FSO-Polonez Tuning Klub

GŁÓWNE KATEGORIE FORUM => TECHNIKA => Elektryka => Wątek zaczęty przez: wilq_7 w Marzec 01, 2010, 23:14:07 pm

Tytuł: Założenie obrotomierza w Plusie "golasie"
Wiadomość wysłana przez: wilq_7 w Marzec 01, 2010, 23:14:07 pm
Mam takie pytanie czy może ktoś miał styczność z Plusem w wersji zubożonej (seryjny brak obrotomierza, zegarka, halogenów, wspomagania kierownicy i nielakierowane błotniki jakby ktoś nie kojarzył) i wie czy jest w tej wersji ostała się wiązka do podłączenia obrotomierza? Od nowości go w tym aucie nie było i nawet nie wiem jakby miała wyglądać wiązka do jego podłączenia, a nie chcę niepotrzebnie zegarów kupować.
Tytuł: Założenie obrotomierza w Plusie "golasie"
Wiadomość wysłana przez: Grzech#1938 w Marzec 01, 2010, 23:34:30 pm
No coż - jeśli polityka FSO się nie zmieniła, to wiązkę powinieneś mieć kompletną. Najwygodniej to by było sprawdzić ze schematem w łapie czy kabelki określonego koloru wychodzą z odpowiednich złączek.
Tytuł: Założenie obrotomierza w Plusie "golasie"
Wiadomość wysłana przez: wilq_7 w Marzec 02, 2010, 16:14:23 pm
Chyba to mi pozostaje, ale i tak nie mam na razie czasu i chęci otwierać wskaźników. Moje autko ma dość poważne braki w okablowaniu w stosunku do serii i gdzieś czytałem, że może także nie mieć złącza do podłączania obrotomierza. Jeszcze jedno pytanie: Czy w boschu sygnały dla obrotomierza są sczytywane z cewki?
Tytuł: Założenie obrotomierza w Plusie "golasie"
Wiadomość wysłana przez: SeBa w Marzec 03, 2010, 09:40:52 am
bo to prawda ze niema zlaczki do obrotka -daj sobie spokoj ,poniekad masz unikata i taki okaz niedlugo bedzie niezlym rodzynkiem.Wrzuc fotki wnetrze jak mozesz