Autor Wątek: schemat układu chłodzenia silnika Rover 1.4  (Przeczytany 2976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

schemat układu chłodzenia silnika Rover 1.4
« dnia: Listopad 20, 2010, 12:14:08 pm »

Romero

  • Gość
Witam serdecznie!Niestety, nie jestem właścicielem Poloneza, za to buduję "kit cara" na bazie poloneza z silnikiem Rover 1.4 z tego auta.Nie mogę nigdzie znaleźć fotografii ani schematu układu chłodzenia.Chodzi mi o prawą stronę silnika.W zasadzie usiłowałem wszystko podłączyć intuicyjnie,ale nie jestem do końca przekonany,czy czegoś nie pokręciłem.Dzięki forum udało mi się już rozwiązać  kilka problemów z moim silnikiem,liczę więc na pomoc również w tym temacie.Pozdrawiam!

schemat układu chłodzenia silnika Rover 1.4
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 20, 2010, 12:28:55 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
E.Morawski - budowa naprawa eksploatacja  Polonez.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

schemat układu chłodzenia silnika Rover 1.4
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 20, 2010, 12:47:10 pm »

Romero

  • Gość
Jeżeli w tej książce,Kolego, znajdziesz ten schemat, to może zrób mi ksero, albo fotkę strzel i mi prześlij, bo w tej,którą  ja miałem w rękach,takiego schematu ani fotografii nie ma.Może błąd drukarski?Swoją drogą uwielbiam takie konstruktywne odpowiedzi.Pozdrawiam.

schemat układu chłodzenia silnika Rover 1.4
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 20, 2010, 12:57:14 pm »

Offline Fist

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 574
  • Płeć: Mężczyzna
    • Rover 25 1.6 16v
    • http://www.TutorialsBase.pl
Rover 25 1.6 16v
Cytuj (zaznaczone)
"J: Do 100 i ja odpuszczam
G: Ja nie patrze na zegary "

schemat układu chłodzenia silnika Rover 1.4
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 20, 2010, 13:06:17 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
A czego ty konkretnie potrzebujesz ? Powiedz dokłądnie - bo jak chcesz to zaraz zejdę na doł i porobię ci dokładne fotki każdego elementu.
Z czym masz problem ?

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

schemat układu chłodzenia silnika Rover 1.4
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 20, 2010, 13:55:23 pm »

Romero

  • Gość
Fist 1947-dziękuję serdecznie!!!!****Stingerek-wysłałem Ci wiadomość na priv.Dzięki!!!

Re: schemat układu chłodzenia silnika Rover 1.4
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 22, 2010, 00:00:31 am »

UK Cars

  • Gość
Cytat: "Romero"
Witam serdecznie!Niestety, nie jestem właścicielem Poloneza, za to buduję "kit cara" na bazie poloneza z silnikiem Rover 1.4 z tego auta.Nie mogę nigdzie znaleźć fotografii ani schematu układu chłodzenia.Chodzi mi o prawą stronę silnika.W zasadzie usiłowałem wszystko podłączyć intuicyjnie,ale nie jestem do końca przekonany,czy czegoś nie pokręciłem.Dzięki forum udało mi się już rozwiązać  kilka problemów z moim silnikiem,liczę więc na pomoc również w tym temacie.Pozdrawiam!

Co za kita budujesz?

schemat układu chłodzenia silnika Rover 1.4
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 22, 2010, 14:37:18 pm »

Romero

  • Gość
Kit: Nestor czterodrzwiowy.Stan: zaawansowany! :wink:  Jeśli masz jeszcze jakieś pytania,pisz na priv, chociaż z tego,co zauważyłem, Ty jesteś budowniczym Lotusa.Nie będziemy zaśmiecać "roverowego" forum kit carami.Pozdrawiam.