FSO-Polonez Tuning Klub

GŁÓWNE KATEGORIE FORUM => ZLOTY OGÓLNOPOLSKIE => VII Ogólnopolski Zlot aut wyprodukowanych przez FSO - Czerniewice 2011 => Wątek zaczęty przez: jimo#1921 w Lipiec 07, 2011, 10:38:23 am

Tytuł: Klub Pracowników i Przyjaciół FSO
Wiadomość wysłana przez: jimo#1921 w Lipiec 07, 2011, 10:38:23 am
Witam.
Niemal tradycją stały się już wizyty członków Klubu Pracowników i Przyjaciół FSO (KPiP FSO) podczas czerniewickich Zlotów. W tym roku na pewno będziemy gościć Dyrektora Naczelnego FSO w latach 1982-1988 - p. Edwarda Pietrzaka, który jednocześnie jest prezesem (KPiP FSO).


Są duże szanse, że dyrektor Pietrzak nie przyjedzie do nas sam, a wraz z innymi kolegami z KPiP FSO. Jest to niepowtarzalna okazja do porozmawiania z ludźmi, którzy tworzyli fabrykę.


W roku minionym była możliwość zakupu dwóch pozycji książkowych, które powstały pod patronatem KPiP FSO tj.: "Historia konstrukcji samochodów FSO 1951-2006" -   Mirosław Górski  oraz "Opowieść o FSO - Historia tej warszawskiej fabryki". Nakłady obu książek są już na wyczerpaniu jednakże mimo tego dyr Pietrzak obiecał zabrać w miarę możliwości parę egzemplarzy. Podejrzewam, że będzie to jedna z niewielu możliwość nabycia tych pozycji, nie bez znaczenia jest również fakt, że w minionym roku dyr. Pietrzak chętnie składał dedykacje na pierwszych kartach tych książek.