Autor Wątek: odpalanie a grajace radio  (Przeczytany 4931 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: odpalanie a grajace radio
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 02, 2012, 23:50:56 pm »

Offline michal17abc

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 496
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
    • Nie Polonez :)
Ja mam normalnie radio po ludzku w sklepie muzycznym podłączone pod ISO i po uruchamianiu auta radio na chwile gaśnie i potem się uruchamia spowrotem :D
Nie Polonez  <3 SDI :P

Tak po mojemu - parodia ... Zamienił stryjek siekierkę na kijek ;/

Odp: odpalanie a grajace radio
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 03, 2012, 08:17:32 am »

Offline Szyna

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
    • Lanos HB 1.5 16V
wlasnie tez zauwazylem ze przygasa, czyli w sumie nikomu krzywda sie nie dzieje, bo nawet transmiter sie odpala od nowa. Gdzies to u kos mowil ze w plusie jest ten caly inteligentny zaplon, albo ja jestem jakis nieuk, albo dziwny, albo moj samochod to nie plus bo ja czegos takiego nie mam...nawet kolorow iso nie mam takich jak w kostce powinny byc i kostke dorabialem metoda prob i bledow, a plusa po stacyjce czy czegos takiego tam wgl nie ma.. za to mam plusa po wlaczeniu swiatel

Odp: odpalanie a grajace radio
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 03, 2012, 10:30:11 am »

Offline jasso

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSM-BB 126p '95
Włączone radio nie powinno mieć żadnego szkodliwego wpływu na instalację, ale wydaje mi się, że może to skracać żywotność akumulatora. Ja u siebie w plusie miałem zrobione tak, że w momencie kręcenia rozrusznikiem gasły światła, podświetlenie zegarów, radio i cała reszta i z tego co się orientuję wynikało to z konstrukcji stacyjki.
"вор есть вор, мент есть мент"
Były:
2x PN C+ '98 GSI
 126p '87
Pn Caro 1.5 GLE '93

Odp: odpalanie a grajace radio
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 10, 2012, 08:04:58 am »

Offline THRBB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 329
    • atu minus 97'
Mam starego kaseciaka Panasonica i w momencie działania rozrusznika samo się rozłącza i potem natychmiast załącza, tak chyba we wszystkich jest? :-) dodam, ze instalacja bezposrednio z aku
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2012, 08:09:51 am wysłana przez THRBB »

Odp: odpalanie a grajace radio
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 11, 2012, 01:20:41 am »

Offline maciejowski

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2979
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p '75 | 125p '78 | 125p '80 | 125p '90 | 126p '78 | caro '96 x2 |
Po drugie, w czasie pracy rozruchacza napięcie w instalacji może spaść do poniżej 10V, od czego wspólcześnie produkowane radia same się wyłączają. Tak na przykład dzieje się u mnie w Polonezie.
Cytat: KGB
wtedy moze okazac sie ,ze pelno Nm ,a jakoby zadnego nie bylo - jedna malutka przekladnia ,tak wiele ubylo ...