| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| 0 użytkowników i 12 Gości przeglądają ten dział. | ||||
|
|
Silnik krokowy/sterownik przepustnicy - BOSH w Atu+ GLI
Zaczęty przez Aeddin |
5 Odpowiedzi
5475 Wyświetleń |
wysłana przez PEPCIO |
|
|
Pływanie wolnych obrotów Poldek 1.6 monowtrysk 1997
Zaczęty przez Zoggon |
9 Odpowiedzi
4614 Wyświetleń |
wysłana przez tomsoo |
|
|
dziwne wycie przy z silnika
Zaczęty przez ochroniarz |
18 Odpowiedzi
9180 Wyświetleń |
wysłana przez Dominiqe |
|
|
Po czym poznać że wałek rozrządu sie sypie
Zaczęty przez Mariusz# |
5 Odpowiedzi
4636 Wyświetleń |
wysłana przez mastah22 |
|
|
dziwnie chodzi, nie ma mocy
Zaczęty przez Russell |
19 Odpowiedzi
7905 Wyświetleń |
wysłana przez Sali |
|
|
Polonez GSI - problem z obrotami
Zaczęty przez sebastian |
9 Odpowiedzi
5202 Wyświetleń |
wysłana przez sebastian |
|
|
Nagar na świecach i wyrazny spadek mocy 1,5 GLE
Zaczęty przez FSO maniak |
3 Odpowiedzi
3495 Wyświetleń |
wysłana przez FSO maniak |
|
|
Czujnik ciśnienia oleju
Zaczęty przez adinek |
2 Odpowiedzi
3261 Wyświetleń |
wysłana przez OLO |
|
|
Głowica z 1,5GLE do 1,6 abimex
Zaczęty przez a1111 |
4 Odpowiedzi
4014 Wyświetleń |
wysłana przez Van |
|
|
Zalewany gaznik
Zaczęty przez Luke |
3 Odpowiedzi
3957 Wyświetleń |
wysłana przez wrb#1974 |
|
|
Wymiana płynu chłodzącego
Zaczęty przez Refcio |
4 Odpowiedzi
3933 Wyświetleń |
wysłana przez Refcio |
|
|
GSI problem - wypadające zapłony
Zaczęty przez Mariusz# |
10 Odpowiedzi
5445 Wyświetleń |
wysłana przez pawelo220v |
|
|
Nie odpala 1.6 GLi + LPG
Zaczęty przez Przemek#1844 |
11 Odpowiedzi
4600 Wyświetleń |
wysłana przez Przemek#1844 |
|
|
Słaby silnik na gazie
Zaczęty przez dresik |
4 Odpowiedzi
3321 Wyświetleń |
wysłana przez KGB |
|
|
Klekoczący katalizator.
Zaczęty przez Voyteck19 |
8 Odpowiedzi
4688 Wyświetleń |
wysłana przez Voyteck19 |
|
|
Jak sprawdzić termostat w GLI?
Zaczęty przez freepass |
1 Odpowiedzi
4036 Wyświetleń |
wysłana przez KGB |
|
|
55 Odpowiedzi
19041 Wyświetleń |
wysłana przez Cycu_E30 |
|
|
|
MPI: nierówna praca silnika... i pogłębia się :(
Zaczęty przez markcomp77 |
5 Odpowiedzi
4003 Wyświetleń |
wysłana przez markcomp77 |
|
|
27 Odpowiedzi
19173 Wyświetleń |
wysłana przez SerU#408 |
|
|
|
Słabe przyspieszenie
Zaczęty przez utek |
8 Odpowiedzi
5941 Wyświetleń |
wysłana przez mirklok |
|
|
29 Odpowiedzi
21526 Wyświetleń |
wysłana przez FreQ |
|
|
|
Inny gaźnik w poldku?
Zaczęty przez specjalista |
8 Odpowiedzi
6646 Wyświetleń |
wysłana przez elektrokiler |
|
|
23 Odpowiedzi
10077 Wyświetleń |
wysłana przez wrb#1974 |
|
|
|
Które świece lepsze do Poloneza Atu 1.6/ 96r.
Zaczęty przez videlec1 |
11 Odpowiedzi
5122 Wyświetleń |
wysłana przez e_gregor |
|
|
ponownie chip
Zaczęty przez turbonez |
6 Odpowiedzi
4002 Wyświetleń |
wysłana przez turbonez |
|
|
Nie pali na 2 garczki
Zaczęty przez pluton_14 |
4 Odpowiedzi
3759 Wyświetleń |
wysłana przez G.T. |
|
|
co jest qrde?
Zaczęty przez karol-1987 |
15 Odpowiedzi
6550 Wyświetleń |
wysłana przez karol-1987 |
|
|
Pytanie do znawcow o zuzycie oleju w poldku
Zaczęty przez andrzej1980 |
12 Odpowiedzi
5320 Wyświetleń |
wysłana przez mastah22 |
|
|
Urwane szpilki
Zaczęty przez rafal182 |
11 Odpowiedzi
4934 Wyświetleń |
wysłana przez rafal182 |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 35 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 50 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta