Autor Wątek: wycieraczki  (Przeczytany 1352 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wycieraczki
« dnia: Marzec 17, 2006, 12:58:48 pm »

Slawek

  • Gość
Witam,o  co może chodzić że wycieraczki przy silnym mrozie bardzo wolno sun?  po szybie?Przy temperaturach zblizonych do 0 stopni jest ok.,natomiast poniżej strasznie s? powolne.Czy może w tym silniczku jest jakie? smarowidło które gęstnieje i stawia takie opory na mrozie?No i czy można w jaki? sposób temu zaradzić?

wycieraczki
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2006, 13:14:43 pm »

Chudson

  • Gość
jak jest zimno to wszystko im szkodzi, gęsty smar, zamarzaj?ce przeguby, większy opór na szybie stawiaj? gumy, słabszy pr?d.
Na pocz?tek radze przeczy?cic i przesmarować cały układ , sprawdzić gumy i ich docisk(czy nie za mocny) i jeszcze  podpi?ć bezpo?rednio do akumulatora sprawdzić czy szybciej chodz? .

wycieraczki
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 28, 2006, 21:14:29 pm »

Godzill

  • Gość
nie zrobi?  :roll:  jak ci wycieraczki dzialaj? za wolno to zobacz czy sie nie zapiekły u mnie sie zapiekły i cykl wyceraczek trwał ze 2minuty    :mad: jak sprawdzic prosto zdejmujesz plastik przed szyb? odpinasz któr?s prowadnice i probojesz sam pouszyc wycieraczk? ciegn?c za prowadnice nie za wycieraczke jak bedzie to ciezko szło zdejmij wycieraczke posmaruj wd-40 poruszaj i tak w kolo dopuki nie bedzie chodziło gładko jak ci sie to uda pod palstik ochronny miedzy palstikiem podszybia a wycieraczk? napchaj troche samaru zapobiegawczo i bedzie git  ;)

wycieraczki
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 28, 2006, 22:03:10 pm »

Offline -Marcin-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1561
    • PN 3.0 24v, PN Truck 1.6E
hehe :) , az 2 minut na cykl to moje wycieraczki nie potrzebuja :D ;) , no ale kiepawo chodza, efekt tak jakby za male V mialy :mrgreen: . bede to musial chyba miernikiem sprawdzic  :smile:
to ja, byly Marcin#839

wycieraczki
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2006, 22:32:30 pm »

Godzill

  • Gość
to odepnij silniczek od prowadnicy i zobacz jak chodzi bez oporów  ;)