| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| 0 użytkowników i 12 Gości przeglądają ten dział. | ||||
|
|
33 Odpowiedzi
24824 Wyświetleń |
wysłana przez banned |
|
|
|
1.6GLE Dusi go na lekkim gazie
Zaczęty przez MateuszCOMPANY |
0 Odpowiedzi
3863 Wyświetleń |
wysłana przez MateuszCOMPANY |
|
|
zmiana obudowy filtra powietrza + miękki pedał gazu
Zaczęty przez pso |
0 Odpowiedzi
4130 Wyświetleń |
wysłana przez pso |
|
|
wymiana paska klinowego
Zaczęty przez zmijka |
15 Odpowiedzi
16722 Wyświetleń |
wysłana przez Nole |
|
|
Miska olejowa polonez vs 125p
Zaczęty przez lesor#1973 |
2 Odpowiedzi
4481 Wyświetleń |
wysłana przez Serocki |
|
|
Grzechotanie przy zdejmowaniu nogi z gazu
Zaczęty przez THRBB |
11 Odpowiedzi
5966 Wyświetleń |
wysłana przez Stingerek |
|
|
21 Odpowiedzi
14216 Wyświetleń |
wysłana przez Elwood#1887 |
|
|
|
Polonez 1.6 GLE 1992 przygotowanie do trasy
Zaczęty przez Daniel#1981 |
4 Odpowiedzi
4532 Wyświetleń |
wysłana przez THRBB |
|
|
Nierówna praca, zamulenie silnika BOSCH GLI (filmik)
Zaczęty przez Lajtowy |
3 Odpowiedzi
4271 Wyświetleń |
wysłana przez Gomulsky |
|
|
Silnik nierówna praca i stuki na zimnym...
Zaczęty przez mkzibi |
8 Odpowiedzi
5659 Wyświetleń |
wysłana przez OTRO |
|
|
turbo na GSI
Zaczęty przez Vornar0 |
14 Odpowiedzi
7941 Wyświetleń |
wysłana przez THRBB |
|
|
GLE/GLI/GSI
Zaczęty przez fxer |
5 Odpowiedzi
4681 Wyświetleń |
wysłana przez KGB |
|
|
Mycie silnika
Zaczęty przez Leksu |
2 Odpowiedzi
3672 Wyświetleń |
wysłana przez Multec |
|
|
Brak kontrolki check engine polonez 1.6 Gsi
Zaczęty przez djremix1 |
2 Odpowiedzi
3770 Wyświetleń |
wysłana przez djremix1 |
|
|
20 Odpowiedzi
10657 Wyświetleń |
wysłana przez mareks#1181 |
|
|
|
Paski alternatora, wspomagania, pokrywa, klucz
Zaczęty przez marian. |
3 Odpowiedzi
4311 Wyświetleń |
wysłana przez Sławek#1978 |
|
|
Wibracje na biegu jałowym
Zaczęty przez Juro |
7 Odpowiedzi
4743 Wyświetleń |
wysłana przez Juro |
|
|
5 Odpowiedzi
4476 Wyświetleń |
wysłana przez Master82 |
|
|
|
1.6 GLI+LPG nie odpala na benzynie
Zaczęty przez junior |
2 Odpowiedzi
4024 Wyświetleń |
wysłana przez junior |
|
|
Polonez GSI nie zawsze odpala za pierwszym
Zaczęty przez ADAM84 |
5 Odpowiedzi
4352 Wyświetleń |
wysłana przez ADAM84 |
|
|
caro GLE falują obroty
Zaczęty przez w0mbat |
2 Odpowiedzi
3998 Wyświetleń |
wysłana przez w0mbat |
|
|
numer katalogowy katalizatora
Zaczęty przez pso |
2 Odpowiedzi
3563 Wyświetleń |
wysłana przez pso |
|
|
6 Odpowiedzi
8417 Wyświetleń |
wysłana przez Multec |
|
|
|
Polonez 1.6 GSI komora silnika pytania
Zaczęty przez mkzibi |
7 Odpowiedzi
5997 Wyświetleń |
wysłana przez Sławek#1978 |
|
|
1.6 GSI na gaźniku.
Zaczęty przez Michu125p |
13 Odpowiedzi
8218 Wyświetleń |
wysłana przez Adriano |
|
|
3 Odpowiedzi
3857 Wyświetleń |
wysłana przez Adriano |
|
|
|
Przeróbki i poprawianie fabryki w OHV
Zaczęty przez kulako |
9 Odpowiedzi
7847 Wyświetleń |
wysłana przez Ukash |
|
|
Gdzie szukać rozwiązania - 93 - błąd modułu QUAD
Zaczęty przez mkzibi |
3 Odpowiedzi
4449 Wyświetleń |
wysłana przez Serocki |
|
|
42 Odpowiedzi
24802 Wyświetleń |
wysłana przez banned |
|
|
|
masakryczne spalanie gli
Zaczęty przez fxer |
12 Odpowiedzi
7221 Wyświetleń |
wysłana przez Tomasz#1969 |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 35 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 50 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta