Autor Wątek: Alarm  (Przeczytany 1410 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alarm
« dnia: Marzec 26, 2006, 16:32:12 pm »

Pudzian_Puławy

  • Gość
Mam takie sztuczki w samochodzie że potrafi mi się sam alarm włanczać ale nie wiem z jakiego powodu...Milei?cie co? takiego??

Alarm
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2006, 17:16:57 pm »

bzik

  • Gość
mialem cos takiego tylko nie w poldku alarm sam sie uzbrajal i zamykal drzwi i trzeba bylo uwazac zeby nie bylo w srodku kluczykow - alarm byl na gwarancji i mymienili mi centralke, a i czasem w czasie jazdy potrafil sie wlaczy ale to przez moja matke bo raz podlaczyla prostownik nie odlaczajac aku  i wystarczylo odlaczy aku i podlaczyc i zaczal normalnie chodzic

Alarm
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2006, 17:37:08 pm »

Offline Osfald

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 690
    • JAGUAR XJL 3.0 Supercharged 380KM
Pudzian temat byl walkowany... napewno znajdziesz...

sprawdz sensory i mozliwosci ich przypadkowego uruchomienia (np czujnik wstrzasowy o zbyt duzej czulosci)

czasami sa temu winne wylaczniki drzwiowe, zlej jakosci polaczenia elektryczne (wrazliwosc na wilgoc)... itd
FSO Car Team
12 lat przejeździłem wyrobami FSO. Są powody do dumy :)

Alarm
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 26, 2006, 23:40:34 pm »

Drobek

  • Gość
idzie wiosna i wszystko sie budzi to moze jakas mucha w bagazniku sie obudziła i ci robi bydł??  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Alarm
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 27, 2006, 09:39:45 am »

kan

  • Gość
A nie zostawiasz komórki w samochodzie przypadkiem?

Alarm
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 27, 2006, 11:34:58 am »

PeNY#1816

  • Gość
Komorka to jedno, ale niektore alarmy jesli nie wyczuja kluczyka w stacyjce w pozycji "1" czy jak to sie tam nazywa, w sensie ze nie jest calkiem wylaczony, to same uzbrajaja alarm, bo mysla ze kierowca zapomnial zamknac auto i aktywuja sie automatycznie... Niektore france to nawet szybki elektryczne zamykaja...