Autor Wątek: -= LINKowisko =-  (Przeczytany 1308825 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2580 dnia: Listopad 06, 2012, 15:12:48 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13831
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
http://www.youtube.com/watch?v=CqSgIzglbSE
jak myslicie ,to rover czy honda,
z wygladu jakby honda ,ale z silnika jakby rover ;>
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2581 dnia: Listopad 06, 2012, 21:05:21 pm »

Offline bartek66977

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1242
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu Plus GSi-> GTi
Panowie jak chcę wysłać paczkę kurierem to przyjedzie do mnie i ją zabierze czy musze gdzieś do punktu zawieźć ?
Polonez jest bogiem, atu plus nałogiem, GTi podstawą, RWD zabawą :-)

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2582 dnia: Listopad 06, 2012, 21:23:12 pm »

Offline PiatasE

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
Przyjedzie odbierze.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2012, 18:24:16 pm wysłana przez PiatasE »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2583 dnia: Listopad 07, 2012, 17:25:32 pm »

Offline Łukasz - I-Love-Fso-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2679
  • Jeśli jest w Tobie wiara, uda się wszystko !
    • FSO 125p
FSO to coś więcej niż auta- to pasja to cale życie!

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2584 dnia: Listopad 07, 2012, 17:53:10 pm »

Offline poldon82

  • Dawid
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 678
  • Płeć: Mężczyzna
    • to co w sygnaturce :)
    • mój "Borewicz" z 1982r

"...Telewizor, meble, mały fiat
Oto marzeń szczyt..."

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2585 dnia: Listopad 07, 2012, 19:25:27 pm »

Offline CSR_GTI

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 714
  • Płeć: Mężczyzna
    • Honda Civic VI

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2586 dnia: Listopad 07, 2012, 21:21:11 pm »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2587 dnia: Listopad 07, 2012, 21:25:14 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13831
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2588 dnia: Listopad 07, 2012, 22:23:50 pm »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2589 dnia: Listopad 07, 2012, 22:49:18 pm »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2590 dnia: Listopad 08, 2012, 02:11:39 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6593
  • Płeć: Mężczyzna
Niedzielne "drifty" na lince;)
http://www.youtube.com/watch?v=YNscZkRvqmI&feature=youtu.be

W takich chwilach żałuję że zrobiłem ten film : http://www.youtube.com/watch?v=9LsFCHum9nA, bo to wszystko wygląda na echo tego filmu.
Jak już musicie driftować to pojechalibyście na jakieś zawody bo tak jak teraz to nie macie szans na szerszą publiczność. Film taki sobie, mało poślizgów, dużo palenia gumy co nawet Boschowska GLIzda potrafi zrobić. Nie rozumiem czemu też wszyscy upierają się żeby przy paleniu rozwalać silnik na odcince, jakiś totalny brak wyczucia? Odchudzony Rover nie potrzebuje palić na odcince, spokojnie robi to na znacznie niższych obrotach. A temu co wysiadł radzę uważać bo mu kiedyś auto spierdoli, a był i taki jeden co się sam przejechał.

Edit: propo to widać że wiecflafowi coś wkrótce pójdzie w silniku, w najlepszym razie uszczelniacze zaworowe.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2591 dnia: Listopad 08, 2012, 03:39:57 am »

Offline Spike

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 134
To zwykły trening a na zawody chłopaki może kiedyś pojadą. Cały projekt nie powstał po to by zdobyć publikę bo nie robimy tego dla pieniędzy tylko dla fanu:) Co do samego filmu to się nie wypowiem ja go nie robiłem ale opinie najlepiej napisz pod filmem bo chłopaki którzy go składali nie mają tu konta a chyba do nich chciał byś trafić. Reszty nie komentuje bo kolegi nie znam a gumę każdy pali jak chce. A tak poza tym wszystkim nie rozumiem dlaczego wszyscy tak się martwią o silniki nie swoich samochodów, nie Wy wkładacie w nie kasę nie Wy je naprawiacie i marnujecie swojego czasu więc o co chodzi? Silników 1.4 jest od groma można je zmieniać co miesiąc a Wam się piana z ust toczy jakby ich już wcale nie było. Połowa na forum nic przy samochodzie nie zrobiła ale innym zrobić nie pozwoli... Nie potrafię zrozumieć tego podejścia, wyjdź człowieku przed szereg to cie zagryzą. Ciekaw jestem co amatorzy hejtowania WWL powiedzą na moment w którym mój "lalyts" jedzie na lince, jakie to koncepcje złomu, zakatowania powstaną:D
Forum przeglądam już kilka ładnych lat i kiedyś ludzie tu wspomagali się i dopingowali teraz powstają tu kółka wzajemnej adoracji a jeśli ktoś jest z poza koła to trzeba mu pojechać serio Panowie na tym ma teraz polegać forum?

