Autor Wątek: Problem ze światłami mrugają  (Przeczytany 919 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem ze światłami mrugają
« dnia: Październik 09, 2010, 23:44:12 pm »

Offline CoveName

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 535
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pasji Nie Zatrzymasz !
Mam taki problem, i oczywiście potrzebuję pomocy

Mianowicie koledzy odpalam mojego poldka, jeżdże normalnie światełka mijania działają nagle jak silnik zrobi się ciut cieplejszy blisko 90 stopni zaczynają się jaja światła przygasają, nawiew jest słabszy

powiem iż podłaczyłem dwa wzmacniacze minus jest blisko plusa około 5 cm ale myślę że to nie problem ponieważ zaczęło się to dziać przed wadzeniem sprzętu.

Co to może być regulator napięcia, alternator, czy akumulator chodź 1,5 roku temu był kupowany nowy

sprawdzić napięcie na regulatorze będe mógł sprawdzić dopiero w następny piątek tylko że jest problem na cały tydzień potrzebuje samochód i klapa:(

dlatego proszę o najbardziej prawdopodobną przyczynę.
W poszukiwaniu.........

Problem ze światłami mrugają
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 09, 2010, 23:58:54 pm »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4132
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Regulator możesz wymienić "zaocznie" - drogo to nie kosztuje. :)
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Problem ze światłami mrugają
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 10, 2010, 00:59:27 am »

Offline Lysy_Piotrus

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 103
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus 1.6 GSI 99'
Dobrze, że Ci słabną bo często gdy padnie regulator napięcia to pali w najlepszym wypadku tylko żarówki.

Problem ze światłami mrugają
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 11, 2010, 10:45:20 am »

Offline CoveName

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 535
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pasji Nie Zatrzymasz !
w takim razie zacznę od wymiany regulatora napięcia jak pomoże temat zakończony jak nie niestety przyczyna błędu nadal nieznana także jeśli tego nie wymienie na czas może dojść do tragedii tzn. spalenia się  całej instalacji czy nie jest to aż  tak straszne?

[ Dodano: 18 Paź 2010 09:37 ]
podziele się rozwiązaniem swojego problemu mianowicie światła już nie mrugają w ładną słoneczną pogode zajżałem dokładnie i kabelek przy regulatorze napięcia był uszkodzony i robiło takie jakby spięcie także zlutowałem ładnie i teraz juz nic nie mruga ;]
W poszukiwaniu.........