Autor Wątek: autoalarm problem  (Przeczytany 1324 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

autoalarm problem
« dnia: Lipiec 09, 2006, 11:40:05 am »

Dj Tygrys

  • Gość
mam problem bo nie wiem jaka moze byćtego przyczyna mam poldka 99 rok i mam centralny zamek na pilota jak zamykam jest jeden dzwiek i sie zamyka natomiast jak otwieram zamiast dwóch dzwieków s? 4, wiem ze od przybytku głowa nie boli ale mnie to troche niepokoi bo to oznaka ze moglobyc włamanie do auta czy co? ale to raz powinno byc takie cos a to mam cały czas i nie wiem czy to sie alarm rozregulował czy co... pomóżcie

autoalarm problem
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2006, 11:58:27 am »

Cycu_E30

  • Gość
nie wiem czy to mzoe byc ta przyczyna, ale czy wył?cznik krańcowy drzwi jest (nadal) dobrze podł?czony ?

autoalarm problem
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2006, 12:44:41 pm »

Offline Osfald

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 690
    • JAGUAR XJL 3.0 Supercharged 380KM
jesli piknal raz przu uzbrajaniu to znaczy, ze wg. niego jest wszystko ok z wylacznikami, czujkami...etc...

od jakiego momentu zaczal pikac 4 razy przy otwieraniu? mozna powiazac to z jakims faktem.... np. z samoczynnym wlaczeniem sie alarmu??
FSO Car Team
12 lat przejeździłem wyrobami FSO. Są powody do dumy :)

autoalarm problem
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 09, 2006, 13:01:16 pm »

Offline -Marcin-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1561
    • PN 3.0 24v, PN Truck 1.6E
u mnie jak pika kilka razy to znaczy, ze niedawno wyl alarm. po uruchomieniu silnika resetuje sie, i znowu pika dwa razy. jak masz diodke alarmu to ona tez w zaleznosc co wlaczy alarm (o ile cos wlaczy) miga sobie nawet jak alarm jest wylaczony (jezeli tak jest tez u ciebie, policz ile razy mruga i sprawdz w instrukcji alarmu ilosc mrugniec). comprende czy nie bardzo?  :mrgreen:
to ja, byly Marcin#839

autoalarm problem
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 18, 2006, 10:04:03 am »

T-REX

  • Gość
nie piszesz jaki masz ten autoalarm je?li RAK to on tak czasem ma pika raz jak zamykasz pika 2 razy jak otwierasz ale czasem mu odbija zwłaszcza jak był zamykany i otwierany tak od razu dla sprawdzenia(z 2 lub 3 razy) to wtedy czasem pika wiecej u mnie czasem jest tak że otwieram o an wyje choć powinien już być nieuzbrojony co prawda zdarza się to bardzo żadko ale jednak w Sienie mam alarm Silicon i ten jest dużo lepszy przynajmniei nie sprawia mi niespodzianek