Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1579321 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6900 dnia: Wrzesień 27, 2017, 22:55:04 pm »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
A z jakiego powodu?

Cytuj (zaznaczone)
Uwaga: od kwietnia 2008, wszystkie foteliki dla dzieci, które zostały wyprodukowane przed rokiem 1995 i zatwierdzone do użytku na podstawie certyfikacji ECE R44 / 01 i 44/02 nie są zgodne z prawem i nie mogą być wykorzystywane lub sprzedawane. Tylko foteliki posiadające pomarańczową homologację zgodną z normą europejską, wskazującą zgodność ze standardem ECE R44 / 03, ECE R 44/04 lub i-Size (UP R129) mogą być legalnie używane.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6901 dnia: Wrzesień 27, 2017, 23:05:19 pm »

Offline dzikson

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V | Żuk A11B 87' | VW Passat B3 1.6td 93' | Seat Ibiza Cupra 1.8t 03'
https://www.otomoto.pl/oferta/polonez-atu-fso-atu-1-4-gli-16v-ID6z9deF.html
Farmazony, bajki i legendy. FSO nigdy nie malowało w ten sposób zderzaków.
Akurat widziałem kiedyś prospekt białego minusa i miał właśnie tak pomalowane zderzaki :) .
Dokąd mamy iść, my którzy przemierzamy pustkowia w poszukiwaniu lepszych siebie

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6902 dnia: Wrzesień 27, 2017, 23:10:11 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Musisz skorygować wspomnienia.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6903 dnia: Wrzesień 27, 2017, 23:22:46 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3129
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
A z jakiego powodu?

Cytuj (zaznaczone)
Uwaga: od kwietnia 2008, wszystkie foteliki dla dzieci, które zostały wyprodukowane przed rokiem 1995 i zatwierdzone do użytku na podstawie certyfikacji ECE R44 / 01 i 44/02 nie są zgodne z prawem i nie mogą być wykorzystywane lub sprzedawane. Tylko foteliki posiadające pomarańczową homologację zgodną z normą europejską, wskazującą zgodność ze standardem ECE R44 / 03, ECE R 44/04 lub i-Size (UP R129) mogą być legalnie używane.
Jakieś źródło można prosić?
Co do fotelika, to za gzuba w takim jeździłem (nawet mam go do teraz <lol>) różnił się tylko kolorem i brakiem znaczka IG. Jak dobrze pamiętam to był na prawdę  bardzo wygodny i fajny fotelik, zwłaszcza ta "półeczka" z pasami bardzo mnie jarała <ok> niestety dość szybko z niego wyrosłem i musiałem się przesiąść w coś większego, już nie tak wygodnego i fajnego.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6904 dnia: Wrzesień 28, 2017, 00:36:51 am »

Online KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13833
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Może ktoś się skusi? Tefałeny podawały że wyszło tego tylko kilkanaście sztuk.
https://www.olx.pl/oferta/dla-konesera-fso-idealna-na-weekend-CID5-IDp2ahD.html#bba86e7881
niech no tylko kakofoniks zobaczy...
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6905 dnia: Wrzesień 28, 2017, 09:30:37 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6594
  • Płeć: Mężczyzna
Całkowita racja, auto wylizane przez handlarza
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6906 dnia: Wrzesień 28, 2017, 10:30:42 am »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Ale sprzedający chyba czyta forum bo ostatni akapit fajnie nawiązuje do duskusji parę postów wyżej.
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6907 dnia: Wrzesień 28, 2017, 10:41:18 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
A Ty myślisz, że kto z ludzi chcących sprzedać poloneza za "niezłe" pieniądze nie siedzi na takich forach i nie czyta, co myśli potencjalny kupujący? Przecież te wszystkie ceny nie wzięły się z kosmosu.Gdybyśmy nie upatrzyli sobie akurat takich samochodów, to dalej błogo lądowały by sobie na złomie, albo kupowali by je za "tysiąć (pińcet)" i dojeżdżali po lasach, a później i tak na złom.Bo to pierwszy raz,kiedy w ogłoszeniu ktoś nawiązuje do konkretnego forum itd?

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6908 dnia: Wrzesień 28, 2017, 11:23:05 am »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
Musisz skorygować wspomnienia.

