Autor Wątek: Jakie obroty w GSI??  (Przeczytany 4765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Re: Jakie obroty w GSI??
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 21, 2006, 16:21:08 pm »

Cyneq

  • Gość
Cytat: "Pereziarz"
.Prosze tu o wypowiedzenie sie posiadaczów polków z tymi silnikami czyli GSI
Pozdrawiam!![glow=black][/glow]

To nie ma żadnego znaczenia.
Cytat: "Pereziarz"
.
.Je?li s? za wysokie to czym mog? być spowodowane,sprzęgło w normalnej jeżdzie sie niby nie slizga.

Google i hasła 'przełożenia" "przekładnia główna".
I nasza strona główna i dział "tabele prędko?ci", albo jak trochę zrozumiesz z poprzedniego punktu to kalkulator do ręki i wiesz wszystko.

Jakie obroty w GSI??
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 21, 2006, 17:18:29 pm »

Cycu_E30

  • Gość
Cytat: "sebekh"
CyCu#1904, twoj pali 10 litrow gazu na miescie?? to jakos malo moj 14-15, a jak? masz instalacje gazow? , jaki przebieg i w jakim stanie jest towj wydech??
10 litrow jak z bicza strzelil no chyba ze ja pojezdze po placyku to wyjdzie i 13-14 :mrgreen: ale normalnie to 10, instalacja LOVATO z komputerem, przezuca pow 2000obr, temperatura ustawiona na chyba 20stopni C, przebieg niedawno wybilo 100 000tys , wydech seria i jest ok nic nie przegnite,niepowiginane itd, silnik na trasie nad morze i spowrotem (1400Km) nie wzioł ANI GRAMA OLEJU, wymiany co 10 000, nigdy tez nie przekroczyl 3500obr pod nog? mojego starsze, a odcięcia to nigdy nie widzial :D

Jakie obroty w GSI??
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 21, 2006, 22:20:38 pm »

Pereziarz

  • Gość
dzieki cyneq za odpowiedż.Ale ja już dowiedziałem sie tego co chciałem.Więc temat uważam za zamkniety.Jeszcze raz dzieki za wszelkie info.
Pozdrawiam!!