| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| 0 użytkowników i 11 Gości przeglądają ten dział. | ||||
|
|
[GSI] Problem z krokowcem. Albo czymś innym
Zaczęty przez strowger#1983 |
6 Odpowiedzi
4715 Wyświetleń |
wysłana przez strowger#1983 |
|
|
PROBLEM ZE SSANIEM W POLONEZIE 1500
Zaczęty przez mruk1313 |
11 Odpowiedzi
8137 Wyświetleń |
wysłana przez mruk1313 |
|
|
23 Odpowiedzi
10464 Wyświetleń |
wysłana przez Bjorn |
|
|
|
1.6 GLI Bosch - Falujące obroty
Zaczęty przez Selecto |
0 Odpowiedzi
3737 Wyświetleń |
wysłana przez Selecto |
|
|
1.6 GLI Abimex przerywa na benzynie
Zaczęty przez kulako |
10 Odpowiedzi
8041 Wyświetleń |
wysłana przez pkpintercity |
|
|
Czy taki wałek będzie pasował do 1.6 GSI ?
Zaczęty przez pigini |
10 Odpowiedzi
6295 Wyświetleń |
wysłana przez Tomasz#1969 |
|
|
4 Odpowiedzi
4278 Wyświetleń |
wysłana przez szczarek |
|
|
|
który ohv z hydrauliką pod gaźnik
Zaczęty przez lesor#1973 |
16 Odpowiedzi
7282 Wyświetleń |
wysłana przez Tomasz#1969 |
|
|
Nierówna praca
Zaczęty przez Bjorn |
4 Odpowiedzi
4193 Wyświetleń |
wysłana przez Bjorn |
|
|
1.6 gli jaki wtrysk
Zaczęty przez pso |
5 Odpowiedzi
6160 Wyświetleń |
wysłana przez KubaPsk |
|
|
Pytanie o kolektor wydechowy
Zaczęty przez Lampart |
0 Odpowiedzi
3857 Wyświetleń |
wysłana przez Lampart |
|
|
Polonez 1.5 GLE POMOCY !!!
Zaczęty przez pawciochoppers |
2 Odpowiedzi
4587 Wyświetleń |
wysłana przez pawciochoppers |
|
|
1.6 GLI problemy nowicjusza.
Zaczęty przez kulako |
10 Odpowiedzi
6652 Wyświetleń |
wysłana przez Rafał |
|
|
20 Odpowiedzi
11182 Wyświetleń |
wysłana przez Marki89 |
|
|
|
moduł zapłonowy hybrid ,jak podłączyć
Zaczęty przez gregor1284 |
9 Odpowiedzi
7843 Wyświetleń |
wysłana przez gregor1284 |
|
|
11 Odpowiedzi
4833 Wyświetleń |
wysłana przez Sławek#1978 |
|
|
|
14 Odpowiedzi
7011 Wyświetleń |
wysłana przez Łukasz_ERW |
|
|
|
12 Odpowiedzi
8642 Wyświetleń |
wysłana przez Maxiu |
|
|
|
23 Odpowiedzi
13751 Wyświetleń |
wysłana przez marian. |
|
|
|
Wtryskiwacz Abimex- Opel
Zaczęty przez Dominik |
4 Odpowiedzi
4751 Wyświetleń |
wysłana przez Olek#1979 |
|
|
tłoki od 1.6 ohv
Zaczęty przez marcin88 |
2 Odpowiedzi
3863 Wyświetleń |
wysłana przez MrVspec1 |
|
|
Większa przepustnica OHV GSi
Zaczęty przez NeoN |
3 Odpowiedzi
5132 Wyświetleń |
wysłana przez NeoN |
|
|
Wkres mocy i momentu
Zaczęty przez kawka90 |
0 Odpowiedzi
3530 Wyświetleń |
wysłana przez kawka90 |
|
|
Różnice w budowie GLI a GSI - przekładka GSI do GLI.
Zaczęty przez zahyr |
6 Odpowiedzi
7772 Wyświetleń |
wysłana przez matucha |
|
|
kolo pasowe gli A gsi
Zaczęty przez markus |
1 Odpowiedzi
4126 Wyświetleń |
wysłana przez MrVspec1 |
|
|
Ścięcie klina na wale korbowym GSI?
Zaczęty przez altowiolista |
6 Odpowiedzi
5314 Wyświetleń |
wysłana przez altowiolista |
|
|
Bosch GLI demontaż wtryskiwacza od przepustnicy.
Zaczęty przez morozaw |
3 Odpowiedzi
4676 Wyświetleń |
wysłana przez morozaw |
|
|
28 Odpowiedzi
13558 Wyświetleń |
wysłana przez Stingerek |
|
|
|
29 Odpowiedzi
14141 Wyświetleń |
wysłana przez Poldi98 |
|
|
|
Wymiana paska rozrzadu 1.6 Gli
Zaczęty przez mgala |
14 Odpowiedzi
17012 Wyświetleń |
wysłana przez Macki |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 35 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 50 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta