FSO-Polonez Tuning Klub
GŁÓWNE KATEGORIE FORUM => TECHNIKA => Elektryka => Wątek zaczęty przez: Mariusz# w Październik 17, 2011, 07:59:49 am
-
jak w temacie czy mógłby ktoś zmierzyć prąd jaki pobiera układ szyba- lusterka. pytam bo wstawiłem maty grzewcze od czego innego i wiecznie bezpiecznik podtopiony a samo ładowanie po załączeniu układu drastycznie spada prawie o 1,5V.
nie wiem czy będzie to taki sam pobór w atu i caro bo różnią się one na pewno szybą no i pewnie ilością pasków grzejnych.
niech ktoś sprawdzi kto ma sprawne ładowanie.
jak to zrobić? wyjąć bezpiecznik im jego miejsce podłączyć amperomierz o zakresie 30A
-
a włożyłeś dobry bezpiecznik? przy ogrzewanych lusterkach + szyba jest 30A, przy samej szybie 25A, jeszcze warto sprawdzić mikroklocek, bo on lubi wprowadzić zamieszanie z podgrzewaniem szyby jak jest źle włożony.
-
Tak prąd zmierzysz wpinając amperomierz zamiast bezpiecznika.
-
to akurat wiem -napisałem w celu ułatwienia dla kogoś kto by chciał to zrobić a nie wiedział zbytnio jak.