Nie muszę. Doskonale wiem jak powinien być polakierowany zderzak w "minusie" bez Orciari. Chciałeś zabłysnąć, nie wyszło. Normalka.
Przyjrzyj się DOKŁADNIE swojej fotce- w jaki sposób FSO lakierowało zderzaki a w jaki sposób są polakierowane w ogłoszeniu. ENJOY!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2017, 11:26:32 am wysłana przez Varisella »
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6909 dnia: Wrzesień 28, 2017, 12:08:22 pm »

Online KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13833
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
ale utek to pisal raczej do dziksona ;>
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6910 dnia: Wrzesień 28, 2017, 13:51:54 pm »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
Jeżeli tak to PRZEPRASZAM
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6911 dnia: Wrzesień 28, 2017, 14:09:24 pm »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
A Ty myślisz, że kto z ludzi chcących sprzedać poloneza za "niezłe" pieniądze nie siedzi na takich forach i nie czyta, co myśli potencjalny kupujący? Przecież te wszystkie ceny nie wzięły się z kosmosu.Gdybyśmy nie upatrzyli sobie akurat takich samochodów, to dalej błogo lądowały by sobie na złomie, albo kupowali by je za "tysiąć (pińcet)" i dojeżdżali po lasach, a później i tak na złom.Bo to pierwszy raz,kiedy w ogłoszeniu ktoś nawiązuje do konkretnego forum itd?

Ano siedzi i czyta: "p.s. dla nastolatków znafcuf tak malowane zderzaki /były II wersje malowań/ były w ZZM Annopol,
a auto mam na tyle długo aby kierunkowskazy boczne pod swój gust wymienić :) lepsze to niż czerwone stabilizatory ...
nie jestem handlarzem, jestem jednym z forumowiczów, którzy nie muszą wylizywać auta, które tak nawet w cieniu wygląda :)
"

Dzieciaku, do mojego Carovera to brakuje twojemu Atu z 30.000zł gotówki. Jedynie co możesz, to wydrukować sobie zdjęcie i tasować się wieczorkiem marząc, że kiedyś może będzie cię stać na taki egzemplarz. Za długo przyjacielu pracowałem w FSO i za dużo mam wiosen na karku aby wierzyć w te bzdury które sobie tam wesoło wypisujesz. Najlepsze jest to, że sam wierzysz w te brednie co piszesz. W psychiatrii nazywa się to chorobą dwubiegunową. W sumie to choooj wie o co mu chodzi. Dziwny koleżka- prowadzi dyskusję w swoim ogłoszeniu zamiast wyprostować swoje bajki na forum. Miałby jaja- napisałby, że reklama dźwignią handlu i liczy na jakąś ofermę nie znającą tematu a szukającą klasyka. A tak to robi z siebie kretyna. O zasadach ortografii czy interpunkcji nie wspomnę bo zaraz znajdzie się w ogłoszeniu PS2: tak, jestem dysklektykiem, dysgrafem i debilem.
Takie 3w1.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2017, 14:11:47 pm wysłana przez Varisella »
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6912 dnia: Wrzesień 28, 2017, 14:48:47 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Aha, no rzeczywiście, już coś dopisane.To trochę żenujące, żeby odpowiadać na zarzuty w ogłoszeniu i specjalnie je edytować, zamiast napisać na forum: tak, to ja to sprzedaję, a teraz czekam na ciosy  :-) Nie mój cyrk, nie moje małpy, tak się tylko przyglądam z boku, bo nie posiadam wiedzy, by negować, czy też potwierdzać oryginalność tego auta.Przecież jest giełda forumowa i również tu można ogłosić i zmierzyć się z ewentualną krytyką.Varsiella, nie jedź tak ostro, bo jak pamiętam, to sam kiedyś w ogłoszeniu ze swoim atu, ładnie "słodziłeś" niejakiemu "srebrnemu pieniaczowi" jak i reszcie PTK.Trochę to zalatuje hipokryzją.Tyle tylko, że nie robiłeś tego anonimowo,bo każdy wiedział, że Ty, to Ty  :-) Miałeś na tyle jaj, żeby się nie kryć.Jak mówię, nic mi do tego, tylko patrzę z boku.Ten, kto wystawia auto, musi się liczyć z tym, że ktoś napisze coś nie po jego myśli, choćby to była prawda.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6913 dnia: Wrzesień 28, 2017, 15:20:22 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Musisz skorygować wspomnienia.

Nie muszę. Doskonale wiem jak powinien być polakierowany zderzak w "minusie" bez Orciari. Chciałeś zabłysnąć, nie wyszło. Normalka.
Przyjrzyj się DOKŁADNIE swojej fotce- w jaki sposób FSO lakierowało zderzaki a w jaki sposób są polakierowane w ogłoszeniu. ENJOY!

Potrafisz powiązać "wypowiedzi" z "osobami"? dzikson napisał że widział prospekt z białym polonezem i malowaniem zderzaków jak w ogłoszeniu. Ja wstawiłem fotkę i napisałem żeby zweryfikował wspomnienia.

Oczywiście chciałeś jak zwykle skontrować post, ale Twój iloraz inteligencji najwyraźniej nie pozwolił na logiczną wypowiedź. Jak chcesz się sprzeczać na forum, to weź przykład z KGB. On potrafi ciekawie wybrnąć z każdej sytuacji i warto z nim dyskutować. Ostatecznie zmieni temat na zupełnie inny, ale taki jest.

A co do czytającego forum sprzedawcy, to taka mała informacja. Pierwsza seria Atu nie posiadała trzeciego światła stop.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2017, 15:22:09 pm wysłana przez utek »

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6914 dnia: Wrzesień 28, 2017, 15:24:25 pm »

Offline dzikson

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V | Żuk A11B 87' | VW Passat B3 1.6td 93' | Seat Ibiza Cupra 1.8t 03'
Musisz skorygować wspomnienia.

No tak tak sorry mój błąd, dobrze będzie jak poprawie.. Tak więc chyba gdzieś przez mgłę kojarzę, że widziałem takie malowanie :d
Dla zasady dodam jeszcze jedno zdjęcie prospektu tym razem niemieckiego (tak zakładam) caro z malowanymi zderzakami bo akurat coś znalazłem na kompie ;)
Dokąd mamy iść, my którzy przemierzamy pustkowia w poszukiwaniu lepszych siebie

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6915 dnia: Wrzesień 28, 2017, 16:26:32 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Znowu zamazywanie tablic... Masz coś do ukrycia - rób ujęcia, na których nie widać (całego) numeru rejestracyjnego. A tutaj jawne lekceważenie potencjalnego kupującego - mam to i owo do ukrycia, jeśli chodzi o tego poloneza, ale chcę za niego dziesięć tysięcy.

dzieci, które zostały wyprodukowane przed rokiem 1995
Nie ma to jak fragment wyrwany z kontekstu. <lol>

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6916 dnia: Wrzesień 28, 2017, 17:02:21 pm »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
To może go ktoś sprawdzić ?
Ale co chcesz sprawdzać? Chcesz Atu za 11k kombinowane i upalane przez jakiegoś gimba? Zejdź na prawdę na ziemię i nie piszę tego złośliwie. Tylko na prawdę- zejdź na ziemię. Niejaki Przem z WWL kupił za 4k malinowe atu 1.4 i było na prawdę w stanie dziewiczym. Zero kombinacji, patentów i ściem ze strony sprzedającego. Swoje L202 również w stanie istnej igły kupiłem za 6tyś, tyle że Abimex. Za to nie skalany ręką warszafffskiego nastolatka. Zobacz- skoro sprzedawca ma taką wyobraźnię i fantazję, to jaką masz pewnośćże nic nie ukrywa a historia którą Ci właśnie opowiada to kolejna baśn z cyklu "za siedmioma górami, za siedmioma lasami"?
niemieckiego
Holenderskiego ;)
ale Twój iloraz inteligencji najwyraźniej nie pozwolił na logiczną wypowiedź.
Natomiast pozwolił napisać słowo PRZEPRASZAM, co chyba jeszcze nikomu na jakimkolwiek forum się nie udało. PEACE kolego!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2017, 17:04:04 pm wysłana przez Varisella »
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6917 dnia: Wrzesień 28, 2017, 17:43:07 pm »

Offline Brysiek#1957

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zostań ninja
    • Borek 87' X20SED, Atu+00'GSI, S210 e430 4Matic
Może mi się uda obejrzeć auto w tym tygodniu, a właściciela po rozmowie tel.  prędzej zaliczyłbym do emerytów niż do gimbazy
Pozdrawiam Dominik
www.youtube.com/user/brysiekFSO
Cytat: dr. Grejfrut
.... jedynie słuszne dogmatyczne gadki zachowaj na czas zatwardzenia...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6918 dnia: Wrzesień 28, 2017, 18:03:53 pm »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
Brysio, spójrz jeszcze raz na ogłoszenie. Uważasz że styl wypowiedzi oraz słownictwo "znafcuff" "januszy" etc wskazuje na emeryta? Ja obstawiam że to tępy handlarzyna Bartłomiejczuk wystawił. Takie moje zdanie.
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #6919 dnia: Wrzesień 28, 2017, 18:04:32 pm »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
EDIT: jest nowy dopisek  <lol> <lol> <lol> <lol>
"p.s. dla kozaka z północnego Mazowsza, wioski ciechanowsko pszasnyskie, specjalne pozdrowienia :) wydzwaniasz do mnie dzieciaku a na forum hejtujesz :) zapraszam, nie wiele Ci trzeba aby wyzwolić kompleksy"
Normalnie idę po popcorn bo się zaczyna!
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.