Autor Wątek: -= LINKowisko =-  (Przeczytany 1308806 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5700 dnia: Grudzień 29, 2017, 18:58:52 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4678
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
https://www.petrostar.pl/kosmetyki/czyszczenie-karoserii-i-szyb/cartec/cartec-vinyl-tp-49-elementy-zewnetrzne-1l,p484791739 \

Ktoś może używał tego preparatu? Podobno dobra alternatywa dla czernidła, faktycznie nadaje ładną czerń zderzakom, czy tylko je nabłyszcza jak plak?
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5701 dnia: Styczeń 06, 2018, 06:51:14 am »

Offline Ciastek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1295
  • Płeć: Mężczyzna
  • PN 1.8 16v, AR 147 1.9jtd, Ducati Monster 900
16 latka nie chce labmo na urodziny bo ....

https://m.youtube.com/watch?v=trUGXg4tkf8

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5702 dnia: Styczeń 06, 2018, 11:55:25 am »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3128
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Przecież to szopką na kilometr cuchnie. Z resztą to Lamborghini też jakieś szemrane, w sensie że replika :p

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5703 dnia: Styczeń 06, 2018, 18:02:55 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6593
  • Płeć: Mężczyzna
Szopka nie szopka, na youtube są dzieciaki które kręcą filmy o tym jak jadą swoim Ferrari, także nie zdziwiłbym się gdyby scena z szopki była gdzieś prawdziwa.

W Wielkiej Brytanii jest teraz wielka debata o podatek od plastikowych kubków do kawy (coś jak u nas opłata od siatek).
A my w Polsce przecież prawie nie pijemy kawy z jednorazowych kubków. Jak już ktoś pije na mieście, to z reguły na miejscu z filiżanki.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5704 dnia: Styczeń 06, 2018, 18:27:03 pm »

Offline mihals

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez ohv
A my w Polsce przecież prawie nie pijemy kawy z jednorazowych kubków. Jak już ktoś pije na mieście, to z reguły na miejscu z filiżanki.
A stacje benzynowe? Cała masa ludzi tam pija

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5705 dnia: Styczeń 06, 2018, 19:37:02 pm »

Online Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5105
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Tak, idziesz, chcesz zapłacić za paliwo, to musisz czekać w kolejce, bo jaśnie państwo, podjechali sobie zeżreć hot-doga i popić kawką.Co za sku*wiałe czasy nastały, skąd ta głupota do nas trafiła? To mało już jadłodajni w typie maca i innych, że jeszcze na stacji benzynowej, muszą żarcie sprzedawać? rozumiem, kupić paczkę czipsów i jakiś napój, zapłaci i pójdzie, ale nie stać i czekać, aż mu parówę zapakują  :P Nie wiem, może ja jestem zacofany, ale to już trochę przesyt tego wszystkiego.
Szopka nie szopka, na youtube są dzieciaki które kręcą filmy o tym jak jadą swoim Ferrari, także nie zdziwiłbym się gdyby scena z szopki była gdzieś prawdziwa.
Na jutubie, to już się taki syf zrobił, że głowa mała.Ale co się dziwić, skoro siedzi tam cała dzieciarnia, która wierzy we wszystko, co ogląda i jeszcze daje się wykorzystywać różnym pajacom, którzy są na tyle sprytni, by nie musieć pracować jak normalni ludzie, tylko siedzą na dupach przed kompem, a kasa im sama płynie.Zastanawiam się tylko, czy rodzice wiedza, na co ich pociechy przeznaczają "kieszonkowe" Wychowałem się w innych czasach  i może ciężko mi to zrozumieć, ale gdybym się dowiedział, że moja "pociecha" przeznacza (w sumie moje) pieniądze na tak szczytne cele, to kara była by sroga.Narzeka się na tv, że puszcza reklamy przerywane filmami i ogólne gówno, typu dlaczego ja, a tymczasem, rośnie jej godny rywal, w postaci internetu, z którym robi się to samo, bo na końcu, zawsze chodzi o kasę.Paskudne czasy nastały, ze wartość człowieka, definiuje grubość portfela.Każdy by chciał tylko mieć, lansować się, a nie pracować na to.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5706 dnia: Styczeń 06, 2018, 19:38:55 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
A my w Polsce przecież prawie nie pijemy kawy z jednorazowych kubków. Jak już ktoś pije na mieście, to z reguły na miejscu z filiżanki.

Stacje benzynowe, fastfoody itd. Automat samoobsługowy też robi Ci w filiżance?

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5707 dnia: Styczeń 06, 2018, 19:43:55 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Tak, idziesz, chcesz zapłacić za paliwo, to musisz czekać w kolejce, bo jaśnie państwo, podjechali sobie zeżreć hot-doga i popić kawką.Co za sku*wiałe czasy nastały, skąd ta głupota do nas trafiła? To mało już jadłodajni w typie maca i innych, że jeszcze na stacji benzynowej, muszą żarcie sprzedawać? rozumiem, kupić paczkę czipsów i jakiś napój, zapłaci i pójdzie, ale nie stać i czekać, aż mu parówę zapakują  :P Nie wiem, może ja jestem zacofany, ale to już trochę przesyt tego wszystkiego.

Pojeździj trochę po kraju/zagranicy pod presją czasu, to zobaczysz co i gdzie będziesz jadł. Nie zawsze na dłuższy postój można sobie pozwolić, a jak jesteś po wódkę na stacji, to  hotdoga od razu weźmiesz, bo szybko. Kanapki to też nie jest rozwiązanie, bo jestem np w biurze i się okazuje że za 3 godziny muszę być 200km dalej.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5708 dnia: Styczeń 06, 2018, 19:53:16 pm »

Online Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5105
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Słuchaj, ja wszystko rozumiem, ale jakoś nigdy nie widziałem, żeby któremuś z tych "głodnych" jakoś szczególnie się spieszyło.Mają nawet czas stać i wybierać sosy.Jest na tyle innych miejsc oferujących "szybkie żarcie" że jeden z drugim delikwent nie musi stać i blokować kolejki, bo on sobie chce zeżreć hot-doga na stacji, bo ma taki kaprys i go ku*wa stać  :-) W ogóle, na stacjach paliw nie powinno być nic, poza paliwem i rzeczami, które można kupić nie zabierając więcej czasu, niż podczas płacenia za paliwo.Jakieś drobne pierdołki, nawet te fajki, bo dla niektórych, to artykuł pierwszej potrzeby, nawet bardziej, niż wóda. Jeszcze brakuje, żeby mieli stoisko "mięsne" z zawieszonymi kiełbasami.Ci wszyscy krawaciarze w rodzaju przedstawicieli handlowych, niech sobie żrą w miejscach do tego przeznaczonych.Gdzie bym nie był, to na każdej stacji to samo.No, ale ponoć z paliwa mają wielkie gówno, to muszą sobie "dorabiać' sprzedawaniem żarcia i alkoholu.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5709 dnia: Styczeń 06, 2018, 20:52:27 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
A jak w sklepie stoisz w kolejce bo ktoś wypłaca pieniądze, doładowuje konto lub płaci rachunki? Nie przeszkadza Ci to? Trochę tolerancji.

Z tego co wiem jesteś rolnikiem. Może innym również przeszkadza gdy blokujesz drogę ciągnikiem lub kombajnem, a oni chcą szybciej pojechać.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5710 dnia: Styczeń 06, 2018, 21:01:10 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3437
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
mieli stoisko "mięsne" z zawieszonymi kiełbasami.Ci wszyscy krawaciarze w rodzaju przedstawicieli handlowych, niech sobie żrą w miejscach do tego przeznaczonych.Gdzie bym nie był, to na każdej stacji to samo.No, ale ponoć z paliwa mają wielkie gówno, to muszą sobie "dorabiać' sprzedawaniem żarcia i alkoholu.


Przecież na dużych Orlenach ( Płock) były nie tak dawno stoiska z wędlinami.......więc tu nie ma się czemu dziwić.

FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5711 dnia: Styczeń 06, 2018, 21:39:43 pm »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
Problemem jest nie to że taki ktoś robi zakupu czy je coś na stacji ale to że taki ktoś zostawia samochód przy dystrybutorze zamiast podjechać na parking pod samą stacja.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5712 dnia: Styczeń 06, 2018, 21:41:50 pm »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Problemem jest nie to że taki ktoś robi zakupu czy je coś na stacji ale to że taki ktoś zostawia samochód przy dystrybutorze zamiast podjechać na parking pod samą stacja.
Już widywałem takich cwaniaczków co stawali pod samymi drzwiami do stacji przez co nie dało sie wyjechać spod dystrybutorów do przodu tylko trzeba było cofać :)

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5713 dnia: Styczeń 06, 2018, 21:53:31 pm »

