bez połysku.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6865 dnia: Wrzesień 19, 2017, 20:29:52 pm »

Offline Mariusz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 674
    • 1.5 GLE
Brakuje mu zaślepki na śrubie trzymającej pas, a żeby tą folię tam założyć trzeba ją odkręcić. Oględziny na żywo raczej powinny to zweryfikować - obejrzeć listwy metalowe na progach i ich śruby, no ciężko będzie ukryć to, że były ruszane. Nie wiem jak w szerokich Caro zabezpieczali wykładzinę folią, rwałem resztki w swoim wąskim to przednia była przymocowana zszywaczem tapicerskim w okolicach nagrzewnicy i pedałów, oraz po całym obwodzie przyszyta do tych gumowych wzmocnień pod nogami i obok pedału gazu - no tego nie da się zamarkować folią z marketu. Co zresztą widać na fotkach - nie ma tam folii. Auto może i ładne, może i warte sporo pieniędzy, ale Pan sprzedający podkręca rzeczywistość i to budzi niepokój.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6866 dnia: Wrzesień 19, 2017, 20:37:10 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Cóż, nie stara się trafić do jakiegoś kupca "w temacie", tylko na frajera z kasą, który pragnie się odmłodzić i szuka poloneza caro, na którego nie mógł sobie pozwolić w latach 90, pooglądał zdjęcia idealnych egzemplarzy z facebooka i chce mieć takiego samego. A, że widzi przecież prawie fabrycznie nowe auto... Mając w pamięci 2-3 dalszych znajomych, którzy kupili poloneza oglądając z "wierzchu" i nawet się nie schylali, żeby zobaczyć podłogę, to w końcu trafi na pelikana, który to auto weźmie.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6867 dnia: Wrzesień 20, 2017, 05:14:36 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Nawet w swoim "skarbie", który był tak "zadbany", że dla dopełnienia kompozycji brakowało chyba tylko tego, żeby ktoś tam załatwiał swoje potrzeby fizjologiczne (choć myszy robiły to i tak), znalazłem fragment folii wszytej w siedzenie razem z tkaniną tapicerki. Jeżeli ktoś jest w stanie to podrobić, to szacun!

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6868 dnia: Wrzesień 20, 2017, 19:29:24 pm »

Offline bred

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 221
  • Płeć: Mężczyzna
    • polonez fiat syrena tarpan
Grizli, dał byś namiar na tego handlarzyne. Chętnie mu coś napiszę na Fb :)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6869 dnia: Wrzesień 20, 2017, 20:14:42 pm »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
Niestety nie pomogę już bo mi Facebook wywalił konto za komentarze na stronie PZU i nawet nie sprawdzę kto to był.Napisanie prawdy na spokojnie widać boli ich najbardziej.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6870 dnia: Wrzesień 20, 2017, 20:20:45 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3129
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6871 dnia: Wrzesień 20, 2017, 20:48:36 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Było było. Ale fakt na forum nie widziałem...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6872 dnia: Wrzesień 20, 2017, 21:56:54 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6594
  • Płeć: Mężczyzna
Z tą "jedną linią produkcyjną" to pojechał.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6873 dnia: Wrzesień 21, 2017, 10:52:18 am »

Offline Tomekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1303
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polskie Fiaty i inne graty
W moich '94 są folie na podłodze. Grube, prawie takie jak w latach 80. O foliach z Castoramy nie ma mowy, tym bardziej takich jak w przytoczonym ogłoszeniu idealnych, czyściutkich i przeźroczystych. Poza tym zwróćcie uwagę na spasowanie zderzaków w tym Poldku oraz tylnego tłumika. Nawet przy takim przebiegu nie powinien "polecieć".

BTW: ostatnio do firmy musiałem kupić kilka ciężarówek - po przestudiowaniu setek ogłoszeń doszedłem do wniosku że Daleszyce są polską stolicą picerstwa ciężarowego, chłopaki malują wszystko, włącznie ze śrubami i oponami, auta są tak wylizane i odmalowane że nie ma się do czego przyczepić. Na zdjęciach styrane ciężąrówki z Włoch, Francji czy Holandii które mają 10-15 lat wyglądają jakby właśnie wyjechały z salonu. To jest prawdziwy przemysł. Kto zainteresowany niech wejdzie na dowolny portal ogłoszeniowy i sobie poogląda.
Fiat 125p,'71,76, Fiat 132: '78, Fiat Fiat 131:'78, Polonez '80,1500 '86,1500 '89,Polonez 1,6 GLI '96, Fiat 126 Town '99, Audi S8 '16

