Autor Wątek: Silnik szarpie,nierówno pracuje, drga  (Przeczytany 1276 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Silnik szarpie,nierówno pracuje, drga
« dnia: Wrzesień 16, 2010, 13:23:10 pm »

myambo

  • Gość
Przewody i świece nowe. Cewka, moduł, zapłon coś gaźnikiem może być przyczyną ? Mam pewne obawy, że coś z silnikiem nie tak. Niestety, ale moja wiedza nie pozawala na dokładną diagnozę  :| Podłączenie przewodów dobre ? Na kopułce są cyfry od 1 do 4. Z 1 do pierwszej świecy stojąc przed samochodem, 2 do drugiej, 3 do trzeciej, 4 do czwartej, chyba, że to nie tak ma być ?  Gaźnik czyszczony jakiś czas temu, kłopoty zaczęły się wczoraj. Wolne obroty potrafią spaść poniżej 500 (lekko drga wskazówka, lewe powietrze ?), przy dodaniu gazu jak schodzi z obrotów, czasami szarpnie i zgaśnie. Świece NGK, po wykręceniu lekko przykopcone na czarno. Nic nie było kręcone przy śrubach regulacji w gaźniku, ani aparacie zapłonowym, mogło się przestawić samo, albo "przez przypadek" ? Pompa paliwa może mieć coś z tym wspólnego ? Zielony kabelek nowy. Dzięki  :wink:.

Silnik szarpie,nierówno pracuje, drga
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2010, 13:30:51 pm »

Offline centurion

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
Czarna swieca to za bogata mieszanka. Ustaw pływak wg ksiażki na początek. Tyle co mogę tobie pomóc zdalnie. Jak sie myle niech mnie ktos poprawi. Jeszcze jak rozkręcałeś gaźnik, niepozamieniałeś dysz ?
Jak masz możliwość to podjedź na sośnice do mnie dziś po 18-19 będę na garazu, to możemy posprawdzac.
Garaz na jesiennej naprzeciwko przystanku, zobaczysz 2 polonezy i scenica.
Literaturę też mam tak że spoko mozemy walczyć.
Caro minus odbudowa na wypasie. Części na stanie czas na pakowanie.

Silnik szarpie,nierówno pracuje, drga
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2010, 13:43:06 pm »

myambo

  • Gość
Pływaka nigdy nie ustawiałem  :? Dysze wkręcone tak jak pokazane w książce.
Jak poldek pozwoli to wpadłbym do Sośnicy.
Dzięki ;).