Autor Wątek: Woda w butli????  (Przeczytany 1918 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Woda w butli????
« dnia: Marzec 23, 2009, 09:45:25 am »

stefrog

  • Gość
a jak ustawia sie butlę? czy to chodzi o położenie tego całego ustrojstwa na butli??? u mnie było to dość nisko. na przeglądzie gościu kazał mi to podnieść więc ruszyłem to do góry po poluzowaniu obejm.

Woda w butli????
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2009, 12:02:17 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13838
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
zmieniles kat nachylenia wielozaworu i dlatego wchodzi inna ilosc gazu,
poza tym sa male roznice w ilosci w zaleznosci ,jakie maja cis. na stacji
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Woda w butli????
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2009, 12:44:21 pm »

stefrog

  • Gość
aha... czyli prawdopodobnie wszystko jest ok z moją instalacją? dodam że wcześniej między wielozaworem a osią pionową butli był kąt mniejszy niż 90stopni, a teraz podniosłem na około 140stopni (sugerowałem się położeniem podpatrzonym w innych samochodach)

Woda w butli????
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 23, 2009, 17:12:51 pm »

marcij

  • Gość
Cytat: "stefrog"
aha... czyli prawdopodobnie wszystko jest ok z moją instalacją? dodam że wcześniej między wielozaworem a osią pionową butli był kąt mniejszy niż 90stopni, a teraz podniosłem na około 140stopni (sugerowałem się położeniem podpatrzonym w innych samochodach)


Przy standardowym wielozaworze powinno byc 135. Skoro wchodzi tyle ile powinno to znaczy ze ustawiles w miare dobrze.

Woda w butli????
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 23, 2009, 17:26:36 pm »

stefrog

  • Gość
Aha no to spoko. Kamień spadł mi z serca. Przy okazji czuje się bezpieczniej. Dziękuję za odpowiedzi.

Woda w butli????
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 23, 2009, 19:34:28 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
To wszystko jeszcze zalezy od temperatury powietrza i od cisnienia sprezarki na stacjach.
Na statoil do butli 50L (przewaznie wchodziło koło 43L) weszło mi 49L !
A na niektórych ledwo dobijało do 40L.
Wiec nie przejmuj sie, tolerancja to jakieś 10%

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Woda w butli????
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 23, 2009, 19:50:50 pm »

stefrog

  • Gość
Tankuje przeważnie w jednym sprawdzonym miejscu. Jest u mnie  w okolicy jedna stacja co chyba ma kombinowany dystrybutor. Jak wtedy kiedy max przy pustym u mnie było 37, to na jeszcze nie do końca pustym, bo silnik normalnie pracował weszło 38l. Znajomi też mi mówili o takich numerach. Omijam ją bo za powietrze płacić to już przesada.
dodam jeszcze że do 40l dystrybutor wbijał 42l. tochyba niemożliwe

Woda w butli????
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 23, 2009, 23:31:54 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Flamer kit murowany.... vide: Driftolonez.
Tyle że bełta to jest powoli jara.. a przy gazie....  hm..... :D

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Woda w butli????
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 24, 2009, 20:46:17 pm »

stefrog

  • Gość
Cytat: "Plus98"
Jak najbardziej możliwe. Znane są przypadki zatankowania do butli 65l prawie 100l gazu. Mi do pustej butli 45l wlano 45l gazu i nikt mnie nie oszukał bo przejechałem 440 km do zupełnego opróżnienia butli.


w takim razie sprawdze ile przejade na gazie z tamtej stacji