Autor Wątek: Dziwna sprawa...  (Przeczytany 1486 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dziwna sprawa...
« dnia: Sierpień 20, 2007, 20:34:09 pm »

Logan

  • Gość
Zauważyłem że silnik mi gaśnie podczas jazdy. Np. dojeżdżam do krzyżówki i obroty spadają poniżej 500 i gaśnie, za drugim razem jak zwalniam wciskając hamulec razem ze sprzęgłem jest ok, trzecia próba to pozwoliłem mu spaść do 500 i wcisnąłem hamulec... powroty powróciły do stanu normalnego (900-1000). Ktoś wie może czym to jest spowodowane?

Dziwna sprawa...
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2007, 10:14:57 am »

-Automatic-

  • Gość
Cytat: "polish_muscle"
za drugim razem jak zwalniam wciskając hamulec razem ze sprzęgłem jest ok
prawdopodobnie zbyt późno  wciskasz sprzęgło - a jeśli nie :jest jakaś nieszczelność serwa/membrany albo defekt zaworka zwrotnego

Dziwna sprawa...
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 21, 2007, 14:03:57 pm »

Logan

  • Gość
hamuje biegami, ale nawet jak chce sprawdzić czy gaśnie to podczas jazdy wciskam sprzęgło i daję na luz, obroty spadają, po wciśnięciu hamulca, nawet po takim "kopniaku" w hamulec obroty wracają do normy.

Dziwna sprawa...
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2007, 00:38:25 am »

Offline Elwood#1887

  • Moderator
  • Wiadomości: 2725
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wujek Samo Zlo
Cytat: "polish_muscle"
... powroty powróciły do stanu normalnego (900-1000). Ktoś wie może czym to jest spowodowane?


Za bogata mieszanka i  nieszczelne serwo - w momencie hamowania serwo wstrzykuje do kolektora dodatkowe powietrze. Wtedy jest wiecej powietrza i jest ok Ewenaulnie sa to jakies nieszczelnosci w układzie zasilania .Wymien serwo i powinno wrócic do normy(tak było u mnie)
Obecny park maszynowy :
Ford Granada 4.0 '82 "No replacement for displacement "
BMW E36 323ti  '98 No LPG
BMW E82 125i   '10 "Ferrero Rocher Złoty Miesiąc"& No LPG