Online Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5105
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
A jak w sklepie stoisz w kolejce bo ktoś wypłaca pieniądze, doładowuje konto lub płaci rachunki? Nie przeszkadza Ci to? Trochę tolerancji.
Rachunki się płaci się w miejscach do tego przeznaczonych i absolutnie mnie nie dziwi, że ktoś to robi w banku, lub na poczcie.Byle nie robił tego w spożywczaku.Wiadomo, ze teraz czasy się trochę zmieniają (nie powiem, że to dobrze) i ludzie płaca kartami, smartfonami itd. ale jeśli odbywa się to w miarę płynnie, to ok.Nie można tego porównywać do sytuacji, gdy stoi sobie goguś i wybiera, jaki sosik do parówy.Jemu się nie spieszy, bo robi sobie postój w trasie, a ja chcę zapłacić i odjechać, bo mam co robić w domu.
Z tego co wiem jesteś rolnikiem. Może innym również przeszkadza gdy blokujesz drogę ciągnikiem lub kombajnem, a oni chcą szybciej pojechać.
Nie blokuję drogi kombajnem, bo go nie posiadam, a ciągnikiem, jeśli już muszę jechać po publicznej drodze (a to się rzadko zdarza) to staram się jechać jak najbliżej prawej krawędzi jezdni, a najlepiej, prawymi kołami po poboczu, żeby jakiś jaśnie pan z miasta, nie musiał wykonywać niebezpiecznych manewrów, by mnie wyprzedzić.Jak ktoś jest idiotą i jedzie jak "piz*", to nie ma się co dziwić, że ciężko takiego wyprzedzić.Widuję takich.Z drugiej strony barykady, to znów zapierdzielają tymi furkami jak pojebani i nie patrzą na nic, potem wypadki.Jedziesz jeden z drugim przez wieś, to uważaj, bo różnie może być.Zresztą, nie będziemy tu toczyć batalii miasto vs. wieś, bo to bez sensu.I tu i tu są debile, jak i mądrzy ludzie.po prostu, zagadałem o tych parówach na stacjach i tak czytając po necie nie tylko ja tak myślę.Ale nie jest tak, ze mi to przeszkadza jako sam fakt sprzedaży, tylko blokowanie kolejki.Powinno to być wydzielone i powinno być na tylu kasjerów, by jeden mógł, w razie potrzeby, zająć się parówkami i by ludzie nie czekali w kolejce, bo zwykle tak to wygląda.
Przecież na dużych Orlenach ( Płock) były nie tak dawno stoiska z wędlinami.......więc tu nie ma się czemu dziwić.
Klękajcie narody, parodia.
Problemem jest nie to że taki ktoś robi zakupu czy je coś na stacji ale to że taki ktoś zostawia samochód przy dystrybutorze zamiast podjechać na parking pod samą stacja.
Już widywałem takich cwaniaczków co stawali pod samymi drzwiami do stacji przez co nie dało sie wyjechać spod dystrybutorów do przodu tylko trzeba było cofać :)
I to też widuję.Zatankuje taki i idzie niby płacić, ale przy okazji, to może paróweczkę? A ty człowieku stój, albo kombinuj.Przecież się kurna nic nie stanie, jak odjedzie gdzieś na bok, bo mu nikt nie wyskoczy z pyskiem, że paliwo chce kraść, a zresztą, są kamery.Jak ja widzę, że ktoś podjeżdża, to mu odjeżdżam, bo w kolejce można chwilę stać, przez te parówy, a po co ktoś ma mnie ku*wować? A też niektórzy nie podjada bliżej, bo przecież "wąż dostanie" tylko stanie na środku i weź przejedź.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2018, 22:01:04 pm wysłana przez Buźka »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5714 dnia: Styczeń 06, 2018, 22:57:08 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13829
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
stacja benzynowa to nie box formuły 1 i tankowanie nie zajmuje kilku sekund - niedlugo to bedzie jedno z bardzo nielicznych miejsc,gdzie bedzie mozna cos kupic w niedziele i inne glupie swieta, wiec kolejki w tych miejscach dopiero nas czekaja,
mnie jedynie smieszy jak podjezdza delikwent i tankuje benzynke co weekendu za 20 lub 30pln - że mu sie qwa chce, to mnie dziwi najbardziej,
przeciez 1/5 tego zuzyje w drodze na stacje i z powrotem  - wlasciwie to tacy delikwenci powoduja ruch na stacjach, bo gdy tankuję benzyne raz na miesiac lub zadziej ,bo tankuje do pelna, to widze po dystrybutorach za ile wlewali wczesniej,
pol biedy, gdy jest luz,wiec delikwent tankuje sobie rownolegle i idzie z Chrbrym w lapie do kasy, bo nie odczuwam jego obecnosci oprocz tego,ze sie troche posmieje (a smiech to zdrowie),
ale widzialem tez akcje combo ,gdzie trzech przede mna szlo 20,20,30 i musialem czekac,az sie dystrybutor odblokuje