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6874 dnia: Wrzesień 21, 2017, 13:14:46 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
No to właśnie pisałem wcześniej, że to są spece od "auto-detalingu" Nie jest istotne czy jest to wypicowane zgodnie ze sztuką, czy tylko zamaskowane, ale robotę robi.Ciekawe, czy z moim skorodowanym caro, by sobie poradzili? Co by nie mówić, ale to muszą być lata doświadczeń w "zawodzie" Wbrew pozorom, to nie jest takie łatwe, żeby tak samochód doprowadzić do porządku.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6875 dnia: Wrzesień 21, 2017, 14:03:49 pm »

Offline Czaroo#1879

  • Moderator
  • Wiadomości: 917
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1,6
W moich '94 są folie na podłodze. Grube, prawie takie jak w latach 80. O foliach z Castoramy nie ma mowy, tym bardziej takich jak w przytoczonym ogłoszeniu idealnych, czyściutkich i przeźroczystych. Poza tym zwróćcie uwagę na spasowanie zderzaków w tym Poldku oraz tylnego tłumika. Nawet przy takim przebiegu nie powinien "polecieć".

BTW: ostatnio do firmy musiałem kupić kilka ciężarówek - po przestudiowaniu setek ogłoszeń doszedłem do wniosku że Daleszyce są polską stolicą picerstwa ciężarowego, chłopaki malują wszystko, włącznie ze śrubami i oponami, auta są tak wylizane i odmalowane że nie ma się do czego przyczepić. Na zdjęciach styrane ciężąrówki z Włoch, Francji czy Holandii które mają 10-15 lat wyglądają jakby właśnie wyjechały z salonu. To jest prawdziwy przemysł. Kto zainteresowany niech wejdzie na dowolny portal ogłoszeniowy i sobie poogląda.
Tomekk jakich szukasz do jakich zadań w jakich kabinach jakim tonażu???? :D

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Było:
Polonez Atu 1.6 GSI
Polonez Caro 1.4 16v
Jest:
Polonez Caro 1,6 GLE

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6876 dnia: Wrzesień 21, 2017, 20:48:31 pm »

Offline Tomekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1303
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polskie Fiaty i inne graty
W moich '94 są folie na podłodze. Grube, prawie takie jak w latach 80. O foliach z Castoramy nie ma mowy, tym bardziej takich jak w przytoczonym ogłoszeniu idealnych, czyściutkich i przeźroczystych. Poza tym zwróćcie uwagę na spasowanie zderzaków w tym Poldku oraz tylnego tłumika. Nawet przy takim przebiegu nie powinien "polecieć".

BTW: ostatnio do firmy musiałem kupić kilka ciężarówek - po przestudiowaniu setek ogłoszeń doszedłem do wniosku że Daleszyce są polską stolicą picerstwa ciężarowego, chłopaki malują wszystko, włącznie ze śrubami i oponami, auta są tak wylizane i odmalowane że nie ma się do czego przyczepić. Na zdjęciach styrane ciężąrówki z Włoch, Francji czy Holandii które mają 10-15 lat wyglądają jakby właśnie wyjechały z salonu. To jest prawdziwy przemysł. Kto zainteresowany niech wejdzie na dowolny portal ogłoszeniowy i sobie poogląda.
Tomekk jakich szukasz do jakich zadań w jakich kabinach jakim tonażu???? :D

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka



PW.
Fiat 125p,'71,76, Fiat 132: '78, Fiat Fiat 131:'78, Polonez '80,1500 '86,1500 '89,Polonez 1,6 GLI '96, Fiat 126 Town '99, Audi S8 '16

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6877 dnia: Wrzesień 26, 2017, 10:37:00 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6878 dnia: Wrzesień 26, 2017, 21:54:52 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Komuś atu na boszu? "Jeździ, skręca, hamuje"  :-)
https://www.olx.pl/oferta/fso-polonez-atu-plus-97-1-6gli-zamiana-na-inne-auto-CID5-IDoB8UU.html#918d3ca6d7;promoted

Dzisiaj oglądałem i się zastanawiałem, a przed chwilą dostaję zdjęcie, że już na szrocie. :/

Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6879 dnia: Wrzesień 26, 2017, 23:53:49 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
No tak, typowe.Najszybciej przecież oddać, bo pewnie mu dali więcej, niż te 1200. Co za ludzie.