Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1578952 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7960 dnia: Kwiecień 04, 2018, 16:58:30 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Spróbuj się dogadać w pojedynkę z wsiurem, który chce spuścić na Ciebie psa, jak widzi, że nie jesteś idiotą i nie zamierzasz kupić auta, które w praktyce nie istnieje. Powodzenia. I tak nie jestem tak mocno stratny, miałem tam 40 kilometrów, gorzej, jakby znajomy tutaj pruł ze Zgierza, po pracy, w nocy, wyciągnął mnie na oględziny i zobaczył taką kupę złomu na miejscu... Wtedy na pewno skończyłoby się mniej dyplomatycznie. :/ Współczuję tylko komuś, kto nie zobaczy mojego posta i pojedzie tak samo marnować czas i benzynę.

Zapomniałem jeszcze dodać, że oprócz tylnego siedzenia wnętrze i deska też jest częściowo rozmontowane, totalny burdel, usiłował wymienić linkę gazu, ale mu nie wyszło, i jak porozkręcał i porozpinał wszystko, tak zostawił.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2018, 17:03:47 pm wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7961 dnia: Kwiecień 04, 2018, 17:11:35 pm »

Offline BialySC

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus
Jaka cena tego caro rovera ?

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7962 dnia: Kwiecień 04, 2018, 19:01:39 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3438
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Zaoferowałem znajomemu ze Zgierza pomoc w obejrzeniu auta, którym był zainteresowany, i wybrałem się na oględziny:

https://www.olx.pl/oferta/polonez-z-1987r-1-5-benzyna-dla-konesera-marki-CID5-IDtgqmT.html









Przez telefon kolega podpytał właściciela o kilka spraw. Miało być jak w opisie - "Blacharka samochodu w stanie dobrym, podłogi nie skorodowane..Samochód jest ubezpieczony , nie posiada przeglądu.Silnik zapala. " Facet przez telefon zarzekał się, że zdejmował nadkola, opukiwał wszystko i auto jest zdrowe. Po przyjechaniu na miejsce zastałem typowe podwórko z żukiem w kiepskim stanie, który jak się okazało, zastąpił tego poloneza, gdyż właściciel chciał nim wozić węgiel (w tym celu wyrzucił tylne siedzenie), ale poległ na próbach naprawy, poleciało wszystko po kolei.

Na początku wyjechał z tekstem "o, caro, to już nie jest tak koneserski (naprawdę!) egzemplarz, jak ten "borewicz". Po takim czymś już się uruchamia mi w głowie czerwona lampka. Otworzyłem maskę, w komorze silnika warstwa syfu, silnik częściowo rozmontowany, w gaźniku jakieś śmieci, wszystko zgnite i zapyziałe. Jak sam właściciel przyznał, stał od 10 lat w stodole, nieodpalany, nic w nim nie działa. We wnętrzu taki sam syf i gnój, jak w komorze silnika, widać, że auto było typowym wołem roboczym, zanim totalnie zdechło i zostało wepchnięte do tej stodoły.

Blacharsko wóz to kompletny złom, drzwi nie istnieją, do linii listew sama odpadająca płatami szpachla i włókno szklane. Podłużnice przednie zgnite, z czego jedna wymieniana z zaspawanymi otworami, dach zgnity, podszybie zgnite, tylne podłużnice zapaćkane taką warstwą biteksu, że trudno opukać, zresztą w momencie, jak je zacząłem opukiwać facet sobie zażartował, że "może młotek dam?", po czym po mojej pozytywnej odpowiedzi kazał wyjść i opuścić podwórko, bo "ja chcę nowe auto, a to jest 30-letni klasyk". Jak mu powiedziałem, co myślę na temat robienia robienia sobie jaj z ludzi, pokazałem na te spróchniałe elementy nadwozia, które po mocniejszym kopnięciu poddałoby się zapewne sile grawitacji, odburknął tylko, że nie znam się na zabytkowych autach i powiedział, że mam sobie jechać, bo koneser z Krakowa się dobija do niego od kilku godzin i błagał, że dopłaci, byleby mu sprzedał, i w ogóle "spadaj, bo zaraz cię obrażę".  <lol>. Typowy chamski wsiur szukający kretyna i myślący, że nie wiadomo jaki skarb trzyma na podwórku , i pół dnia zmarnowane na taką amebę i oglądanie gruza.  <blee>

W skrócie: auto składa się głównie ze śmieci, cementu i rdzy, każdy element rzeźbiony i lepiony byle jak, jak ktoś ma ochotę zmarnować czas i pieniądze, można się przejechać.