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2592 dnia: Listopad 08, 2012, 21:01:34 pm »

Tomek22

  • Gość
A tak poza tym wszystkim nie rozumiem dlaczego wszyscy tak się martwią o silniki nie swoich samochodów, nie Wy wkładacie w nie kasę nie Wy je naprawiacie i marnujecie swojego czasu więc o co chodzi?
<ok> <ok> <ok>

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2593 dnia: Listopad 09, 2012, 14:34:50 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6593
  • Płeć: Mężczyzna
gumę każdy pali jak chce.

To jest ciężko toksyczne i niszczące dla samochodu, więc palenie dla samego palenia mnie się nie podoba w czyimkolwiek wykonaniu.

Silników 1.4 jest od groma można je zmieniać co miesiąc

Sporadycznie bywam na szrotach więc nie wiem, jeżeli wziąć pod uwagę tę informację to tu masz rację. Trzeba też oddać tę sprawiedliwość że to śmiganie po placu które uprawiacie jest bezpieczne, więc tutaj jesteście mądrzejsi od przeciętnego kierowcy który zapierdala jak głupi po publicznej drodze wracając z pracy ,a prowadzić praktycznie nie umie.


Ciekaw jestem co amatorzy hejtowania WWL powiedzą na moment w którym mój "lalyts" jedzie na lince, jakie to koncepcje złomu, zakatowania powstaną:D

Ale po co kręciliście tę scenę na lince? Żeby pokazać że Polonez się zepsuł, bo nie rozumiem? Ja do Twojego lalytsa nic specjalnie nie mam, poza tym że nie pojmuję po co zamontowano tam stożek skoro to w żadnym aucie nic nie daje ,a w 1.4 FSO dawało filtr który Rover dedykował do silnika 2.0 i 2.0 Turbo więc jest aż nadto dobry. Inna sprawa jest w przypadku Tomka22 który zajechał 4 Polonezy w ile, 2 lata? Tego by się nie dało wykonać przy częstych startach w KJSach nieobspawanym autem (a jest to bardzo niszczący samochód sport na dzień dzisiejszy), a on z jakiegoś powodu je wymieniał na kolejne. W dodatku 3 z nich to C+ GTI czyli auto bardzo rzadkie. Musisz wziąć pod rozwagę że większość z nas ma do Poloneza bardzo emocjonalne nastawienie, a Tomek zajechał trzy egzemplarze modelu o którym niejeden marzył. To tak jakbyś wszedł do muzeum i zaczął ciąć nożem obraz Kossaka, co z tego że są inne obrazy Kossaka, za taki czyn by cię chyba poćwiartowali. Poza tym w fabrycznym 1.4 jest most 4.3 który ciężko dostać w jakimkolwiek stanie, więc za samo to mogą być ludzie na Tomka źli, że dobry a rzadki most zepsuł i pewnie jeszcze na złom oddał.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2594 dnia: Listopad 09, 2012, 18:31:39 pm »

Offline poldon82

  • Dawid
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 678
  • Płeć: Mężczyzna
    • to co w sygnaturce :)
    • mój "Borewicz" z 1982r
świetny materiał o wypadkach polonezów
http://www.youtube.com/watch?v=rf5IUtEdqAo&feature=g-u-u

"...Telewizor, meble, mały fiat
Oto marzeń szczyt..."

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2595 dnia: Listopad 09, 2012, 21:15:34 pm »

Offline Łukasz - I-Love-Fso-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2679
  • Jeśli jest w Tobie wiara, uda się wszystko !
    • FSO 125p
FSO to coś więcej niż auta- to pasja to cale życie!

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2596 dnia: Listopad 09, 2012, 21:25:21 pm »

Offline Ciastek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1295
  • Płeć: Mężczyzna
  • PN 1.8 16v, AR 147 1.9jtd, Ducati Monster 900
Przeglądaliście szerzej złomnika?

