Autor Wątek: zmiana podświetlenia deski rozdzielczej/zegarów  (Przeczytany 6339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zmiana podświetlenia deski rozdzielczej/zegarów
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 30, 2004, 21:20:08 pm »

roman13

  • Gość
Erich dostałby zawału gdyby go zobaczył!

zmiana podświetlenia deski rozdzielczej/zegarów
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 01, 2004, 16:47:21 pm »

DooMinick#1823

  • Gość
Ja teraz robie podswietlenie w DF (okragle zegary) i zabieram sie do tego tak, ze zeskanowalem moje stare tarcze i wskazniki temp i paliwa i zmienilem troszke na kompie wyglad tak, jak mi sie podoba. Nastepnie w rozliczeniu za uslugi w pewnej znajomej firmie robiacej takie litery swietlne i tego typu badziewie z plexi zamowilem sobie tarcze na mlecznej plexi z czarna folia wycieta wedlug skanu na ploterze. Jak mi juz to zrobia wstawie zamiast standardowych tarcz. Co do oswietlenia to trzeba bedzie wywalic te klosze zielone i zrobic patent z diodami. Robilem eksperymenty z bialymi z lampek ogrodowych. Daja swiatlo punktowe i cholernie jasne, musialyby byc w odleglosi ze 30cm, zeby to nie razilo po oczach. Wiec najprawdopodobniej beda jakies diody pomaranczowe lub zielone, lub niebieskie, ale cale w kolorze, o zwyklej, nie podwyzszonej jasnosci i to powinno wygladac ladnie. Jak sie zrobi to postaram sie artykul dac o tym na forum ze zdjeciami.

Co do przelacznikow podswietlanych to ktorys z poprzednich wlascicieli mojego DF zamontowal wlasnie takie wraz z konsola poldolota. Od zwyklych roznia sie 2 wyprowadzeniami na dole, maja malutka diodke (zielona lub pomaranczowa) i nie wiem jeszcze jak swieca, bo rozebralem na razie caly srodek.

zmiana podświetlenia deski rozdzielczej/zegarów
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 03, 2004, 22:52:25 pm »

drucik#1814

  • Gość

zmiana podświetlenia deski rozdzielczej/zegarów
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 25, 2006, 12:03:23 pm »

Gifter

  • Gość
wracam do tematu :) czy ktos ma foto deski rozdzielczej bez koloru tak jak Gucio mial :D czyli czarne cyfer blaty i kolor normalny żarówek nie pomarańcz :) czy tam bursztyn