Autor Wątek: FSO - z lotu ptak - zdjęcie z satelity  (Przeczytany 1811 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

FSO - z lotu ptak - zdjęcie z satelity
« dnia: Lipiec 09, 2011, 22:34:31 pm »

Offline El-Portero2

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 698
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN 5d 1.5 1980r -> PN 3D V6 2.8i. Polonez 5D 1.5 SLE 1989r -> PN Coupe 1.5X, Polonez 1986 1.5 LE Milicja
Witam
Tak sobie siedzę w sieci i tworzę prezentacje swojego auta i w Google Mapy oglądam swoje miasto/ swoją ulicę/ i na maksymalnym zbliżeniu dostrzegam swoje auto stojące pod domem ... zdjęcie bardzo wyraźne słoneczna pogoda - nieco pod kątem widać białe nadwozie hatchback- jeszcze nawet czarna atrapa wlotu na masce jest widoczna jako czarny mały pasek :-)

Moje pytanie: da się jakoś zrobić zdjęcie tej lokalizacji w taki kadrze jakim widzę ja na swoim kompie w maksymalnym przybliżeniu?

Jeśli się da, to żeby temat nie był bezwartościowy można by wklejać IMG z fotką waszych aut  widzianych okiem satelity ... w różnych miejscach - na parkingu, przy domu, przy sklepie, przed pracą :-)
Cytuj (zaznaczone)
"Moze potnij jakiegoś malucha , świat pełen jest tych co tną ale tych co spawają policzysz na palcach jednej dłoni." CRUISER

Odp: FSO - z lotu ptak - zdjęcie z satelity
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2011, 22:45:03 pm »

Offline FaZi

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez, Mercedes, Fiat 125p
przycisk PRINT SCREEN ;) powinno objac :> i pozniej wklejsza w paincie i zapisuje obraz jako JPG i zameiszczasz ;)

Odp: FSO - z lotu ptak - zdjęcie z satelity
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2011, 22:52:23 pm »

Offline El-Portero2

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 698
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN 5d 1.5 1980r -> PN 3D V6 2.8i. Polonez 5D 1.5 SLE 1989r -> PN Coupe 1.5X, Polonez 1986 1.5 LE Milicja
Cytuj (zaznaczone)
"Moze potnij jakiegoś malucha , świat pełen jest tych co tną ale tych co spawają policzysz na palcach jednej dłoni." CRUISER

Odp: FSO - z lotu ptak - zdjęcie z satelity
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 09, 2011, 23:13:59 pm »

Offline Mariusz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 674
    • 1.5 GLE
Radzę sobie zachować takie skriny z fotami fabryki na Żeraniu. Proponuję zacząć od toru testowego... :/.  Jeszcze trochę i pozamiatają.

Odp: FSO - z lotu ptak - zdjęcie z satelity
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 10, 2011, 16:20:12 pm »

Offline mrkita

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 203
    • FSO Polonez Caro 95
U mnie zrobili mape okolicy 3D i mozna tak jakby chodzic kursorami po calym osiedlu. I tak sobie doszedlem do mojego poldka w 3d...... :D Jak znajde linka to wrzuce heh