Tico w wersji "wide open" i coś (chyba na wzór passata albo phaetona) w wersji plastelina
http://www.zlomnik.pl/index.php/2011/10/03/starcie-mechapotworow-supertico-kontra-supersam/

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2597 dnia: Listopad 09, 2012, 21:26:52 pm »

Offline Spike

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 134
Ciekaw jestem co amatorzy hejtowania WWL powiedzą na moment w którym mój "lalyts" jedzie na lince, jakie to koncepcje złomu, zakatowania powstaną:D

Ale po co kręciliście tę scenę na lince? Żeby pokazać że Polonez się zepsuł, bo nie rozumiem? Ja do Twojego lalytsa nic specjalnie nie mam, poza tym że nie pojmuję po co zamontowano tam stożek skoro to w żadnym aucie nic nie daje ,a w 1.4 FSO dawało filtr który Rover dedykował do silnika 2.0 i 2.0 Turbo więc jest aż nadto dobry. Inna sprawa jest w przypadku Tomka22 który zajechał 4 Polonezy w ile, 2 lata? Tego by się nie dało wykonać przy częstych startach w KJSach nieobspawanym autem (a jest to bardzo niszczący samochód sport na dzień dzisiejszy), a on z jakiegoś powodu je wymieniał na kolejne. W dodatku 3 z nich to C+ GTI czyli auto bardzo rzadkie. Musisz wziąć pod rozwagę że większość z nas ma do Poloneza bardzo emocjonalne nastawienie, a Tomek zajechał trzy egzemplarze modelu o którym niejeden marzył. To tak jakbyś wszedł do muzeum i zaczął ciąć nożem obraz Kossaka, co z tego że są inne obrazy Kossaka, za taki czyn by cię chyba poćwiartowali. Poza tym w fabrycznym 1.4 jest most 4.3 który ciężko dostać w jakimkolwiek stanie, więc za samo to mogą być ludzie na Tomka źli, że dobry a rzadki most zepsuł i pewnie jeszcze na złom oddał.

[/quote]

Chłopaki chcieli to zawarli to w wideo ja nie miałem na to wpływu ale napisałem to ponieważ nie ważne co na forum się pokazało czy na fb z lalytasem to od razu pojazd bezpodstawny a to mnie trochę denerwuje;) A stożka tam nie ma i nie wiem skąd masz takie informację;) filtr jest inaczej rozwiązany może kiedyś samochód opiszę na forum. Co do wiedzy o tym z czego był filtr to spokojnie też jestem fanatykiem marki i wiem to;) Szczerze o sprawie Tomka nie wiedziałem bo w ostatnim czasie nie przeglądałem forum zbyt często i teraz rozumiem dlaczego taki pojazd na WWL leci;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2012, 21:45:21 pm wysłana przez Spike »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2598 dnia: Listopad 09, 2012, 23:06:50 pm »

Tomek22

  • Gość
Inna sprawa jest w przypadku Tomka22 który zajechał 4 Polonezy w ile, 2 lata?
Jak ty wszystko wiesz... Pierwsze caro zielone 1.4 orciari doprowadziłem do kultury po czym zostało sprzedane w dobrym stanie i NIE ZAJECHANE, o drugiego caro plusa dbałem jak mogłem, sprzedałem go fanatykowi, 3 czerwonego ładnie zrobiłem, dostawał trochę ( jak to rover ) ale oczywiście zajechałem go bo zrobiłem wypadek. Te gadki wasze są wku**iające i to ostro, idealni kierowcy się znaleźli. Macie problem wielki, jeden i drugi mój caro plus długi czas stał na allegro, mogliście i tego i tego kupić i się na niego onanizować wieczorem w garażu no ale nie bo przecież polonez jest tu uważany za wielki rarytas ale więcej jak 1500 zł nie jest wart. Nie wasze pieniądze, nie wasz ból że je jak wy to piszecie ''rozwalam''. Chore.
W dodatku 3 z nich to C+ GTI czyli auto bardzo rzadkie.
Z tego co wiem miałem 2 caro plusy 1.4. Jak według ciebie plus 1.4 to bardzo rzadkie auto... to śmiać mi się chce, bardzo rzadkie auto to polonez 1978 ale nie caro czy atu plus GTi. Na WWL-u z 10 tych ich jeździ.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2012, 23:12:16 pm wysłana przez Tomek22 »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #2599 dnia: Listopad 09, 2012, 23:19:47 pm »

Offline Łukasz - I-Love-Fso-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2679
  • Jeśli jest w Tobie wiara, uda się wszystko !
    • FSO 125p
wezciee w koncuuuuu sieee ogarnijcie.........forum schodzi na hejty
FSO to coś więcej niż auta- to pasja to cale życie!