| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| 0 użytkowników i 9 Gości przeglądają ten dział. | ||||
|
|
Diagnostyka 1.6 na wtrysku Boscha ???
Zaczęty przez Cypekm |
12 Odpowiedzi
5597 Wyświetleń |
wysłana przez KGB |
|
|
Oszczędna jazda na biegu???
Zaczęty przez Kajtiii |
14 Odpowiedzi
5809 Wyświetleń |
wysłana przez Bolim#1838 |
|
|
Zapach benzyny
Zaczęty przez WIKTORIA1111 |
13 Odpowiedzi
7650 Wyświetleń |
wysłana przez Lupo |
|
|
Jak sprawdzic silnik krokowy i sonde lambda?
Zaczęty przez katran |
5 Odpowiedzi
4899 Wyświetleń |
wysłana przez KGB |
|
|
Żywotność silnika
Zaczęty przez korek |
15 Odpowiedzi
9770 Wyświetleń |
wysłana przez rojek666 |
|
|
Gotowanie gaźnika w occie - jak to zrobić???
Zaczęty przez michalrau |
9 Odpowiedzi
12113 Wyświetleń |
wysłana przez michalrau |
|
|
Klawiatura... stuki z pod wieczka
Zaczęty przez Venomus |
1 Odpowiedzi
3474 Wyświetleń |
wysłana przez KGB |
|
|
Jak odczytac wyprzedzenie zaplonu?
Zaczęty przez andrzej1980 |
3 Odpowiedzi
4201 Wyświetleń |
wysłana przez pezo1980 |
|
|
59 Odpowiedzi
16608 Wyświetleń |
wysłana przez batorejro |
|
|
|
30 Odpowiedzi
10041 Wyświetleń |
wysłana przez OLO |
|
|
|
Dokrecenie miski olejowej - Szybkie pytanie.
Zaczęty przez Rider |
5 Odpowiedzi
4764 Wyświetleń |
wysłana przez Elwood#1887 |
|
|
21 Odpowiedzi
8471 Wyświetleń |
wysłana przez Zak |
|
|
|
27 Odpowiedzi
12082 Wyświetleń |
wysłana przez bezelek |
|
|
|
Problem z Poldkiem(Nie pali, strzela)
Zaczęty przez Cezza |
6 Odpowiedzi
4759 Wyświetleń |
wysłana przez Cezza |
|
|
Caro 1.5 GLE- zaczęły sie problemy z odpalaniem
Zaczęty przez elektrokiler |
16 Odpowiedzi
7036 Wyświetleń |
wysłana przez elektrokiler |
|
|
20 Odpowiedzi
9226 Wyświetleń |
wysłana przez barthezo |
|
|
|
Kilka problemow C+ GeEsIi
Zaczęty przez Bolo |
10 Odpowiedzi
5888 Wyświetleń |
wysłana przez Zak |
|
|
Problem z odpalaniem na benzeynie 1.6 GLE
Zaczęty przez jozek |
19 Odpowiedzi
8976 Wyświetleń |
wysłana przez Piotr888 |
|
|
29 Odpowiedzi
11629 Wyświetleń |
wysłana przez wesley |
|
|
|
Pompka paliwowa od 1.5 do 1.6 GLE
Zaczęty przez korek |
2 Odpowiedzi
4417 Wyświetleń |
wysłana przez Van |
|
|
Mam problem z sond? lambda w GLI.
Zaczęty przez Michal22091983 |
11 Odpowiedzi
6564 Wyświetleń |
wysłana przez KGB |
|
|
Jazda w korku i spadaj?ce wolne obroty.
Zaczęty przez PawełG |
2 Odpowiedzi
3786 Wyświetleń |
wysłana przez PawełG |
|
|
20 Odpowiedzi
9060 Wyświetleń |
wysłana przez Lupo |
|
|
|
Poldek przestał odpalać na benie :/
Zaczęty przez Refcio |
9 Odpowiedzi
4706 Wyświetleń |
wysłana przez Bodzioo |
|
|
po remoncie silniczka - i ci?gnie za dużo ! czemu ?
Zaczęty przez darczello |
6 Odpowiedzi
4265 Wyświetleń |
wysłana przez karol-1987 |
|
|
25 Odpowiedzi
12214 Wyświetleń |
wysłana przez karol-1987 |
|
|
|
silnik z abimexa pod gaznik... roznice
Zaczęty przez Guciu1801 |
12 Odpowiedzi
7005 Wyświetleń |
wysłana przez Meggido |
|
|
24 Odpowiedzi
9881 Wyświetleń |
wysłana przez Lodówa#1826 |
|
|
|
1,6 GLE zgasł i nie chce odpalić
Zaczęty przez walu |
8 Odpowiedzi
5498 Wyświetleń |
wysłana przez walu |
|
|
Gardziele w gazniku - 1.5 OHV
Zaczęty przez Rider |
6 Odpowiedzi
5712 Wyświetleń |
wysłana przez Meggido |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 35 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 50 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta