| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| 0 użytkowników i 3 Gości przeglądają ten dział. | ||||
|
|
Wymiana silnika na wtrysk z gaźnika
Zaczęty przez Tsirp |
5 Odpowiedzi
4597 Wyświetleń |
wysłana przez Elwood#1887 |
|
|
51 Odpowiedzi
13717 Wyświetleń |
wysłana przez Sali |
|
|
|
Jak dobrać panewki..??
Zaczęty przez mihal0123456789 |
5 Odpowiedzi
5383 Wyświetleń |
wysłana przez wrb#1974 |
|
|
problem z uszczelka pod glowice
Zaczęty przez bodzio82 |
19 Odpowiedzi
9011 Wyświetleń |
wysłana przez bodzio82 |
|
|
Wymiana uszczelki miski olejowej
Zaczęty przez utek |
7 Odpowiedzi
8500 Wyświetleń |
wysłana przez utek |
|
|
benzyna brak mocy nierówna praca silnika 1,6 gli + lpg
Zaczęty przez benzyniarz |
15 Odpowiedzi
10779 Wyświetleń |
wysłana przez KGB |
|
|
o co chodzi: sonda lambda?
Zaczęty przez marspidi |
3 Odpowiedzi
3706 Wyświetleń |
wysłana przez krzysancz |
|
|
nierowna praca silnika
Zaczęty przez bisz |
9 Odpowiedzi
5453 Wyświetleń |
wysłana przez Meyron |
|
|
przy ruszaniu telepie cala skrzynia
Zaczęty przez bodzio82 |
8 Odpowiedzi
5326 Wyświetleń |
wysłana przez bodzio82 |
|
|
Jak wyregulować gażnik w 1,6 GLE (Typ: 34S2C16)?
Zaczęty przez thejanek |
15 Odpowiedzi
18597 Wyświetleń |
wysłana przez wrb#1974 |
|
|
sprzeglo szarpie
Zaczęty przez bisz |
5 Odpowiedzi
4798 Wyświetleń |
wysłana przez bisz |
|
|
27 Odpowiedzi
14766 Wyświetleń |
wysłana przez BARTEK1925 |
|
|
|
40 Odpowiedzi
17294 Wyświetleń |
wysłana przez Sali |
|
|
|
Czujnik temp powietrza - Polonez Atu Plus 1.6 GLI Bosch
Zaczęty przez tebe |
18 Odpowiedzi
12610 Wyświetleń |
wysłana przez mateusz19 |
|
|
Odpowietrzenie skrzyni korbowej (odma w ohv)
Zaczęty przez Logan |
15 Odpowiedzi
12074 Wyświetleń |
wysłana przez Logan |
|
|
57 Odpowiedzi
20165 Wyświetleń |
wysłana przez Meyron |
|
|
|
uszczelniacze
Zaczęty przez strażak |
11 Odpowiedzi
4570 Wyświetleń |
wysłana przez e_gregor |
|
|
Wałki rozrządu rózne modele
Zaczęty przez Mariusz# |
9 Odpowiedzi
4075 Wyświetleń |
wysłana przez e_gregor |
|
|
samoregulatory i ich chałas
Zaczęty przez roy 323 |
4 Odpowiedzi
3587 Wyświetleń |
wysłana przez Daro |
|
|
Polonez Caro 1,6 Abimex nie odpala
Zaczęty przez tomek25waw |
19 Odpowiedzi
10092 Wyświetleń |
wysłana przez tomek25waw |
|
|
33 Odpowiedzi
13100 Wyświetleń |
wysłana przez Stingerek |
|
|
|
Brak odpowiedniej dawki paliwa w 1.6 GLE
Zaczęty przez ToM |
10 Odpowiedzi
4820 Wyświetleń |
wysłana przez bodzio82 |
|
|
GSi vs wilgoć
Zaczęty przez SeBa |
8 Odpowiedzi
4477 Wyświetleń |
wysłana przez JAGOS |
|
|
Wywala korek oleju+dym z filtra powietrza
Zaczęty przez klimi |
19 Odpowiedzi
8523 Wyświetleń |
wysłana przez jimo#1921 |
|
|
Kolor świec
Zaczęty przez txc |
9 Odpowiedzi
5559 Wyświetleń |
wysłana przez maras |
|
|
Prychanie z gaznika
Zaczęty przez 1.5 GLE |
8 Odpowiedzi
5149 Wyświetleń |
wysłana przez cypekm |
|
|
38 Odpowiedzi
12430 Wyświetleń |
wysłana przez supermichi |
|
|
|
Problem z poldkiem 1.6gle na gazie...
Zaczęty przez mihal0123456789 |
9 Odpowiedzi
4701 Wyświetleń |
wysłana przez mihal0123456789 |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 35 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 50 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta