Autor Wątek: Schemat instalacji elektrycznych szyb na przekaźnikach.  (Przeczytany 3690 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Schemat instalacji elektrycznych szyb na przekaźnikach.
« dnia: Kwiecień 19, 2014, 16:32:42 pm »

Offline pold20

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1044
  • Płeć: Mężczyzna
  • REDTOP
    • Panda I 1.2 75 fire, Borek 2.0 DOHC GSI, Caro Plus 1,4GTI 16V, Caro Plus RED TOP, Caro Plus RED TOP Turbo, Omega A 3000 24V
Jako ze mam spory naddatek elektrycznych mechanizmów do poloneza chce założyć również elektrykę z przodu w borku. Jako że na seryjnej wiązce podają szybko przełączniki to chciałem zrobić to na przekaźnikach aby je odciążyć. Ma może ktoś gotowy schemat takiej wiązki który mógłby udostępnić lub opisać. W przeciwnym wypadku będę musiał sam nad tym posiedzieć. Z góry dzięki za odpowiedź.
Żyj tak jak jutro miał być koniec świata

Odp: Schemat instalacji elektrycznych szyb na przekaźnikach.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 19, 2014, 16:42:47 pm »

Offline maciejowski

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2979
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p '75 | 125p '78 | 125p '80 | 125p '90 | 126p '78 | caro '96 x2 |


schemat dawno temu znaleziony na forum.
Cytat: KGB
wtedy moze okazac sie ,ze pelno Nm ,a jakoby zadnego nie bylo - jedna malutka przekladnia ,tak wiele ubylo ...

Odp: Schemat instalacji elektrycznych szyb na przekaźnikach.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2014, 16:49:09 pm »

Offline Pudzian#1942

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 215
  • Tył napęd rządzi :D
    • C+, Omega BFL, Borat TDI XD
ja mam wszystkie 4 tak zrobione do tego domyanie i do tego 4 szyby i ttlne na przednich cykaja przelacznikach
Jest C+ 1.6 GLI "97 :D
Full opcja bez skóry, klimy, grzanych foteli.
Opel Omega
B FL 2.5td Caravan
Borat 1.9 TDI

Odp: Schemat instalacji elektrycznych szyb na przekaźnikach.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 20, 2014, 22:04:12 pm »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1334
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
Jako ze mam spory naddatek elektrycznych mechanizmów do poloneza chce założyć również elektrykę z przodu w borku. Jako że na seryjnej wiązce podają szybko przełączniki to chciałem zrobić to na przekaźnikach aby je odciążyć. Ma może ktoś gotowy schemat takiej wiązki który mógłby udostępnić lub opisać. W przeciwnym wypadku będę musiał sam nad tym posiedzieć. Z góry dzięki za odpowiedź.
A nie myślałeś o proximie ssm-2? Stówkę za dwie szyby przy komforcie jaki daje, to chyba niewiele.
Włączniki podłączasz jak w standardzie (ja dałem przewody oidp 0,5mm2) a prąd do silników płynie przez wewnętrzne przekaźniki modułu.
Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.

Odp: Schemat instalacji elektrycznych szyb na przekaźnikach.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 20, 2014, 22:09:50 pm »

Offline PutiN|FSO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2108
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V
Taki schemacik mam ja zapisany na kompie na przyszłość. Nie ma przekaźników ale może się przydać do budowy własnego.