Autor Wątek: ROZWIˇZANIE 2 PROBLEMOW CZESTO WYSTĘPUJACYCH W POLDOLOCIE  (Przeczytany 1919 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ROZWIˇZANIE 2 PROBLEMOW CZESTO WYSTĘPUJACYCH W POLDOLOCIE
« dnia: Luty 17, 2006, 23:04:41 pm »

jankiel

  • Gość
MIANOWICIE SAM ROZWIAZALEM 2 PROBLEMY ELEKTRYCZNE W 1,6 GLi TZN WARIACJE OBROTOW- POMIMO WYMIANY SILNIKA KROKOWEGO BEZ ZMIAN- MOJE SPOSTRZEZENIE-ZASNIEDZIALE STYKI KOMPUTERA-ROZIAZANIE - NIE WIEM CZY DOBRE-ALE DZIALA NA RAZIE - POCYNOWALEM WSZYSTKIE Y W KOMPIE-TRZEBA UWAZAC ZEBY SIE NIE ZWARLY PINY CYNˇ
2 USTERKA ODNOSNIE ŁADOWANIA W POLDKU MIALEM PROBLEM Z REGULATORAMI JAK ODPALALEM TO BYLO 14,4 PO WLACZENIU SWIATEL I ROZGRZANIU ALTKA BYLO 13,5DO 13,6  TO ZA MALO, ROZWIAZANIE WYMIANA DIOD WZBUDZENIA-TO TAKIE MALE CZARNE DIODY JA ZMIENILEM JE NA TAKIE JAKIE MIALEM W DOMU SA WIEKSZE A JAKI SYMBOL NIE WIEM BO WYCIAGNOLEM JE Z ZASILACZA KOMPUTEROWEGO-NOWY CALY KOMPLET KOSZTUJE KOLO 18 PLN NIE CHCIALEM WYDAWAC KASY BO NIE BYLEM PEWNY ZE TO TO.

JESLI KTOS MA KTORYS Z POWYZSZYCH PROBLEMOW I UZYJE MOJEGO ROZWIAZANIA TO PROSZE ZEBY NAPISAL CZY POMOGLO , TE ROZWIAZANIA SA DLA LUDZI KTORZY ZNAJA TROCHE PODSTAWY ELEKTRONIKI, I PRZESTRZEGAM PRZED MOZLIWOSCIA USZKODZENIA KOMPUTERA JESLI  KTORES ZE STYKOW  BY SIE ZWARLY , WIEC PRZED PODLˇCZENIEM RADZE DOBRZE PRZEJZEC PINY KOMPA CZY SIE NIE ZWIERAJA

POZDRAWIAM
POWYZEJ OPISANE ROZWIAZANIA MAM ZASTOSOWANE W SWOIM 1,6 GLi

ROZWIˇZANIE 2 PROBLEMOW CZESTO WYSTĘPUJACYCH W POLDOLOCIE
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2006, 01:18:58 am »

karol-1987

  • Gość
heh ameryki akurat nie odkryłe?  :roll:  juz gdzies bylo o tych stykach i wariacjach obrotów, a co do napiecia w altku tez ;) ale jak juz napisales to niech Ci bedzie :P

ROZWIˇZANIE 2 PROBLEMOW CZESTO WYSTĘPUJACYCH W POLDOLOCIE
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 19, 2006, 12:19:45 pm »

Homik

  • Gość
Hej karol nie chcę być niemiły ale widzę że lubisz być uszczypliwy dla forumowiczów, i nie omieszkasz skomentować każdego... Nie o to chodzi aby komu? dogryzać tylko forum jest dla wymiany informacji, wiedzy i rozwi?zań problemów z naszymi autami czy czym kolwiek na innym forum...

Pozdrawiam i u?miechnij się następnym razem zanim dasz komentarz

ROZWIˇZANIE 2 PROBLEMOW CZESTO WYSTĘPUJACYCH W POLDOLOCIE
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2006, 00:09:20 am »

karol-1987

  • Gość
...

ROZWIˇZANIE 2 PROBLEMOW CZESTO WYSTĘPUJACYCH W POLDOLOCIE
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 21, 2006, 10:06:21 am »

jankiel

  • Gość
karol wiem ze o tych stykach bylo bo to ja pisałem a zamiescilem w jednym poscie nowym zeby kazdy kto ma problem ten czy ten mial roziazanie jak na talerzu,

pozdro

ROZWIˇZANIE 2 PROBLEMOW CZESTO WYSTĘPUJACYCH W POLDOLOCIE
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 25, 2006, 02:08:36 am »

karol-1987

  • Gość
ej ja nie wiem, czy moja pierwsza wypowiedz zaraz po "problemie" jest jakas zgry?liwa czy uszczypliwa? nie wydaje mi sie... sa "wesołe" emoty, nie ma zadnej wrzuty, dopisane nawet "jak juz napisales niech Ci bedzie" z jezorem. nawet troche pozartowac nie mozna albo macie (Homik) problemy z zyciem, ale wtedy nie z takimi tekstami do mnie. mozemy kontrolowac kazda swoja wypowiedz i sie czepiac bez konca. tylko po co...?

ROZWIˇZANIE 2 PROBLEMOW CZESTO WYSTĘPUJACYCH W POLDOLOCIE
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 26, 2006, 01:01:31 am »

Homik

  • Gość
Sory karol że niezrozumiałem twojego przekazu może przez to że miałem zły dzień, ale kolejny twój post wygl?dał jak by? się zastanawiał co powiedzieć albo nie będziesz tego komentował  (...) pewnie też bym tak zrobił, ale już następnego postu bym nie pisał, bo ja problemu z życiem nie mam, a sam napisałe?

mozemy kontrolowac kazda swoja wypowiedz i sie czepiac bez konca. tylko po co...?

nic więcej na ten temat nie pisze, bo i po co?

:)

ROZWIˇZANIE 2 PROBLEMOW CZESTO WYSTĘPUJACYCH W POLDOLOCIE
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 28, 2006, 05:34:45 am »

RATMAN#1809

  • Gość
Hmm - czyżby była mowa o wykurwiaszczo zajebi?cie upierdliwym podżarzaniu kontrolki ładowania !!!!!!!!!
mówisz jakie diody - wytłumaczcie mi to łopatologicznie bo ja mam jako? alergię na elektrykę.....

ROZWIˇZANIE 2 PROBLEMOW CZESTO WYSTĘPUJACYCH W POLDOLOCIE
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 28, 2006, 08:31:55 am »

jankiel

  • Gość
słuchaj w alternatorze masz takie male 3 czarne diody prostownicze one sa zamocowane natakim plastiku montujesz nowe i spokoj,umnie sie kontrolka nie zazyla, a ladowania nie bylo tzn bylo ale za malo:)

ROZWIˇZANIE 2 PROBLEMOW CZESTO WYSTĘPUJACYCH W POLDOLOCIE
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 02, 2006, 05:52:01 am »

RATMAN#1809

  • Gość
U mnie sie kontrolka żarzy i ostro muszę pr?d oszczędzać labo doładowywać akku