Autor Wątek: Elektrycznie opuszczane/ podnoszone szyby C+ Co? i jak?  (Przeczytany 1632 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elektrycznie opuszczane/ podnoszone szyby C+ Co? i jak?
« dnia: Luty 26, 2006, 10:09:17 am »

Chomal#1856

  • Gość
Witam :!:
Mam tak? sprawę mam kompletny układ elektrycznie opuszczanych szyb do poloneza.
Pochodz? z rocznika 95 chce je zamontować u siebie w plusie 98r.
Moje pytanie jest następuj?ce:
W którym miejscu jest przygotowane jakie? wyprowadzenie instalacji elektrycznej (o ile takie istnieje) 3 przewody. :?:
Drugie pytanie gdzie podł?czyć przeka?niki, aby te szyby trochę szybciej pracowały. :?:
Trzecie pytanie, w którym miejscu i w jaki sposób podpi?ć i wyprowadzić przewody do wł?czników, które chcę zamontować w podłokietnikach. :?:


Zeby nie bylo to szukalem na elektryce i na ten temat znalzlem tylko jeden >>POST<<

Elektrycznie opuszczane/ podnoszone szyby C+ Co? i jak?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2006, 10:18:29 am »

Offline OZi1845

  • MG
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1171
  • Płeć: Mężczyzna
    • Volvo S80 2.4 20V :P
Był: Polonez Caro Plus 1.4GTi [109KM]
Było: BMW 318TDS Touring
Jest: Volvo i DL650

Elektrycznie opuszczane/ podnoszone szyby C+ Co? i jak?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2006, 17:37:52 pm »

Drobek

  • Gość
no do prowadzenia przewodów chyba nie potrzeba gromadki ludzi nie? co ty za pytania zadajesz? Chyba potrafisz to sam zrobic....? A co do przekazników to wg mnie nic one nie daja. moje szybki maja zasilanie prosto z akusia i tak chodza jak chodza wiec przekaznik tu duzo nie pomoze żeby szybciej pracowały

Elektrycznie opuszczane/ podnoszone szyby C+ Co? i jak?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 26, 2006, 22:24:37 pm »

Offline G.T.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 900
Drobek, mylisz sie, przekazniki sporo daja

Elektrycznie opuszczane/ podnoszone szyby C+ Co? i jak?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2006, 22:34:37 pm »

Pudzian_Puławy

  • Gość
a ile kosztuje taki komplecik bo i ja bym sobie podpioł....  ;)  ;)

Elektrycznie opuszczane/ podnoszone szyby C+ Co? i jak?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 26, 2006, 22:36:02 pm »

Rysiu#1883

  • Gość
Cytat: "Pudzian_Puławy"
a ile kosztuje taki komplecik bo i ja bym sobie podpioł....  ;)  ;)

i pytanie sk?d je wyrwał ostatnio w sklepie sie pytałem to 500 zeta i moje hehe  :roll:

Elektrycznie opuszczane/ podnoszone szyby C+ Co? i jak?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 26, 2006, 23:09:34 pm »

Drobek

  • Gość
G.T.#092,  cos na temat przekazników wiem i po kiego je montowac skoro prad bierzesz prosto z akusia co????? Orginalne elektryko nie ida przez przekazniki. Przekaznik montujesz poto aby na wyj?ciu było tyle co na wejsciu. Wiec wg mnie niema sensu no ale prosze wytłumacz mi dlaczego "przekazniki" sporo tu daj??

Elektrycznie opuszczane/ podnoszone szyby C+ Co? i jak?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 26, 2006, 23:40:05 pm »

Offline G.T.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 900
tzn wiesz, ja sie sugeruje tym co mial Patryk#153 a jego auto to byla zmora kazdego elektryka,ze wszystkich kabli znajdujacych sie w tym aucie zlozylbys 3 pełne instalacje poloneza.nie wiem wlasnie skad mial na poczatku pociagniety prad,ale pozniej zrobil przez przekazniki i bylo git

Elektrycznie opuszczane/ podnoszone szyby C+ Co? i jak?
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 27, 2006, 09:49:54 am »

Offline Osfald

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 690
    • JAGUAR XJL 3.0 Supercharged 380KM
Cytat: "Drobek"
G.T.#092,  cos na temat przekazników wiem i po kiego je montowac skoro prad bierzesz prosto z akusia co????? Orginalne elektryko nie ida przez przekazniki. Przekaznik montujesz poto aby na wyj?ciu było tyle co na wejsciu. Wiec wg mnie niema sensu no ale prosze wytłumacz mi dlaczego "przekazniki" sporo tu daj??


Drobek daja tyle ze styki przelacznikow (szczegolnie tych z Allegro) nie wypalaja sie po tygodniu (wiem bo mam  :D )... a co do szybkosci dzialania... zgodze sie z Drobkiem... w normalna pogode (bez mrozu i zabrudzonych uszczelek) szyby otwieraja sie tak samo szybko na przelaczniku jak i na przekazniku.... szybkosc dzialania zalezy tu bardziej od przekroju przewodow i ich dlugosci.
FSO Car Team
12 lat przejeździłem wyrobami FSO. Są powody do dumy :)

Elektrycznie opuszczane/ podnoszone szyby C+ Co? i jak?
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 28, 2006, 20:42:43 pm »

Pudzian_Puławy

  • Gość
Ja pikole ile oni chc? za takie żeczy to już wolałbym soie na szrocie kupić używany....Za 500zł to normalnie można felgi se kupić albo có?...