| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| 0 użytkowników i 14 Gości przeglądają ten dział. | ||||
|
|
Dwie Sprawy...Atu 96r 1.6GLI abimex
Zaczęty przez danieldeni20 |
10 Odpowiedzi
4724 Wyświetleń |
wysłana przez Buszek |
|
|
zaślepka ukł chłodzenia na bloku silnika ?
Zaczęty przez Tomek_ |
8 Odpowiedzi
6303 Wyświetleń |
wysłana przez Cyneq |
|
|
Klekoczący hydropopychacz w plusie
Zaczęty przez bisz |
9 Odpowiedzi
4623 Wyświetleń |
wysłana przez Stingerek |
|
|
Problemy z benzyną w 1.6 GLE z instalacją gazową
Zaczęty przez tomk_13 |
5 Odpowiedzi
3026 Wyświetleń |
wysłana przez tomk_13 |
|
|
3 Odpowiedzi
2948 Wyświetleń |
wysłana przez Plus98 |
|
|
|
czy istenieje GLI 62 kw?
Zaczęty przez deja17vu |
13 Odpowiedzi
4836 Wyświetleń |
wysłana przez deja17vu |
|
|
problem z odpaleniem zimnego ohv po zmianie aku na nowy
Zaczęty przez ivan0206 |
4 Odpowiedzi
2897 Wyświetleń |
wysłana przez ivan0206 |
|
|
20 Odpowiedzi
8160 Wyświetleń |
wysłana przez Browser |
|
|
|
1.6 GSI Multipoin injection
Zaczęty przez marmal004 |
9 Odpowiedzi
5164 Wyświetleń |
wysłana przez Mariusz# |
|
|
Spaliny z odpowietrznika
Zaczęty przez Bartotek |
4 Odpowiedzi
3224 Wyświetleń |
wysłana przez Zoltan#1930 |
|
|
Polonez nie pracuje na jednym cylindrze.
Zaczęty przez mafiu1991 |
18 Odpowiedzi
9473 Wyświetleń |
wysłana przez piotr3 |
|
|
stuki na ciepłym silniku
Zaczęty przez bunia24 |
19 Odpowiedzi
7921 Wyświetleń |
wysłana przez zyzio |
|
|
szarpanie na zimnym
Zaczęty przez manix_17 |
8 Odpowiedzi
4018 Wyświetleń |
wysłana przez danieldeni20 |
|
|
1.6GLE nie pali po usunieciu usterki (przeskoczyl rozrzad)
Zaczęty przez dado |
16 Odpowiedzi
6639 Wyświetleń |
wysłana przez dado |
|
|
Głowica+kolektor ssący z gsi
Zaczęty przez radosław91 |
9 Odpowiedzi
4599 Wyświetleń |
wysłana przez KGB |
|
|
Gaśnie parska
Zaczęty przez michałos |
11 Odpowiedzi
3819 Wyświetleń |
wysłana przez ARTUROO |
|
|
Dziwnie zachowujący się 1,5gle na lpg
Zaczęty przez WKLIW |
9 Odpowiedzi
4925 Wyświetleń |
wysłana przez WKLIW |
|
|
woda w silniku ?
Zaczęty przez Tomek_ |
11 Odpowiedzi
7474 Wyświetleń |
wysłana przez Stingerek |
|
|
Silnik gaśnie
Zaczęty przez Maxiu |
6 Odpowiedzi
3513 Wyświetleń |
wysłana przez Dominik28 |
|
|
Polonez 1.6 abimex
Zaczęty przez thomson_1990 |
7 Odpowiedzi
3993 Wyświetleń |
wysłana przez mati_lecha |
|
|
przewód odpowietrzania przepustnicy
Zaczęty przez Mariusz# |
7 Odpowiedzi
4683 Wyświetleń |
wysłana przez Mariusz# |
|
|
problem z tłokami
Zaczęty przez kazwd |
9 Odpowiedzi
5341 Wyświetleń |
wysłana przez kazwd |
|
|
Czujnik położenia wału
Zaczęty przez waldi919 |
8 Odpowiedzi
4152 Wyświetleń |
wysłana przez Cyneq |
|
|
Przejście z GSI na GLE
Zaczęty przez Mariusz# |
9 Odpowiedzi
4715 Wyświetleń |
wysłana przez bisz |
|
|
1.6 GSI 2000rok obroty
Zaczęty przez Gabriel83 |
2 Odpowiedzi
3438 Wyświetleń |
wysłana przez Mariusz# |
|
|
Jeden gar niechodzi
Zaczęty przez kondi112 |
8 Odpowiedzi
4292 Wyświetleń |
wysłana przez matucha |
|
|
uszczelka pod deklem zaworowym
Zaczęty przez joszko1991 |
8 Odpowiedzi
5698 Wyświetleń |
wysłana przez Brysiek#1957 |
|
|
Wałek rozrządu GLI i GSI
Zaczęty przez Gandziorz |
1 Odpowiedzi
2943 Wyświetleń |
wysłana przez jimo#1921 |
|
|
Ile palą Wam Truck-i?
Zaczęty przez kzarczyn |
8 Odpowiedzi
5327 Wyświetleń |
wysłana przez Gandziorz |
|
|
27 Odpowiedzi
11083 Wyświetleń |
wysłana przez kreha_pl |
|
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 35 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 50 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta