| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| 0 użytkowników i 15 Gości przeglądają ten dział. | ||||
|
|
ciężko odpala na ssaniu 1.6 GLE
Zaczęty przez jaro12331 |
4 Odpowiedzi
3752 Wyświetleń |
wysłana przez Meyron |
|
|
silnik krokowy ambimex
Zaczęty przez odi1173 |
2 Odpowiedzi
3416 Wyświetleń |
wysłana przez odi1173 |
|
|
polonez 1.6 GSI gaśnie przy chamowaniu
Zaczęty przez Tomi19 |
3 Odpowiedzi
3106 Wyświetleń |
wysłana przez Tomi19 |
|
|
Falujące obroty.
Zaczęty przez siny |
5 Odpowiedzi
3662 Wyświetleń |
wysłana przez SeBa |
|
|
22 Odpowiedzi
8045 Wyświetleń |
wysłana przez miki1305 |
|
|
|
21 Odpowiedzi
10952 Wyświetleń |
wysłana przez DF |
|
|
|
Przekladka GLI =>GSI
Zaczęty przez TruckFan |
7 Odpowiedzi
4471 Wyświetleń |
wysłana przez TruckFan |
|
|
48 Odpowiedzi
17840 Wyświetleń |
wysłana przez FaZi |
|
|
|
Brak Mocy polonez 1,5 1991 rok
Zaczęty przez Snoopy34 |
13 Odpowiedzi
4549 Wyświetleń |
wysłana przez graczol1 |
|
|
Swiece zapłonowe, układ wtryskowy.
Zaczęty przez siny |
5 Odpowiedzi
3592 Wyświetleń |
wysłana przez mariuszFSO |
|
|
20 Odpowiedzi
10565 Wyświetleń |
wysłana przez BARTEK1925 |
|
|
|
Silnik 1.5 kilka pytań
Zaczęty przez Szprot(Michał) |
11 Odpowiedzi
5150 Wyświetleń |
wysłana przez polon |
|
|
Strzał podczas odpalania
Zaczęty przez sws |
3 Odpowiedzi
2795 Wyświetleń |
wysłana przez Stingerek |
|
|
Przedwczesny zapłon - ohv gaźnik.
Zaczęty przez Tomek_ |
6 Odpowiedzi
3759 Wyświetleń |
wysłana przez Tomek_ |
|
|
36 Odpowiedzi
12134 Wyświetleń |
wysłana przez 200sx |
|
|
|
40 Odpowiedzi
13658 Wyświetleń |
wysłana przez Padi |
|
|
|
abimex/gsi
Zaczęty przez pi3cka |
12 Odpowiedzi
4761 Wyświetleń |
wysłana przez MichalSW |
|
|
45 Odpowiedzi
15048 Wyświetleń |
wysłana przez snikers |
|
|
|
20 Odpowiedzi
7299 Wyświetleń |
wysłana przez BARTEK1925 |
|
|
|
Demontaż lpg z GSI
Zaczęty przez Grejfrut |
8 Odpowiedzi
4190 Wyświetleń |
wysłana przez 200sx |
|
|
Bosch nie odpala gdy ciepły.
Zaczęty przez utek |
14 Odpowiedzi
6108 Wyświetleń |
wysłana przez KGB |
|
|
39 Odpowiedzi
12154 Wyświetleń |
wysłana przez Daro |
|
|
|
częściowe użycie kompa bosha do gaznika
Zaczęty przez bisz |
9 Odpowiedzi
4021 Wyświetleń |
wysłana przez KGB |
|
|
Dymi na czarno
Zaczęty przez zawias_btm |
5 Odpowiedzi
3416 Wyświetleń |
wysłana przez Guciu1801 |
|
|
dymi na niebiesko
Zaczęty przez bisz |
2 Odpowiedzi
3113 Wyświetleń |
wysłana przez mareks#1181 |
|
|
skacząca skazówka od oleju
Zaczęty przez galik79 |
11 Odpowiedzi
4584 Wyświetleń |
wysłana przez wrb#1974 |
|
|
rozważania między kolektorami dolotowymi ?
Zaczęty przez bisz |
1 Odpowiedzi
2445 Wyświetleń |
wysłana przez KGB |
|
|
GSI gaśnie na wybojach
Zaczęty przez xmaniekx |
10 Odpowiedzi
4734 Wyświetleń |
wysłana przez xmaniekx |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 35 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 50 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta