Autor Wątek: Poldozłom  (Przeczytany 11887 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Poldozłom
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 07, 2008, 22:42:39 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2632
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
a ja mam " ratstyle" bez żadnej ingerencji z mojej strony. z radościa sprzedam komuś napalonemu na "ratstyle" swoje zardzewiałe, dziurawe miejscami drzwi, progi i listwy nadzderzakowe. oczywiście cena, jak to zwykle bywa w przypadku rzeczy modnych, będzie odpowiednio wysoka. liczy się oryginalność rdzy, w tym przypadku to nie jest żadna tania, nieudolna podróbka. za niewielką dopłatą, poobjam je dodatkowo młotkiem.

chyba jasno wyraziłem mój stosunek do tego typu " stylizacji ".
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Poldozłom
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 08, 2008, 01:35:42 am »

santi86

  • Gość
Cytat: "Mack"

Cytat: "santi86"
[...]Mi sie kompletnie nie podoba, jakby chociaż był pomalowany porządnie i miał inne zderzaki, lub te pomalowane, teraz jest podobny do zajeżdżonego poldka, którego właściciel załatał dziury szpachlą i włóknem i pomalował minią.

"pomalowany porządnie" tzn jak? zderzaki muszą być czarne, dziury sa połatane. tylne


porządnie tzn natryskiem, a nie wałkiem.

Poldozłom
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 08, 2008, 15:10:37 pm »

Offline Senn#1869

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1388
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez 1500C Rover 820Si MG ZS180
Widac ze kolega chce sie wyroznic. Poszedl najlatwiejsza droga bo nie musi nic ze swoim zlomem robic. Wystarczy go jeszcze bardziej oszpecic co nie jest ani trudne, ani kosztowne. Ten rat styl ma sie tak samo do prawdziwego rat stylu jak polskie wyscigi na 400m do wyscigow dragsterow w stanach.

No i ortografii to nie musisz mnie uczyc.
Były: C+1.4 K16 DOHC C1.6 K16 DOHC C+1.8 K16 DOHC Jest Polonez 1500C
Rover 820Si LPG
MG ZS180 PB
Renault Espace IV Pb

Poldozłom
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 09, 2008, 21:47:01 pm »

Młody

  • Gość
:roll:  :lol:

Poldozłom
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 06, 2009, 02:55:51 am »

rysiek

  • Gość
Zeby byl styl rost trzebaby zedrzec farbe do golego metalu i potraktowac roztworem wody z sola zeby rdza wyszla. Pomalowanie farba w kolorze przypominajacym rdze nie da tego efektu. Jak malowac podkladem to na czarny mat ale to juz nie bedzie rost tylko bardziej baza do rata. Do stylu rost swietnie pasuja wypolerowane aluminowe fele-najlepiej szerokie-wtedy nie powinno byc watpliwosci ze efek rdzy jest celowy i zamierzony.

Uwazam jednak ze do pewnych aut to pasuje, do innych nie. Juz do caro plusow i atu rost nie pasuje, borewicz, caro bez blendy, DF jak najbardziej. Szachownica na dachu nie pasuje do stylu rost rowiez. Jeszcze tylko zolte swiatla i git:D  No i mocny silnik pod maska-przynajmniej rover.

Jak dla mnie dobrze zrobiony rost moze przyciagac uwage i budzic zaciekawienie, widze ze wiecej tego typu aut sie pojawia na ulicach ostatnio, moda do nas dochodzi powoli z zachodu. Jak widze takie auto to najpierw pojawia sie zdziwienie, pozniej zaciekawienie a na koniec rozbawienie-reakcje innych ludzi sa podobne z tego co widzialem.

Osobiscie nie podobaja mi sie w tym stylu zardzewiale beczki na dachach, walizki, narty, sanki, skrzynki itp. ale gdzies w necie widzialem za szyba ciekawa kartke: "This is not an abandoned wehicle" czyli "To nie jest porzucony samochod" :D

Poldozłom
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 08, 2009, 00:16:32 am »

Online Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4132
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Sorki, ale jak dla mnie to auto w takim stylu powinno być jakimś drogim pojazdem. To powinien być Merc S-klasy, BMW 7 czy Jaguar, bo każde tańsze będzie po prostu wyglądało na zapuszczony złom, czyli na pojazd kogoś kogo po prostu nie stać na remont i dlatego tak to wygląda...
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Poldozłom
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 08, 2009, 01:18:40 am »

Offline maciejowski

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2979
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p '75 | 125p '78 | 125p '80 | 125p '90 | 126p '78 | caro '96 x2 |
a ja powiem, że poldozłom się ubrzybdza i będzie reaktywacja. :mrgreen:
Cytat: KGB
wtedy moze okazac sie ,ze pelno Nm ,a jakoby zadnego nie bylo - jedna malutka przekladnia ,tak wiele ubylo ...

Poldozłom
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 08, 2009, 02:17:36 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
No i włożyli kij w mrowisko...

Na forum golfa napisać szpachelwagen... i już jest wojna ;)
ludzie troszeczke dystansu do tematu.
Samemu mi ziemniaki wpiwnicy kiełkują jak widze takiego zaciukanego poldka, przez tepego dresa z fajkiem w pysku i rozklekotanego gruchota. Ale ze względu na bezmyślnośc, debilizm, zaniedbanie itd bla bla bla..
Natomiast jesli efekt jest zamierzony to zupełnie inaczej to wyglada...
O taki np bałagan na głowie .. dl ajednych to fryzura za ktora placi w salonie fryzjerskim 200zł dla innych poprostu szopa... ja uważam że nie każdy polonez musi wyglądać jak z fabryki (albo lepiej) chociaż sam kocham te auta. A przecież są różne świry , i sa to bardzo sympatyczni ludzie ktorzy maja porabane pomysły ! kolega kiedyś pojechał na szrot, kupił klape do poldka... i pomalowaliśmy ją plakatówkami ! założyliśmy i jeździł tak przez kik tygodni... potem przerzucaliśmy sobie na parkingu pod blokiem (co wieczór ktoś komus) wielkiego pluszowego osła z dachu na dach ! :)  
Zluzować zwieracze, opinie już poznaliśmy teraz przedyskutujmy to co można jeszcze "odwalić" ale powaznie a nie dogryzać.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...