W trące się.. przecież po foto widać że to kapeć i już same foto świeżo po opłukaniu mówią że właściciel chciał coś ukryć.
O wnętrzu się nie wypowiadam bo chlew (ale zawsze można to uprać itp) ale po karoserii widać że szpachel pęka, są rysy,, drzwi ulepione z gównolitu.
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7963 dnia: Kwiecień 04, 2018, 19:12:42 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Współczuję tylko komuś, kto nie zobaczy mojego posta i pojedzie tak samo marnować czas i benzynę.
Tym bardziej, jeśli kupi, bo idiotów niestety nie brakuje.

http://allegro.pl/fso-polonez-caro-plus-2001-rover-1-8-vvc160-i7271728311.html
Urywa jaja przy samej dupie. Ciekawe kto i dlaczego zdecydował się na desperacki krok sprzedaży takiej Carówki?
Desperacki? <lol2> Desperacki to by był może za 1600, ale na pewno nie za 16000. W czasach, kiedy posiadaczy aut władza ludowa za wszelką cenę stara się zmieszać z błotem, trudno oprzeć się wrażeniu, że lepsze czasy dawno już za nami, i nie wrócą.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7964 dnia: Kwiecień 04, 2018, 19:45:50 pm »

Offline BialySC

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus
Niestety wlozonych pieniedzy w auto pasje ciezko sie zwracaja. Na moje oko wart jest ok 12 k. Buda 5 k , silnik 5 k , noi groki felgi itd 2 k. Wlascicielowi zycze aby dostal te 16 k   bo drugiej takiej dopieszczonej sztuki w Pl raczej nie ma.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7965 dnia: Kwiecień 04, 2018, 20:01:33 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6593
  • Płeć: Mężczyzna
Policz ile trzeba się nachodzić za częściami i narobić.
Jakbym miał wolne 16k. to już by u mnie stał.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7966 dnia: Kwiecień 04, 2018, 21:11:52 pm »

Offline statystyczny_polak

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Kombi 1.6MPi
https://www.olx.pl/oferta/plyta-wzmacniajaca-tylny-most-polonez-fiat-obrso-CID5-IDti0Dz.html#14674c5814
Jakieś info odnośnie tego wynalazku? Jest sens montowania takiego wzmocnienia?

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7967 dnia: Kwiecień 04, 2018, 21:24:46 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Jak ja się nachodzę za częściami i ja się narobię, to wiem, co było robione, a nie z ogłoszenia. Pisanie o wyłożeniu szesnastu koła za poloneza caro plus to nic innego niż spekulacje.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7968 dnia: Kwiecień 04, 2018, 21:28:27 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2233
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Auto sprzedaje Multec, użytkownik także tego forum. Człowiek - legenda w temacie wiedzy o Roverze. Samochód też jest legendą, pierwszy Polonez 1.8 VVC albo na pewno jeden z pierwszych, jak dotąd jedyny zrobiony tak schludnie. Sprzedający jest marką samą w sobie, podobnie jak ten egzemplarz. Byłem wieziony tym autem jako pasażer, oglądałem je, robi niesamowite wrażenie. Zawsze sceptycznie podchodzę do kwot większych niż 10tyś za Poloneza ale w tym wypadku... jest wart tej kasy  <spoko>

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7969 dnia: Kwiecień 04, 2018, 21:32:36 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6593
  • Płeć: Mężczyzna
https://www.olx.pl/oferta/plyta-wzmacniajaca-tylny-most-polonez-fiat-obrso-CID5-IDti0Dz.html#14674c5814
Jakieś info odnośnie tego wynalazku? Jest sens montowania takiego wzmocnienia?

Tak, jeżeli jedziesz na długi rajd szutrowy.

Polonez "Alitalia" jechał w zeszłym roku historyczny rajd po szutrze bez tej płyty i obudowa mostu pękła, musieli pasem spinać żeby się nie rozleciał.

Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7970 dnia: Kwiecień 04, 2018, 21:40:10 pm »

Offline Multec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3765
  • Płeć: Mężczyzna
    • E46 325Ci | ROVER 45 1.8 | C+ 98 | Caro 1996 1.6 16V
Jak ja się nachodzę za częściami i ja się narobię, to wiem, co było robione, a nie z ogłoszenia. Pisanie o wyłożeniu szesnastu koła za poloneza caro plus to nic innego niż spekulacje.

Moje auto, za tą cenę wystawione próbnie. Sprzedam taniej, ale spróbować nie zaszkodzi. A gratów nowych to w to auto jest wsadzone tyle ile Ty na oczy nie widziałeś, łącznie z najmniejszymi szczegółami. Wsadzone to jest ponad 20koła, ogrom pracy, czasu no i serca... Wypowiedzi osób z forum/grup/miłośników mówią same za siebie, sam nic nie muszę pisac. :)
"JAZDA PRÓBNA" c.d nastąpi...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7971 dnia: Kwiecień 04, 2018, 21:54:48 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
W takim razie nie pozostaje mi nic innego niż unieść dłonie i zrobić dwa kroki w tył. :)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7972 dnia: Kwiecień 04, 2018, 21:55:25 pm »

Offline statystyczny_polak

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Kombi 1.6MPi
https://www.olx.pl/oferta/plyta-wzmacniajaca-tylny-most-polonez-fiat-obrso-CID5-IDti0Dz.html#14674c5814
Jakieś info odnośnie tego wynalazku? Jest sens montowania takiego wzmocnienia?

Tak, jeżeli jedziesz na długi rajd szutrowy.

Polonez "Alitalia" jechał w zeszłym roku historyczny rajd po szutrze bez tej płyty i obudowa mostu pękła, musieli pasem spinać żeby się nie rozleciał.


Nie, absolutnie nic z tych rzeczy. Zapytałem z czystej ciekawości. W sumie do latania bokiem czy ostre winkle to będzie przydatne? I jak taka płyta ma się do mostu Kombi gdzie jest fabrycznie stabilizator?

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7973 dnia: Kwiecień 05, 2018, 11:08:01 am »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3129
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7974 dnia: Kwiecień 05, 2018, 13:28:35 pm »

Offline xmaniekx

  • Macher
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 658
    • C+ pinto turbo
Jak ja się nachodzę za częściami i ja się narobię, to wiem, co było robione, a nie z ogłoszenia. Pisanie o wyłożeniu szesnastu koła za poloneza caro plus to nic innego niż spekulacje.

Moje auto, za tą cenę wystawione próbnie. Sprzedam taniej, ale spróbować nie zaszkodzi. A gratów nowych to w to auto jest wsadzone tyle ile Ty na oczy nie widziałeś, łącznie z najmniejszymi szczegółami. Wsadzone to jest ponad 20koła, ogrom pracy, czasu no i serca... Wypowiedzi osób z forum/grup/miłośników mówią same za siebie, sam nic nie muszę pisac. :)

Dlatego jeśli ja kiedyś swojego będę musiał rozebrać, to silnik pójdzie do UK a reszta na żyletki. Tam za poskładanie OHC pod turbo są w stanie przynajmniej pokryć koszta części - na kolejny stage sama głowica pochłonie ok 10 tys. żeby przebić 400 koni z dwóch litrów.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7975 dnia: Kwiecień 05, 2018, 18:34:50 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7976 dnia: Kwiecień 05, 2018, 19:29:55 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6593
  • Płeć: Mężczyzna
W istocie wygląda. Może być, skoro dwa eksportowe kołpaki się przyplątały.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7977 dnia: Kwiecień 05, 2018, 19:57:20 pm »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Błotniki tył ma z caro więc pewnie malowany.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7978 dnia: Kwiecień 05, 2018, 19:59:14 pm »

Offline Tomekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1303
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polskie Fiaty i inne graty
Antena na dachu.
Fiat 125p,'71,76, Fiat 132: '78, Fiat Fiat 131:'78, Polonez '80,1500 '86,1500 '89,Polonez 1,6 GLI '96, Fiat 126 Town '99, Audi S8 '16

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #7979 dnia: Kwiecień 05, 2018, 21:38:15 pm »

Offline Tomek1994

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus GSI `99