Autor Wątek: Ładowanie  (Przeczytany 1995 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ładowanie
« dnia: Luty 27, 2005, 01:57:41 am »

policyjny

  • Gość
czesc! chcialbym sie z Wami podzielic pewna historia jak mi sie przydazyla. opisywalem ja na forum jak to ze jechalem i nagle wszytko wylaczylo sie wycieraczki stanely w pionie radzio zgaslo i wogole akus byl death. poradzilem sie jednego znajomego i powiedzial mi ze moze to byc wina ladowania wiec po znajomosci zalatwilem sobie nowy regulator napiecia za 30 zl wlozylismy i jak reka odjal tyle ze dopiero po przekroczeniu 2500 obrotow wracalo do normy.mowil ze to sie unormuje, jezdzilem tak 2 dni za i znow wrocily te objawy z tym ze jakby mniej na sile przybraly( moglem jezdzic bez radia i wentylatorow)  pojechalem do innego a on mowi czy grzebalem przy liczniku ja ze robilem podswietlenie na niebiesko:) i mowi mi ze zrobilem zwarcie lub zaminilem zaroweczki. racja wyciagalem zaroweczki i podczas tej czynnosci przepalila sie zarowka od kontrolki ladowania( ta w niebieskim plastiku) jakas niby DIODA WZBUDZENIA wlozylismy dobra zarowke i wogole inny samochod obroty nie faluja wszytko ladnie dziala lepiej sie wkreca na obroty sam nie wiem pisze o tym bo niby JEDNA GŁUPIA ZAROWECZKA  a tyle klopotow jedzzenia i zalatwiania.   ale nie ma tego co by na dobre nie wyszlo mam przeciez nowy regulator napiecia. :mrgreen:  :shock:

ładowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2005, 12:17:56 pm »

boczek#1851

  • Gość
Ja ostatnio założyłem taki fajny diodowy wska?niczek (wygł?da jak obrotomierz od malucha), który pokazuje stan ładowania podczas pracy silnika i stan naładowania akumulatora, niby głupota a jednak będę wiedział czy ładowanie mam OK, fajna sprawa ten wska?niczek poleczm wszystkim :)

ładowanie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2005, 13:13:26 pm »

policyjny

  • Gość
masz moze cene tego uzradzenia i jego dane lub adres internetowy

ładowanie
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 27, 2005, 13:44:12 pm »

boczek#1851

  • Gość
koszt to co? koło 10zł-15zł  nie wiem dokładnie bo to mój tata kupił, a kupił to w sklepie motoryzacyjnym ale może na allegro też jest co? takiego.

ładowanie
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 27, 2005, 20:25:32 pm »

markomarecki

  • Gość
jakby kto? wiedział gdzie w necie można kupić takie co? to niech da znać
pzdr.Markomarecki

ładowanie
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 28, 2005, 14:56:11 pm »

YARRA#1867

  • Gość
Czasami pojawiaj? sioe te szpeja na allegro - taki dynks do zapalniczki, a po motoryzacyjnych i po giełdach też sie znajd?, cena tego do zapalniczki to było jakie? 25 zeta (w motoryzacyjnym jakie? 2 miechy temu).

ładowanie
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 02, 2006, 16:43:17 pm »

mariusz13#

  • Gość
ja mam podobny problem. wymienilem szczotki w alternatorze pasek nowy akumulator i dramat co dwa dni musze ladowac bo nie zapali. kontrolka raz sie delikatnie swieci a raz nie. sprawdzalem miernikiem i ladowanie jak w podreczniku a musze jejdzic bez radia i ogrzewania bo z roboty bym nie wrocil. ale zmienione mam liczniki na nowe i terz cos jest do bani bo jak wylacze swiatla i postojowki to obrotomierz nie dziala i co z tym zrobic? morze to byc zwiazane z ladowaniem? poradzcie mi cos bo szkoda mi nowego aku. Dzieki

ładowanie
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 02, 2006, 22:08:18 pm »

Offline Lupo

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1187
  • Płeć: Mężczyzna
    • Był: FSO Polonez Caro 1.6GLI
Cytat: "boczek#1851"
Ja ostatnio założyłem taki fajny diodowy wska?niczek (wygł?da jak obrotomierz od malucha), który pokazuje stan ładowania podczas pracy silnika i stan naładowania akumulatora, niby głupota a jednak będę wiedział czy ładowanie mam OK, fajna sprawa ten wska?niczek poleczm wszystkim :)


Tez bym cos takiego chetnie zakupil..

[ Dodano: 2006-03-02, 22:09 ]
Dowiedz sie w ktorym to sklepie jak mozesz Boczku.
<font color="#FFFFFF">- O! Widzę, że kupiłeś sobie Golfa.
- Nie, wygrałem. Była to druga nagroda w loterii.
- A to co w takim razie było pierwszą?
- Worek kartofli.</font>