Autor Wątek: Zbiornik płynu do spryskiwacza tylnej szyby  (Przeczytany 3661 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zbiornik płynu do spryskiwacza tylnej szyby
« dnia: Marzec 28, 2008, 08:48:07 am »

Frogulus

  • Gość
Chciałbym uzupełnić zbiorniczek płynu do spryskiwaczy tylnej szyby. Z tego co wiem znajduje się on gdzieś w bagażniku z prawej strony. Niestety właśnie tam znajduje się u mnie butla na LPG. W weekend planuję posiedzieć trochę przy samochodzie i m. in. chciałbym pokombinować jak się do niego dostać. Czy któryś z Was ma może zdjęcie bagażnika Caro Plus, w którym widać DOKŁADNIE gdzie znajduje się ten zbiornik?

Zbiornik płynu do spryskiwacza tylnej szyby
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2008, 09:45:28 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
po prawej stronie , mniej wiecej 10-15 cm od tyłu lampy.
najprościej to by było do niego sobie rurke dorobić, ale może być problem z zamknięciem :)

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Zbiornik płynu do spryskiwacza tylnej szyby
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 28, 2008, 10:57:42 am »

klimi

  • Gość
Zdjęcia:



Zbiornik płynu do spryskiwacza tylnej szyby
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 28, 2008, 11:30:49 am »

Frogulus

  • Gość
DZIĘKUJĘ!!!

Na podstawie opisów jakie czytałem kiedyś byłem pewien, że to gdzieś pod dywanikiem - nie przyszło mi do głowy żeby zaglądać na ściankę boczną. Tak wprawdzie też nie mam łatwego dostępu, ale nie będę musiał w celu uzupełnienia butli wyciągać :)

Zbiornik płynu do spryskiwacza tylnej szyby
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2008, 11:56:02 am »

marcij

  • Gość
Ja wlozylem do zbiorniczka zwykly waz wodny, przez ktory bez problemu mozna wlewac plyn. Nie jest to szczelne , ale jak wleje do zbiorniczka ponizej 1litra , to nie powinno sie wychlapywac.

Zbiornik płynu do spryskiwacza tylnej szyby
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 28, 2008, 12:05:06 pm »

Buton

  • Gość
Mi tak zrobili gazownicy jak instalację montowali. Wąż takiej średnicy, że siedzi na sztywno w zbiorniczku. Nawet go nie widać jak zawinę za butlę.

Zbiornik płynu do spryskiwacza tylnej szyby
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 28, 2008, 13:02:45 pm »

Frogulus

  • Gość
W sumie z tyłu nie często trzeba uzupełniać... Często korzystał nie będę. Użyję więc lejka i jakoś tam uzupełnię - nie będę konstruował wężyków na stałe...

Zbiornik płynu do spryskiwacza tylnej szyby
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 31, 2008, 00:19:07 am »

Offline Maurer

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1,6 GLI '96 LPG
Mi zrobili podobnie gaziarze (kawał węża) ale byly z tym problemy, więc przewiesiłem worek bardziej w okolice pod głośnikiem.

Zbiornik płynu do spryskiwacza tylnej szyby
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 31, 2008, 09:33:16 am »

Frogulus

  • Gość
Lejek + metrowy wąż załątwił sprawę. Raz na kilka miechów mogę się tak pomęczyć :)

Zbiornik płynu do spryskiwacza tylnej szyby
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 02, 2008, 10:45:50 am »

benyhds

  • Gość
Ja sobie wczioaj z nudów w pracy szukalem tego ustrojstwa ale na sluch. znalazlem ale z wlaniem plynu to mam problem-ale do rozwiazania otóż ten nieszczescy zbiorniczek zakrywa butla z gazem a malo tego mam do wymiany wezyk w gornej czesci przy zawiasach klapy a z tym do dluzsza walka mnie czeka.

Zbiornik płynu do spryskiwacza tylnej szyby
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 02, 2008, 14:16:09 pm »

Frogulus

  • Gość
Cytat: "benyhds"
Ja sobie wczioaj z nudów w pracy szukalem tego ustrojstwa ale na sluch. znalazlem ale z wlaniem plynu to mam problem-ale do rozwiazania otóż ten nieszczescy zbiorniczek zakrywa butla z gazem a malo tego mam do wymiany wezyk w gornej czesci przy zawiasach klapy a z tym do dluzsza walka mnie czeka.


No wymiana wężyka to się trochę nadłubiesz.
Ja tam już się cieszę czystą szybą z tyłu :)
Muszę jeszcze tylko przy wymianie wycieraczek z przodu przełożyć jedną na tył - bo tam to już trup totalny.