tylko w sumie co z tego, trzeba byc swiadomym do jakiego sklepu sie jedzie i jakie tam panuja warunki,
jak sie nie podobaja hotdogi to mozna wybrac stacje bez takich atrakcji, a byly nawet samoobslugowe ,gdzie najpierw sie placi,a pozniej tankuje (na takie to sie nacialem, wolalbym juz odstac w kolejce 10min),
mozna tez tankowac w nocy i wtedy jest luz,
jest wybor nie trzeba wieszc psow na kogos, kto postanowil sobie hotdoga kupic - zwlaszcza ze sa smaczne, tylko troche drogie,
ale skoro ktos juz nawiazal do wsi to i ja dorzuce : polski rolnik nigdy nie jest zadowolony
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2018, 22:58:52 pm wysłana przez KGB »
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5715 dnia: Styczeń 06, 2018, 23:30:29 pm »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
Na stacji koło mnie swojego czasu obsługa zaczęła gonić zjadaczy hot dogów z pod dystrybutorów na parking bo stacja przy ruchliwej trasie mało miejsca i po prostu tracili klientów bo mało kto chciał czekać aż tamci sie najedzą więc jechał na następną stację.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5716 dnia: Styczeń 06, 2018, 23:50:35 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Zresztą, nie będziemy tu toczyć batalii miasto vs. wieś, bo to bez sensu.

Spokojnie, pochodzę ze wsi, a nawet z gospodarstwa.

.po prostu, zagadałem o tych parówach na stacjach i tak czytając po necie nie tylko ja tak myślę.

Tyle że większość tych wpisów jest od osób, które tankują może raz na miesiąc i problemem jest czekanie 3 minuty na swą kolej. Ja na stacji muszę być w miesiącu prywatnym autem min. 6-7 razy + służbowe, ale to ciężko określić. Absolutnie nie przeszkadza mi to że ktoś coś kupuje poza paliwem, bo doskonale to rozumiem. Co innego mycie auta obok dystrybutora lub tankowanie za 20zł.
Jeszcze bardziej mnie wk....a stara baba przy kasie w markecie mająca pretensje do kasjerki o wysokość cen.

Co do blokowania stanowisk, to na dzień dzisiejszy na większości stacji są po min. 2 punkty tankowania, na dwie strony (czyli 4 auta) + stanowisko LPG (również coraz częściej na dwie strony) + czasami TIR. Kasy 2.  Każdy zdąży zatankować, odlać się i zjeść hotdoga. Czasami mam wrażenie że bardziej chodzi o to że w bułce jest gluten, a parówka jest zrobiona z odpadu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2018, 23:53:00 pm wysłana przez utek »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5717 dnia: Styczeń 08, 2018, 00:09:22 am »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3128
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5718 dnia: Styczeń 08, 2018, 01:36:54 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13829
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
https://www.youtube.com/watch?v=ZnahQQ2N7J8
Mały, ale wariat.
jaki kraj taki Moby Dick  (tak, wiem ze to Rumunia, a nie Polska, ale co z tego - oba to drugi swiat)
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5719 dnia: Styczeń 08, 2018, 11:23:07 am »

Offline Marek94

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Mężczyzna
    • C+ i inne
Jestem ta parówą i wieśniakiem która żre na stacji i pije bardzo często,tylko w przeciwieństwie do innych nie zostawiam auta na placu przy dystrybutorze tylko jadę na parking chyba że robię to późno w nocy po upalaniu.Nie wybieram też sosów ani parów tylko trwa to krótko a robię to bo większość lokali jest otwarta po 2 a nie mam zazwyczaj nawet czasu zjeść śniadania wiec żre to na stacji.Żeby cie dobić powiem ci że znam masę ludzi pracujących na tych stacjach i z tego co oni mówią to właściciele tych przybytków robią to bo klienci tak chcą potrafią rzucać się do obsługi że nie ma mięsa,mleka,czy pampersów  <mysli>