Autor Wątek: Alarm Python problem  (Przeczytany 985 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alarm Python problem
« dnia: Listopad 17, 2008, 18:47:21 pm »

mariusz_87

  • Gość
Witam, mam ogromny problem. Posiadam Caro plus z 97 roku z fabrycznie zamontowanym alarmem Python. Wszystko bylo dobrze, az od pewnego dnia nie mogę wyłączyć alarmu. Wogole nie reaguje na pilot, zapasowym pilotem również nie mogę go rozbroić. Auto stoi, nie jestem w stanie go uruchomić żeby pojechac do elektryka w celu wymontowania go. Czy ma ktos jakis pomysł co z nim zrobić, czy mozna go jakos samemu odlączyc, czy jedynie na hol i do elektryka zaprowadzić?

Alarm Python problem
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2008, 18:56:47 pm »

Offline Maxiu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1062
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro MR 91
Spróbuj wyciągnąć bezpiecznik od alarmu, albo odepnij wtyczke z centralki, powinno pomoc.
FSO Polonez Caro 1.6 k16 :) lpg 92' L-46
4 elektryczne szyby , wspoma, lusterka elektryczne, podgrzewane, IG Standard podgrzewane, podłokietnik
były #1935

Alarm Python problem
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2008, 14:38:59 pm »

marcij

  • Gość
Po odpieciu wtyczki , po stronie instalacji samochodu znajdz dwa przewody takiego samego koloru, powinny byc dwie takie pary , jedne zolte/zielone/pomaranczowe , czy cos w ten desen, drugie , niebieskie/rozowe , czy cos kolo tego. Zmostkuj (polacz ze soba) ta druga pare i wtedy powinien zapalic.
Ewentualnie jesli posiadasz gaz , to proboj zapalac z gazu , mozliwe ze sie uda.

Alarm Python problem
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2008, 18:16:51 pm »

mariusz_87

  • Gość
Z gazu odpalilem go, tylko wlaśnie te kierunki mrygają cały czas. Jak tylko chwile bede mieć to zaczne kombinować. Dzięki za pomoc

Alarm Python problem
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 19, 2008, 22:02:13 pm »

waldek_x

  • Gość
Miałem ten problem w polonezie caro z 97r był jakiś tam alarm, no i wyjąłem jedną z centralek, d której szły kabelki. Wystarczy że spróbujesz ras wyjmij jedna innym razem druga powinno pomóc.

Alarm Python problem
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 20, 2008, 14:43:40 pm »

marcij

  • Gość
Cytat: "mariusz_87"
Z gazu odpalilem go, tylko wlaśnie te kierunki mrygają cały czas. Jak tylko chwile bede mieć to zaczne kombinować. Dzięki za pomoc


To znaczy ze masz odciecie pompy paliwa/zawor na przewodzie paliwowym. Wywal centralke w diably, jesli nie bedzie chcial jezdzic na benzynie , to zrob tak jak napisalem w poprzednim poscie. I powinno byc dobrze.