FSO-Polonez Tuning Klub

GŁÓWNE KATEGORIE FORUM => TECHNIKA => Elektryka => Wątek zaczęty przez: Tomasz_atu_plus w Sierpień 25, 2006, 18:05:12 pm

Tytuł: Gdzie macie CB?
Wiadomość wysłana przez: Tomasz_atu_plus w Sierpień 25, 2006, 18:05:12 pm
szukam miejsca w plusie na CB ale w plusie miejsc takich jest mało... czy macie jakie? propozycje?
na razie my?lałem żeby z boku konsoli ?rodkowej od pasażera (bo od kierowcy mi przeszkadza)
Tytuł: Gdzie macie CB?
Wiadomość wysłana przez: Boczek w Sierpień 25, 2006, 23:53:50 pm
Wsadzić po między ręczny,a siedzenie pasażera. Jeżeli jest to większe radio to jeszcze nie znalazłem miejsca
Tytuł: Gdzie macie CB?
Wiadomość wysłana przez: PeNY#1816 w Sierpień 25, 2006, 23:59:30 pm
To co piszesz to jest raz. Oprócz tego może np. w okolicy skrzynki z bezpiecznikami (gdzie? na forum tak? fotkę widziałem ostatnio) lub bardziej ekstremalnie - pod sufitem... wtedy nawet niekoniecznie musisz radyjko zabierać do domu na noc bo go za bardzo nie widać.

No i mi się pomysły kończ? bo w Plusie jest faktycznie mało miejsca na zamontowanie czegokolwiek w okolicach konsoli :?

[ Dodano: 26-08-2006, 00:01 ]
Boczek#1851, byłe? o kilka minut szybszy ;) no i jest to uwarunkowane niewielimi rozmiarami radyjka (między recznym a siedzeniem).
Tytuł: Gdzie macie CB?
Wiadomość wysłana przez: Tomasz_atu_plus w Sierpień 26, 2006, 00:07:53 am
rzecz w tym że mam kieszeń do radyjka i jest wyci?gane, ale to troche zwiększa gabaryty.
mam podłokietnik i między ręczny a fotel pasażera chyba nie da rady, ale dzięki za odpowied?
Tytuł: Gdzie macie CB?
Wiadomość wysłana przez: Tomasz_atu_plus w Sierpień 26, 2006, 00:29:26 am
ja mam magnesow?. fajny klimat z t? podsufitk?. zawsze tirowcy na filmach maj? CB na górze :)
Tytuł: Gdzie macie CB?
Wiadomość wysłana przez: jimo#1921 w Sierpień 26, 2006, 00:35:19 am
to jest wg. mnie mega wygodne miesce, radio na sztywno przymocowane, mikrofon zawsze pod reka, radia nie widac jaksie stoi obok samochodu (nawet w czasie dnia jak jest jasno). i o to mi chodziło gdy montowalem cb :D

edit: (http://www.fso.inds.pl/albums/album338/aao.sized.jpg)
jutro zrobie lepsze fotki pogladowe ;)
Tytuł: Gdzie macie CB?
Wiadomość wysłana przez: Tomasz_atu_plus w Sierpień 26, 2006, 00:57:16 am
a jak to ma sie do lampki?
Tytuł: Gdzie macie CB?
Wiadomość wysłana przez: jimo#1921 w Sierpień 26, 2006, 01:13:31 am
wywal :D
ja co prawda mam/mialem podsufitke bez lampki ale mam mocowanie pod lampke, wycialem 2 szczeliny na katowniki i przymocowalem je do uchwytow na lampke. Bezosrednio do katownikow przymocowalem radio. mam lampke umieszczona centralnie (tak jak w caro)
Tytuł: Gdzie macie CB?
Wiadomość wysłana przez: PeNY#1816 w Sierpień 26, 2006, 11:40:25 am
Acha... to troche ułatwia montaż... Z kolei, jak to jest że w Atu Plus masz lampke jeszcze na ?rodku...

To FSO jednak do samego końca produkcji pchało to co miało akurat na stanie ;)