Autor Wątek: -= TUTAJ MOżESZ SIĘ PRZYWITAĆ =-  (Przeczytany 260562 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: -= TUTAJ MOżESZ SIĘ PRZYWITAĆ =-
« Odpowiedź #900 dnia: Maj 01, 2012, 16:45:15 pm »

anek77777

  • Gość
Witam na dobry początek. Nie znacie może kolekcjonerów naszej marki FSO. Mam Poloneza Caro 1.6 GLE jest w bardzo dobrym stanie, garażowany, bez rdzy. Chciałabym go oddać w dobre rece, by komuś posłużył - by ktos dbał o niego tak jak ja. Dajcie znać. Pozdrawiam Anek

Odp: -= TUTAJ MOżESZ SIĘ PRZYWITAĆ =-
« Odpowiedź #901 dnia: Maj 01, 2012, 16:51:45 pm »

michal939

  • Gość
Witam na dobry początek. Nie znacie może kolekcjonerów naszej marki FSO. Mam Poloneza Caro 1.6 GLE jest w bardzo dobrym stanie, garażowany, bez rdzy. Chciałabym go oddać w dobre rece, by komuś posłużył - by ktos dbał o niego tak jak ja. Dajcie znać. Pozdrawiam Anek
Są tutaj kolekcjonerzy... z boszkami w łapie :d :P

Odp: -= TUTAJ MOżESZ SIĘ PRZYWITAĆ =-
« Odpowiedź #902 dnia: Maj 01, 2012, 17:25:11 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5145
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Są tutaj kolekcjonerzy... z boszkami w łapie :d :P
To nie kolekcjonerzy,tylko pasjonaci marki.Ale dobrze,że zauważyłeś.A jeśli kolega by miał rovera z "rarytasami" to szybko by się ktoś znalazł,żeby go "skolekcjonować".  :P

Odp: -= TUTAJ MOżESZ SIĘ PRZYWITAĆ =-
« Odpowiedź #903 dnia: Maj 04, 2012, 12:39:02 pm »

Independent_man

  • Gość
Witam
...i ja się ładnie przywitam...jak na gościa przystało.
Swoim Poldkiem jeżdzę od 1999 roku , jestem drugim właścicielem.Kupiłem go z przebiegiem 9 tyś.Teraz ma 84 tyś.Jest to autko typowo do rekreacji z wartością sentymentalną i już chyba nie do sprzedania...u mnie sie zestarzeje.Służbowo jeżdże Astrą Classic 1,7 d 2007 rok....a Poldi to taka fajna zabawka na sobotnie słoneczne dni(mycie pielegnacja grzebanie)
Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakreconych na punkcie polskiej motoryzacji z epoki PRL.

Odp: -= TUTAJ MOżESZ SIĘ PRZYWITAĆ =-
« Odpowiedź #904 dnia: Maj 07, 2012, 18:22:25 pm »

michal939

  • Gość
Witam
...i ja się ładnie przywitam...jak na gościa przystało.
Swoim Poldkiem jeżdzę od 1999 roku , jestem drugim właścicielem.Kupiłem go z przebiegiem 9 tyś.Teraz ma 84 tyś.Jest to autko typowo do rekreacji z wartością sentymentalną i już chyba nie do sprzedania...u mnie sie zestarzeje.Służbowo jeżdże Astrą Classic 1,7 d 2007 rok....a Poldi to taka fajna zabawka na sobotnie słoneczne dni(mycie pielegnacja grzebanie)
Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakreconych na punkcie polskiej motoryzacji z epoki PRL.
Serdecznie witamy :) 84 tys w tyle lat to coś mało jeździłeś nim :P

Odp: -= TUTAJ MOżESZ SIĘ PRZYWITAĆ =-
« Odpowiedź #905 dnia: Maj 08, 2012, 19:20:53 pm »

mampoloneza

  • Gość
Witam Was, po raz trzeci :) . Coś mi szybko konta znikają ;)
Mam poloneza caro plus 1.6 GSi z 1999 roku. Lubię ten samochód, brakuje mi tylko automatycznej skrzyni biegów...

Odp: -= TUTAJ MOżESZ SIĘ PRZYWITAĆ =-
« Odpowiedź #906 dnia: Maj 08, 2012, 19:28:07 pm »

Offline PutiN|FSO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2108
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V
Witam :-)

Odp: -= TUTAJ MOżESZ SIĘ PRZYWITAĆ =-
« Odpowiedź #907 dnia: Maj 08, 2012, 23:57:41 pm »

Independent_man

  • Gość
Witam
...i ja się ładnie przywitam...jak na gościa przystało.
Swoim Poldkiem jeżdzę od 1999 roku , jestem drugim właścicielem.Kupiłem go z przebiegiem 9 tyś.Teraz ma 84 tyś.Jest to autko typowo do rekreacji z wartością sentymentalną i już chyba nie do sprzedania...u mnie sie zestarzeje.Służbowo jeżdże Astrą Classic 1,7 d 2007 rok....a Poldi to taka fajna zabawka na sobotnie słoneczne dni(mycie pielegnacja grzebanie)
Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakreconych na punkcie polskiej motoryzacji z epoki PRL.
Serdecznie witamy :) 84 tys w tyle lat to coś mało jeździłeś nim :P



Cześć GTI.....dziwisz sie?...czy sugerujesz że czaruję z tym przebiegiem? :)..Odpowiem.
Jeździ to się przyrzadami do jezdzenia typu golf , passat i inne .Poldi to przyjaciel rodziny ...auto z duszą;)...wiec jeździł tylko na wycieczki przejazdzki oraz wtedy gdy inny domowy przyrząd z jakiegos powodu był niedostepny.Zresztą zawsze był drugim autem w rodzinie i nigdy nie musiał harować i nabijać niepotrzebnych kilometrów:)....i tak już zostanie.
Bo konie dzielimy na wyscigowe , robocze i na wystawę ;)

Odp: -= TUTAJ MOżESZ SIĘ PRZYWITAĆ =-
« Odpowiedź #908 dnia: Maj 09, 2012, 13:12:26 pm »

michal939

  • Gość
Nie podważam przebiegu tylko myślałem ze poldka masz jako auto do jazdy  <spoko>

Odp: -= TUTAJ MOżESZ SIĘ PRZYWITAĆ =-
« Odpowiedź #909 dnia: Maj 09, 2012, 22:47:04 pm »

Offline Arti28

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1011
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1996r. 1.6 16V GLI
Witam
...i ja się ładnie przywitam...jak na gościa przystało.
Swoim Poldkiem jeżdzę od 1999 roku , jestem drugim właścicielem.Kupiłem go z przebiegiem 9 tyś.Teraz ma 84 tyś.Jest to autko typowo do rekreacji z wartością sentymentalną i już chyba nie do sprzedania...u mnie sie zestarzeje.Służbowo jeżdże Astrą Classic 1,7 d 2007 rok....a Poldi to taka fajna zabawka na sobotnie słoneczne dni(mycie pielegnacja grzebanie)
Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakreconych na punkcie polskiej motoryzacji z epoki PRL.


Witam
...i ja się ładnie przywitam...jak na gościa przystało.
Swoim Poldkiem jeżdzę od 1999 roku , jestem drugim właścicielem.Kupiłem go z przebiegiem 9 tyś.Teraz ma 84 tyś.Jest to autko typowo do rekreacji z wartością sentymentalną i już chyba nie do sprzedania...u mnie sie zestarzeje.Służbowo jeżdże Astrą Classic 1,7 d 2007 rok....a Poldi to taka fajna zabawka na sobotnie słoneczne dni(mycie pielegnacja grzebanie)
Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakreconych na punkcie polskiej motoryzacji z epoki PRL.
Serdecznie witamy :) 84 tys w tyle lat to coś mało jeździłeś nim :P



Cześć GTI.....dziwisz sie?...czy sugerujesz że czaruję z tym przebiegiem? :)..Odpowiem.
Jeździ to się przyrzadami do jezdzenia typu golf , passat i inne .Poldi to przyjaciel rodziny ...auto z duszą;)...wiec jeździł tylko na wycieczki przejazdzki oraz wtedy gdy inny domowy przyrząd z jakiegos powodu był niedostepny.Zresztą zawsze był drugim autem w rodzinie i nigdy nie musiał harować i nabijać niepotrzebnych kilometrów:)....i tak już zostanie.
Bo konie dzielimy na wyscigowe , robocze i na wystawę ;)

Chcę mi  się takie posty czytać .Witam  :-) Sypnij foty Polonezika  :-)
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2012, 22:48:38 pm wysłana przez Arti28 »

Odp: -= TUTAJ MOżESZ SIĘ PRZYWITAĆ =-
« Odpowiedź #910 dnia: Maj 10, 2012, 00:42:09 am »

Independent_man

  • Gość
...na życzenie:)....fotki zamieściłem w odpowiednim dziale (autka sympatyków ....)..zapraszam do obejrzenia:):)

Odp: -= TUTAJ MOżESZ SIĘ PRZYWITAĆ =-
« Odpowiedź #911 dnia: Maj 10, 2012, 17:49:09 pm »

Absu

  • Gość
Witam wszystkich,

również i mnie przywiało na to forum :)
Użytkuję od jakiegoś czasu Poloneza Caro Plus 1.6 GSI 99'.
Jestem drugim właścicielem, odkupiłem go od starszego Pana, który w 10 lat przejechał tym autem jedynie 90.000 km :) Wraz z kompletem dokumentów i kluczyków otrzymałem od niego oryginał faktury zakupu wystawiony przez dealera, mała rzecz a cieszy:)
Niestety, w przeciwieństwie do poprzednika, ja nie dysponuję garażem i użytkuję auto przez cały rok, stąd wykwity rdzy na karoserii :( Mam nadzieję, że dzięki wskazówkom i poradom z tego forum uda mi się autu przywrócić dawny blask :)

Pozdrawiam

Absu

Odp: -= TUTAJ MOżESZ SIĘ PRZYWITAĆ =-
« Odpowiedź #912 dnia: Maj 12, 2012, 11:13:54 am »

Offline Polonus

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fiat stilo
Witam w ciekawym towarzystwie.

Odp: -= TUTAJ MOżESZ SIĘ PRZYWITAĆ =-
« Odpowiedź #913 dnia: Maj 13, 2012, 01:23:29 am »

Offline radnus

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
  • sorry, jestem zielony z mechaniki
    • Atu+ 1.4 GTI 23E



Twoje pokrowce sie na mnie patrzą!! ;o

Odp: -= TUTAJ MOżESZ SIĘ PRZYWITAĆ =-
« Odpowiedź #914 dnia: Maj 13, 2012, 17:36:04 pm »

michal939

  • Gość

Odp: -= TUTAJ MOżESZ SIĘ PRZYWITAĆ =-
« Odpowiedź #915 dnia: Maj 13, 2012, 21:55:00 pm »

Ryzu

  • Gość



Twoje pokrowce sie na mnie patrzą!! ;o





Nie no co Ty :p Zeza mają ;)

Odp: -= TUTAJ MOżESZ SIĘ PRZYWITAĆ =-
« Odpowiedź #916 dnia: Maj 22, 2012, 00:22:51 am »

K@mil

  • Gość
Witam....
Dawno temu byłem tu zarejestrowany, ale się nie logowałem i usunięto moje konto :)
Nadszedł czas na sprzedaż paru gratów z poloneza i wolę, aby zostały u forumowiczów :)

Odp: -= TUTAJ MOżESZ SIĘ PRZYWITAĆ =-
« Odpowiedź #917 dnia: Czerwiec 01, 2012, 19:37:40 pm »

Offline Detez

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN+ Atu'99 1.6Gli
Witam sympatyków polskiej motoryzacji, ...co tu sie dzieje , kilka dni temu tu sie witałem i już wcięło.
Polonez u mnie od dawna w garażu pojawiał się, teraz też i myslę nad innymi, moze borek jakiś zagości.
W kazdym razie takie plany itp.

Odp: -= TUTAJ MOżESZ SIĘ PRZYWITAĆ =-
« Odpowiedź #918 dnia: Czerwiec 06, 2012, 11:39:23 am »

Offline jacekmm34

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 256
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu Plus 1.6 16V VVC Klima., Fiat 125 1.6 GSI
Witam wszystkich miłośników FSO Pozdrawiam..... <ok>

Odp: -= TUTAJ MOżESZ SIĘ PRZYWITAĆ =-
« Odpowiedź #919 dnia: Czerwiec 06, 2012, 11:49:32 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5145
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Witamy,widzę kolega z Podkarpacia.Kolejny już  :-) :-)